Yksityinen majoittaja

Sojourn Inn

Majoituspaikan taso: 2.5
Hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kohteessa Lucknow vieraillessasi Sojourn Inn on loistava vaihtoehto. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja pysäköintialue.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesutilat
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (7)

  • Päivittäinen siivous
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Ilmastointi
  • Pesulapalvelu
  • Itsepalvelupesula
  • Concierge-palvelut
  • Matkatavarasäilytys

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Televisio
  • Päivittäinen siivous
  • Pyykinpesutilat
  • Kylpytakit
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 3/3 huonetta

Deluxe-huone

  • 11 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Comfort-studiosviitti, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 6 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 yhden hengen suuri sänky

Executive-huone

  • 11 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Sojourn Inn, Lucknow, UP, 226010

Lähettyvillä

  • Indira Gandhi Pratishthanin messukeskus - 6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Wave Mall Lucknow'n ostoskeskus - 14 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
  • One Awadh Center - 3 min ajomatka - 2.1 km:n päässä
  • Farangi Mahal Islamic Centre of India - 3 min ajomatka - 2.2 km:n päässä
  • Kukrail Forest Reserve - 3 min ajomatka - 1.8 km:n päässä

Liikkuminen

  • Lucknow (LKO-Amausin kansainvälinen lentokenttä) – 37 min ajomatka
  • Mohibullapurin asema – 10 min ajomatka
  • Jugaurin asema – 12 min ajomatka
  • Aishbaghin asema – 12 min ajomatka
  • Indira Nagarin asema – 20 min kävelymatka

Ravintoloita

  • ‪Zao - ‬11 min kävelymatka
  • ‪Vara elevated Dining - ‬11 min kävelymatka
  • ‪Cafe Leaf N Latte - ‬4 min ajomatka
  • ‪Farzi Cafe - ‬15 min kävelymatka
  • ‪Pizza Hut - ‬3 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Sojourn Inn

  • Kohteessa Lucknow vieraillessasi Sojourn Inn on loistava vaihtoehto. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja pysäköintialue.

Yleistä

Hotellin koko

    • 60 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 12.00.
    • Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 19 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 11.00 jälkeen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 19

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Pysäköinti

    • Ilmainen katettu omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Concierge-palvelut
  • Kuivapesula/pesulapalvelut
  • Matkatavarasäilytys

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • Televisio

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi
  • Kylpytakit

Nauti olostasi

  • Parveke tai patio

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Vain suihku
  • Sampoo
  • Pyyhkeet

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Muuta

  • Päivittäinen siivous

Maksut ja käytännöt

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 150 INR:n suuruinen lisämaksu klo 12.00–13.00

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.

Tunnetaan myös nimellä

Sojourn Inn Hotel
Sojourn Inn Lucknow
Sojourn Inn Hotel Lucknow

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Sojourn Inn lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Sojourn Inn pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Sojourn Inn sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 12.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Löytyykö majoituksesta Sojourn Inn yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy parveke tai patio.

Millaisella alueella Sojourn Inn sijaitsee?

Sojourn Inn sijaitsee vain 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Indira Gandhi Pratishthanin messukeskus ja 16 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Wave Mall Lucknow'n ostoskeskus.

Arvostelut

Sojourn Inn – arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

10

Siisteys

10

Palvelut/mukavuudet

8,0

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Good staff