Koko huoneisto
Geoworld Apartments & Suites
Majoituspaikan taso: 3
Huoneisto, jossa käytössäsi on ulkouima-allas
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Geoworld Apartments & Suites valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Makurdi yöpymällä Geoworld Apartments & Suites -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat uida ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen. Majoituspaikan huoneistoissa on keittiöt ja parvekkeet.
Arvostelut
6,06,0 kautta 10.
Hyvä
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)
- 8 savutonta huoneistoa
- Ulkouima-allas
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Ilmastointi
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 2 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Ulkouima-allasta
- Ilmaiset hygieniatuotteet
Nykyinen hinta on 46 €
46 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hallydays Hotel and Resort
Makurdi
Hallydays Hotel and Resort
Makurdi
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Hinta on 190 €
190 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Transcorp Hilton Abuja
Maitama
Transcorp Hilton Abuja
Maitama
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
- Pysäköinti saatavilla
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 371 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
371 arvostelua
Hinta on 277 €
277 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

Ropajo Apartment Hotel And Resort
Makurdi
Ropajo Apartment Hotel And Resort
Makurdi
- Ilmainen aamiainen
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
Hinta on 262 €
262 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Palm Garden Motel
Makurdi
Palm Garden Motel
Makurdi
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Hinta on 255 €
255 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Carlton Swiss Luxury Residency
Utako
Carlton Swiss Luxury Residency
Utako
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
8.8 kautta 10, Loistava, 14 arvostelua
8,8
Loistava
14 arvostelua
Hinta on 64 €
64 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Anibex Luxe
Abuja
Anibex Luxe
Abuja
- Ilmainen aamiainen
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 2 arvostelua
9,0
Upea
2 arvostelua
Hinta on 32 €
32 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Agura Hotel
Garki
Agura Hotel
Garki
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
4.8 kautta 10, 12 arvostelua
4,8
12 arvostelua
Hinta on 28 €
28 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

The Destination
Wuse 2
The Destination
Wuse 2
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittonurkkaus
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 9 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
9 arvostelua
Hinta on 50 €
50 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

BATOHA RESORT
Makurdi
BATOHA RESORT
Makurdi
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Hinta on 255 €
255 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Aveon Hotel
Abuja
Aveon Hotel
Abuja
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Pyykinpesutilat
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 69 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
69 arvostelua
Hinta on 39 €
39 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

55 Power Bike Street, Makurdi, Benue, 970101
Ravintoloita
- Mango World - 7 min ajomatka
- Balcony Park and Garden - 7 min ajomatka
- Doo Palace Hotel - 10 min ajomatka
- Erdoo Collections. Restaurant & Bar - 9 min ajomatka
- Bush Bar - 13 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Geoworld Apartments & Suites
- Nauti vierailustasi kohteessa Makurdi yöpymällä Geoworld Apartments & Suites -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat uida ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen. Majoituspaikan huoneistoissa on keittiöt ja parvekkeet.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 8 huoneistoa
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 6.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 6.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lemmikit
- Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi (vain koirat ja kissat)
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Ulkouima-allas
Internet
- Ilmainen Wi-Fi, jonka nopeus on 25+ Mbit/s
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Keittiö
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Kylpyhuoneet
- Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
- Hiustenkuivaaja
- Vessapaperi
- Sampoo
- Ilmaiset hygieniatuotteet
- Pyyhkeet saatavilla
- Saippua
Ulkotilat
- Parveke
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi
- Vain kissat ja koirat tervetulleita
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 8 huonetta
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Geoworld Apartments & Suites Makurdi
Geoworld Apartments & Suites Apartment
Geoworld Apartments & Suites Apartment Makurdi
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa Geoworld Apartments & Suites uima-allas?
Kyllä, täällä on ulkouima-allas.
Salliiko Geoworld Apartments & Suites lemmikit?
Kyllä, kissat ja koirat yöpyvät ilmaiseksi.
Tarjoaako Geoworld Apartments & Suites pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan Geoworld Apartments & Suites sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 6.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 6.00.
Mitä tekemistä Geoworld Apartments & Suites ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Geoworld Apartments & Suites tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan.
Löytyykö majoituspaikasta Geoworld Apartments & Suites keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös ruoanlaittovälineet ja mikroaaltouuni.
Löytyykö majoituksesta Geoworld Apartments & Suites yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneistosta löytyy parveke.