Koko loma-asunto

Spacious 5Br Home - Country View - Close to Galway

Majoituspaikan taso: 4
Lomakoti, jossa käytössäsi on keittiö ja syvä kylpyamme

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kohteessa Tuam vieraillessasi lomakoti on loistava vaihtoehto. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Puutarha, keittiö ja pyykinpesukone/kuivausrumpu ovat muita majoituspaikan tarjoamia palveluita ja mukavuuksia.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

5 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta12 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesutilat
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Jääkaappi

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)

  • 9 lomakotia
  • Puutarha

Kodin mukavuudet (6)

  • 5 makuuhuonetta
  • Keittiö
  • Oma kylpyhuone
  • Erillinen kylpyamme ja suihku
  • Televisio
  • Puutarha

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Tuam, County Galway

Lähettyvillä

  • Tuam Shopping Centre - 9 min ajomatka - 9.2 km:n päässä
  • Tuam Town Hall - 9 min ajomatka - 9.5 km:n päässä
  • Hackett Castle - 9 min ajomatka - 8.9 km:n päässä
  • The Park - 10 min ajomatka - 9.9 km:n päässä
  • Claregalway Castle - 16 min ajomatka - 20.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Knock (NOC-Ireland West) – 49 min ajomatka
  • Athenryn asema – 21 min ajomatka
  • Galwayn asema – 23 min ajomatka
  • Claremorrisin asema – 27 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Lydon’s Bar & Restaurant - ‬6 min ajomatka
  • ‪Reapy's - ‬7 min ajomatka
  • ‪Supermac's - ‬5 min ajomatka
  • ‪La Vissuta - The Snug - ‬7 min ajomatka
  • ‪Cre Na Cille - ‬7 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Spacious 5Br Home - Country View - Close to Galway

  • Kohteessa Tuam vieraillessasi lomakoti on loistava vaihtoehto. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Puutarha, keittiö ja pyykinpesukone/kuivausrumpu ovat muita majoituspaikan tarjoamia palveluita ja mukavuuksia.

Yleistä

DONE

Majoituspaikan koko

    • Yksityinen lomakoti
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
PETS

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä

Perheille

  • Syöttötuoli

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Astianpesukone
  • Leivänpaahdin
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 5 makuuhuonetta
  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • 3 kylpyhuonetta
  • Erillinen kylpyamme ja suihku
  • Syvä kylpyamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Hiustenkuivaaja

Viihde

  • Televisio

Ulkotilat

  • Puutarha

Pyykinpesu

  • Kuivausrumpu

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta-/lauta

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)

Yleiset tiedot

  • 9 huonetta
  • Käynti huoneisiin ulkokäytävän kautta

Maksut ja käytännöt

Hyvitettävät takuumaksut

  • Takuumaksu vaurioiden varalle: 200 EUR per yöpyminen

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Tällä majoituspaikalla ei ole maan Irlanti matkailulautakunnan luokitusta. Asiakkaidemme hyödyksi olemme tehneet luokituksen oman luokitusjärjestelmämme perusteella.

Tunnetaan myös nimellä

Spacious 5br Galway Tuam
Country View 5 Bedroom House
Spacious 5Br Home - Country View - Close to Galway Tuam
Spacious 5Br Home - Country View - Close to Galway Residence

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko lomakoti lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako lomakoti pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan lomakoti sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Mitä tekemistä Spacious 5Br Home - Country View - Close to Galway ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Spacious 5Br Home - Country View - Close to Galway tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.

Löytyykö majoituspaikasta Spacious 5Br Home - Country View - Close to Galway yksityisiä porealtaita?

Kyllä, tästä majoituspaikasta löytyy syvä kylpyamme.

Löytyykö majoituspaikasta Spacious 5Br Home - Country View - Close to Galway keittiö tai keittonurkkaus?

Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös leivänpaahdin, jääkaappi ja mikroaaltouuni.