Koko huoneisto
Heineken Beach House
Majoituspaikan taso: 4
Huoneistot, joissa käytössäsi on keittiö ja parveke
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Heineken Beach House valokuvagalleria





Kohteessa Lagos vieraillessasi Heineken Beach House on loistava vaihtoehto. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Huoneistoissa on lisämukavuuksia kuten pyykinpesukoneet/kuivausrummut, jääkaapit ja mikroaaltouunit.
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone9 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Lounge-alue
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)
- 50 savutonta huoneistoa
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Concierge-palvelut
- Matkatavarasäilytys
- Lokeroita saatavilla
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 2 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Erillinen ruokailualue
- Erillinen oleskelualue
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
Nykyinen hinta on 164 €
164 €
sisältää verot ja maksut
23.9.–24.9.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Heliconia Park Lagos Luxury Hotel and Suites
Eko Atlantic
Heliconia Park Lagos Luxury Hotel and Suites
Eko Atlantic
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 43 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
43 arvostelua
Hinta on 240 €
240 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

RBZ Apartments
Kosofe
RBZ Apartments
Kosofe
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 36 €
36 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

Rollace Hotel Lagos INTL
Oshodi-Isolo
Rollace Hotel Lagos INTL
Oshodi-Isolo
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.8 kautta 10, Loistava, 351 arvostelua
8,8
Loistava
351 arvostelua
Hinta on 102 €
102 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Gods Touch Apartments Remi Fani Kayode
Ikeja
Gods Touch Apartments Remi Fani Kayode
Ikeja
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 36 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
36 arvostelua
Hinta on 46 €
46 €
sisältää verot ja maksut
8.9.–9.9.

La Manga Luxury Beach Villas
Amuwo Odofin
La Manga Luxury Beach Villas
Amuwo Odofin
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 164 €
164 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Sapphire Residences by Crystal
Ikeja
Sapphire Residences by Crystal
Ikeja
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 34 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
34 arvostelua
Hinta on 66 €
66 €
sisältää verot ja maksut
19.9.–20.9.

Affable Apartments
Amuwo Odofin
Affable Apartments
Amuwo Odofin
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
Hinta on 164 €
164 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Frenezia Boutique Apart-Hotel
Ikeja
Frenezia Boutique Apart-Hotel
Ikeja
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
2.0 kautta 10, 3 arvostelua
2,0
3 arvostelua
Hinta on 30 €
30 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Caritas Inn, Yaba
Yaba
Caritas Inn, Yaba
Yaba
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
- Baari
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 4 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
4 arvostelua
Hinta on 33 €
33 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Karma Hotel
Apapa
Karma Hotel
Apapa
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu
Hinta on 37 €
37 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Unnamed Road, Lagos, LA, 102102
Lähettyvillä
- Tarkwa Bay Beach - 37 min ajomatka - 18.4 km:n päässä
Liikkuminen
- Lagos (LOS-Murtala Muhammedin kansainvälinen lentokenttä) – 19,4 km
Ravintoloita
- Cage Lagos | Labelle Lifestyle
- Mega chicken
- Canary World
- Rock View Hotel - Dining Hall
- Mamboo
Tietoja majoituspaikasta
Heineken Beach House
- Kohteessa Lagos vieraillessasi Heineken Beach House on loistava vaihtoehto. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Huoneistoissa on lisämukavuuksia kuten pyykinpesukoneet/kuivausrummut, jääkaapit ja mikroaaltouunit.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 50 huoneistoa
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 15 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 48 tuntia ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
- Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 15
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi, jonka nopeus on 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Keittiö
- Jääkaappi
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Astianpesukone
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Kylpyhuoneet
- Kylpyamme tai suihku
- Hiustenkuivaaja
- Saippua
- Ilmaiset hygieniatuotteet
- Sampoo
- Pyyhkeet saatavilla
- Vessapaperi
Oleskelutilat
- Ruokasali
- Oleskelualue
Ulkotilat
- Parveke
Pyykinpesu
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
- Pyykinpesuaine
Työtilat
- Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
Ilmastointi
- Ilmastointi
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Äänieristys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Concierge-palvelut
- Paikallisia karttoja
- Hyönteispuitteet
- Sähköadaptereita/latureita
- Silitysrauta-/lauta
- Matkatavarasäilytys
- Pimennysverhot
- Ilmaiset sanomalehdet
- Turndown-palvelu
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 50 huonetta
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Heineken Beach House lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Heineken Beach House pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan Heineken Beach House sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.
Löytyykö majoituspaikasta Heineken Beach House keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös ruoanlaittovälineet, jääkaappi ja mikroaaltouuni.
Löytyykö majoituksesta Heineken Beach House yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneistosta löytyy parveke.