All Seasons River Inn

Majoituspaikan taso: 2
Vuoristossa sijaitseva majatalo lyhyen matkan päässä kohteesta Wenatchee River

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

All Seasons River Inn sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista Wenatchee River ja Okanogan-Wenatchee National Forest. Majoituspaikka tarjoaa erilaisia ilmaisia etuja, kuten langattoman internetyhteyden ja omatoimisen pysäköinnin, ja tekemistä kaipaavat asiakkaat voivat vaeltaa/pyöräillä, maastopyöräillä ja hiihtää lähialueella. Lisäksi Leavenworth Summer Theater (teatteri) ja Front Street Park sijaitsevat vain 5 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

9,8 kautta 10, Asiakkaiden suosikki
Saanut huippuarvosteluja

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Savuton
  • Sähköauton latauspiste

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)

  • Ilmastointi
  • Piknikalue

Kodin mukavuudet (6)

  • Mikroaaltouuni
  • Erillinen oleskelualue
  • Korkealuokkaiset TV-kanavat
  • Kalustettu parveke tai patio
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Nykyinen hinta on 212 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 7/7 huonetta

Spruce: 1 King Bed, Non Smoking, River View, Pet Friendly, Fireplace

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(3 arvostelua)
  • Näkymä joelle
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Maple - King bed. River view. Dog friendly. Fireplace

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(3 arvostelua)
  • Näkymä joelle
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Cottonwood:1 King Bed, Large Deck, River View, Jetted Tub, Kitchen, Fireplace (No Pets), Dining room

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(4 arvostelua)
  • Näkymä joelle
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Fir: 1 King Bed, Non Smoking, River View, Balcony, Fireplace (No Pets)

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(5 arvostelua)
  • Näkymä joelle
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Pine, King Bed. River View. Balcony

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(3 arvostelua)
  • Näkymä joelle
  • 32 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Cedar: 1 King Bed, Patio, River View, Pet Friendly, Fireplace

9,6 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(4 arvostelua)
  • Näkymä joelle
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Hemlock: 1 King Bed, Patio, River View, Pet Friendly, Fireplace

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(2 arvostelua)
  • Näkymä joelle
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
8751 Icicle Rd, Leavenworth, WA, 98826

Lähettyvillä

  • Wenatchee River - 1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
  • Leavenworth Golf Club (golfkeskus) - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Icicle Ridge Trailhead - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
  • Icicle Creek - 16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
  • Leavenworth Summer Theater (teatteri) - 2 min ajomatka - 1.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Wenatchee, Washington (EAT-Pangborn Memorial -lentokenttä) – 49 min ajomatka
  • Leavenworthin asema – 10 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪München Haus - ‬5 min ajomatka
  • ‪Leavenworth Festhalle - ‬5 min ajomatka
  • ‪Rhein Haus - ‬4 min ajomatka
  • ‪Andreas Keller Restaurant - ‬4 min ajomatka
  • ‪Stein - ‬4 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

All Seasons River Inn

  • All Seasons River Inn sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista Wenatchee River ja Okanogan-Wenatchee National Forest. Majoituspaikka tarjoaa erilaisia ilmaisia etuja, kuten langattoman internetyhteyden ja omatoimisen pysäköinnin, ja tekemistä kaipaavat asiakkaat voivat vaeltaa/pyöräillä, maastopyöräillä ja hiihtää lähialueella. Lisäksi Leavenworth Summer Theater (teatteri) ja Front Street Park sijaitsevat vain 5 minuutin kävelymatkan päässä.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 7 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 21 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
    • Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
    • Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
    • Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
    • Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
    • Tässä majoituspaikassa on hiljaisuus klo 22.00–8.00
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 21
DONE

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä
DONE

Lemmikit

    • Lemmikit sallitaan (vain koirat, korkeintaan 1, korkeintaan 18 kg per lemmikki)*
    • Avustajaeläimet tervetulleita
    • Vain tietyissä huoneissa; lemmikkiystävällisiä huoneita voidaan pyytää ottamalla majoituspaikkaan yhteyttä varausvahvistuksessa ilmoitettuun numeroon
    • Alue, jossa koirat saavat olla vapaana käytettävissä
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä
    • Sähköajoneuvojen latauspiste paikan päällä
DONE

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Lasten kanssa matkustaville

  • Lasten pelejä

Aktiviteetteja

  • Polkupyörävuokraamo lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
  • Ratsastusmahdollisuus lähistöllä
  • Murtomaahiihtomahdollisuus lähistöllä
  • Vaijeriliukumismahdollisuus lähistöllä
  • Kuumia lähteitä lähistöllä
  • Viinitilaretkiä lähistöllä

Palvelut

  • Virtuaalinen vastaanotto

Tilat

  • Piknikalue
  • Ulkokalusteet
  • Kävelyreitti veden äärelle

Esteettömyys

  • Suuret matot huoneissa
  • Ohut kokolattiamatto huoneissa

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • DVD-soitin
  • 32-tuumainen älytelevisio
  • Premium-digitaalikanavat
  • Suoratoistopalvelut

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi ja lämmitys
  • Tuuletin
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Silitysrauta-/lauta
  • Hyönteispuitteet

Nuku hyvin

  • Lakanat

Nauti olostasi

  • Kalustettu parveke/patio
  • Yksilöllisesti kalustettu ja yksilöllisesti sisustettu
  • Erillinen oleskelualue

Henkilökohtainen hygienia

  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Ruoka ja juoma

  • Minijääkaappi
  • Mikroaaltouuni

Muuta

  • LED-lamput
  • Opaskirjoja/suosituksia
  • Ravintolaopas

Maksut ja käytännöt

Hyvitettävät takuumaksut

  • 100 USD:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Lemmikeistä veloitetaan 35 USD:n suuruinen lisämaksu per lemmikki per yö

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Meluttomia huoneita ei voida taata.
Vain majoituspaikkaan rekisteröityneet asiakkaat voivat oleskella huoneissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kiellettyä majoituspaikassa.
Paikan päältä löytyvät häkävaroitin, palosammutin, palovaroitin, turvajärjestelmä, ensiapupakkaus ja ulkovalaistus takaavat asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express ja Discover
Käteisettömiä maksutapoja on saatavilla.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 6829
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

All Seasons River Inn Inn
All Seasons River Inn Leavenworth
All Seasons River Inn Inn Leavenworth

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko All Seasons River Inn lemmikit?

Kyllä, koirat ovat tervetulleita (korkeintaan 1). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 18 kg. 35 USD:n suuruinen maksu veloitetaan per lemmikki per yö. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja. Koirien hihnattomaan ulkoiluun tarkoitetut alueet ovat käytettävissä.

Tarjoaako All Seasons River Inn pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Sähköauton latauspiste on saatavilla.

Mitkä ovat majoituspaikan All Seasons River Inn sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00. Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.

Mitä tekemistä All Seasons River Inn ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Talvisin voit hiihtää lähistöllä, muina vuodenaikoina taas pyöräillä ja vaeltaa. Lähistöllä oleviin aktiviteettimahdollisuuksiin kuuluu kuumat lähteet. All Seasons River Inn tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös piknikalueen.

Löytyykö majoituksesta All Seasons River Inn yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy kalustettu parveke tai patio.

Millaisella alueella All Seasons River Inn sijaitsee?

All Seasons River Inn sijaitsee veden äärellä. Wenatchee River on 1 minuutin ja Leavenworth Golf Club (golfkeskus) puolestaan 9 minuutin kävelymatkan päässä.