Koko loma-asunto
Bryanston Luxurious 4-Bed Villa
Majoituspaikan taso: 3
Huvila, jossa käytössäsi on ulkouima-allas
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Bryanston Luxurious 4-Bed Villa valokuvagalleria





Huvila sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Montecasino ja Sandton City Mall. Asiakkaat voivat uida ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on puutarha.
Koko koti
4 makuuhuonetta
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- Ulkouima-allas
- Puutarha
- Hiiligrilli
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 4 makuuhuonetta
- Puutarha
- Hiiligrilli tai hiiligrillejä
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Ulkouima-allasta
- Ilmaiset hygieniatuotteet
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

The Henlee Apartment Dainfern
Midrand
The Henlee Apartment Dainfern
Midrand
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
Hinta on 79 €
79 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

Sandton Executive Apartment
Sandton
Sandton Executive Apartment
Sandton
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Jaettu keittiö
- Pyykinpesutilat
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 3 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
3 arvostelua

Zwelakho Luxury furnished apartments
Sandton
Zwelakho Luxury furnished apartments
Sandton
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittonurkkaus
- Ilmainen pysäköinti
6.0 kautta 10, 2 arvostelua
6,0
2 arvostelua
Hinta on 60 €
60 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Villa Picasso - 3 Bed Villa
Sandton
Villa Picasso - 3 Bed Villa
Sandton
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 178 €
178 €
sisältää verot ja maksut
26.8.–27.8.

Cozy Studio Room to Rent in Johannesburg City
Sandton
Cozy Studio Room to Rent in Johannesburg City
Sandton
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 73 €
73 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

Zalari Luxe Links, 1 Bed, Rivonia, Sandton
Sandton
Zalari Luxe Links, 1 Bed, Rivonia, Sandton
Sandton
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Villa Picasso- 1 Bed Villa
Sandton
Villa Picasso- 1 Bed Villa
Sandton
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 69 €
69 €
sisältää verot ja maksut
26.8.–27.8.

Villa Picasso - 2 Bed Villa
Sandton
Villa Picasso - 2 Bed Villa
Sandton
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 111 €
111 €
sisältää verot ja maksut
26.8.–27.8.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

198 Eccleston Cres, Sandton, Gauteng, 2191
Lähettyvillä
- Liliesleaf Farm - 6 min ajomatka - 2.6 km:n päässä
- Montecasino - 7 min ajomatka - 6.3 km:n päässä
- The Bryanston Organic and Natural Market - 9 min ajomatka - 7.4 km:n päässä
- Sandton City Mall - 16 min ajomatka - 18.1 km:n päässä
- Nelson Mandela Square (ostoskeskus) - 16 min ajomatka - 18.1 km:n päässä
Liikkuminen
- Johannesburg (JNB-O.R. Tambon kansainvälinen lentoasema) – 32 min ajomatka
- Johannesburg (HLA-Lanseria) – 42 min ajomatka
- Johannesburg Sandtonin asema – 23 min ajomatka
- Johannesburg Parkin asema – 35 min ajomatka
Ravintoloita
- Starbucks - 6 min ajomatka
- Jacksons Real Food Market - 7 min ajomatka
- Del Forno - 5 min ajomatka
- News Cafe - 6 min ajomatka
- Old Ducky - 7 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Bryanston Luxurious 4-Bed Villa
- Huvila sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Montecasino ja Sandton City Mall. Asiakkaat voivat uida ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on puutarha.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen huvila
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 15 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 15
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Ulkouima-allas
- Aurinkotuoleja
Internet
- Ilmainen Wi-Fi, jonka nopeus on 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Makuuhuoneet
- 4 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- Vessapaperi
- Ilmaiset hygieniatuotteet
- Saippua
- Sampoo
- Pyyhkeet saatavilla
Ulkotilat
- Kokonaan aidattu
- Hiiligrilli
- Puutarha
- Ulkokalusteet
- Ilmaiset polttopuut
Pyykinpesu
- Pyykinpesuaine
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Remontit ja kiinniolokaudet
Majoituspaikka on suljettu 4.8.2025–3.8.2027 (päivät saattavat muuttua).
Majoituspaikassa tehdään remonttia 30.4.2026– 30.4.2027 (remontin valmistumispäivä voi muuttua). Remontti vaikuttaa seuraaviin alueisiin:
- Yksi uima-altaista
- Ulkoalueet
- Käytävä
- Aula
- Pysäköintialue
Kunnostustöitä tehdään ainoastaan normaaliin työaikaan. Meluhaitat ja muut haitat pyritään pitämään mahdollisimman vähäisinä.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Bryanston Luxurious 4 Bed
Bryanston Luxurious 4-Bed Villa Villa
Bryanston Luxurious 4-Bed Villa Sandton
Bryanston Luxurious 4-Bed Villa Villa Sandton
Usein kysytyt kysymykset
Onko Bryanston Luxurious 4-Bed Villa avoinna tällä hetkellä?
Majoituspaikka on suljettu 4.8.2025–3.8.2027 (päivät saattavat muuttua).
Onko majoituspaikassa huvila uima-allas?
Kyllä, täällä on ulkouima-allas.
Salliiko huvila lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako huvila pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan huvila sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Bryanston Luxurious 4-Bed Villa ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Bryanston Luxurious 4-Bed Villa tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja puutarhan.