Yksityinen majoittaja

Virksham Hotel

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli kohteen Coimbatore sydämessä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Virksham Hotel on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Coimbatore.

Arvostelut

7,0 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Lokeroita saatavilla

Kodin mukavuudet (5)

  • Oma kylpyhuone
  • Säädeltävä ilmastointi huoneessa
  • Kaapelitelevisio
  • Ylelliset vuodevaatteet
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
Nykyinen hinta on 15 €
sisältää verot ja maksut
26.9.–27.9.

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen deluxe-huone, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 13 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 yhden hengen sänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Virksham Hotel, D No.17,Nethaji Road,U, Sowripalayam,Coimbatore, Coimbatore, Tamil Nadu, 641028

Lähettyvillä

  • Sri Ranganathar Temple - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Sri Ramakrishna Hospital - 13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Gedeen automuseo - 16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
  • Vellingiri Hill Temple - 17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Puliakulam Vinayagarin temppeli - 6 min ajomatka - 2.2 km:n päässä

Liikkuminen

  • Coimbatore (CJB) – 22 min ajomatka
  • Coimbatore Northin asema – 10 min ajomatka
  • Coimbatore Junctionin asema – 11 min ajomatka
  • Coimbatore Pilamedun asema – 14 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪ANKO - ‬3 min ajomatka
  • ‪Dindugal Venu Biryani - ‬11 min kävelymatka
  • ‪Starbucks - ‬11 min kävelymatka
  • ‪Hotel Anandhaas - ‬14 min kävelymatka
  • ‪Residency Hotel Coimbatore - ‬8 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Virksham Hotel

  • Virksham Hotel on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Coimbatore.

Yleistä

Hotellin koko

    • 15 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 0.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä

Lemmikit

    • Ei lemmikkejä tai avustajaeläimiä

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)

Pysäköinti

    • Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Lokeroita saatavilla

Esteettömyys

  • Kiinteä istuin suihkussa
  • Ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin
  • Hyvin valaistu kulkutie sisäänkäynnille

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • 32-tuumainen LED-televisio
  • Kaapelikanavat

Ole kuin kotonasi

  • Säädettävä ilmastointi

Nuku hyvin

  • Ylelliset vuodevaatteet

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Vain suihku
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 25+ Mbit/s)

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard

Tunnetaan myös nimellä

Virksham Hotel Hotel
Virksham Hotel coimbatore
Virksham Hotel Hotel coimbatore

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Virksham Hotel lemmikit?

Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Virksham Hotel pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Virksham Hotel ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan Virksham Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 0.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Millaisella alueella Virksham Hotel sijaitsee?

Virksham Hotel sijaitsee kohteen Coimbatore keskustassa. Gedeen automuseo on 15 minuutin ja Sri Ranganathar Temple 9 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

7,0

Hyvä