Koko loma-asunto
Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach
Majoituspaikan taso: 3
Yksiköt, joissa käytössäsi on keittiö ja parveke
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach valokuvagalleria





Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Primoštenin ranta. Majoituspaikan kodeissa on keittiöt ja parvekkeet.
Arvostelut
7,67,6 kautta 10.
Hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- Ilmastointi
- Puutarha
- Grillausmahdollisuus
Kodin mukavuudet (5)
Kodin mukavuudet (5)
- 6 makuuhuonetta
- Keittiö
- Puutarha
- Grilli tai grillejä
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Apartments Jelena
Rogoznica
Apartments Jelena
Rogoznica
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

Apartment Nadalina
Rogoznica
Apartment Nadalina
Rogoznica
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 1 arvostelu
8,0
Erittäin hyvä
1 arvostelu

Seafront apt With Terrace, 4 Bedrooms and Mooring
Rogoznica
Seafront apt With Terrace, 4 Bedrooms and Mooring
Rogoznica
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi

Seafront apartments Marija with terrace and mooring
Rogoznica
Seafront apartments Marija with terrace and mooring
Rogoznica
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi

Simplistic Holiday Home in Rogoznica near Sea Beach
Rogoznica
Simplistic Holiday Home in Rogoznica near Sea Beach
Rogoznica
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Seafront apt With Balcony, sea View and Mooring
Rogoznica
Seafront apt With Balcony, sea View and Mooring
Rogoznica
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Rogoznica, Sibenik-Knin
Lähettyvillä
- Šepurinan ranta - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- Lohikäärmeen silmän järvi - 13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
- Neitsyt Marian taivaaseenastumisen kirkko - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- Marina Frapan ranta - 8 min ajomatka - 1.5 km:n päässä
- Laventelilabyrintti - 8 min ajomatka - 2.6 km:n päässä
Liikkuminen
- Split (SPU) – 37 min ajomatka
- Šibenikin rautatieasema – 36 min ajomatka
- Ražinen asema – 37 min ajomatka
- Labin Dalmatinskin asema – 42 min ajomatka
Ravintoloita
- Konoba Fontana - 16 min kävelymatka
- Restoran Galija - 8 min ajomatka
- Pizzeria Fortuna - 8 min ajomatka
- Beach Bar Oaza - 10 min kävelymatka
- Slasticarna Tornado Rogoznica - 15 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach
- Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Primoštenin ranta. Majoituspaikan kodeissa on keittiöt ja parvekkeet.
Yleistä
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Keittiö
- Jääkaappi
- Liesi
- Uuni
- Leivänpaahdin
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- Suihku
Ulkotilat
- Parveke
- Grilli
- Puutarha
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupunki perii veron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.10.–31.3. välisenä aikana 1.80 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.90 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei veloiteta alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.4.–30.9. välisenä aikana 1.80 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.90 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach Rogoznica
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Löytyykö majoituspaikasta Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös leivänpaahdin ja jääkaappi.
Löytyykö majoituksesta Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, tästä majoituspaikasta löytyy parveke.
Millaisella alueella Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach sijaitsee?
Simplistic Holiday Home in Rogoznica Near the Seabeach sijaitsee vain 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Šepurinan ranta ja 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Neitsyt Marian taivaaseenastumisen kirkko.