Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple
Majoituspaikan taso: 3
Matkustajakoti kaupungin keskustassa
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple valokuvagalleria





Lähellä rautatieasemaa sijaitseva Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Faizabad. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys, pysäköintialue ja päivittäin klo 8.30–10.00 tarjottava mannermainen aamiainen.
Arvostelut
5,45,4 kautta 10.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (7)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (7)
- Päivittäinen siivous
- Lentokenttäkuljetukset
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Ilmastointi
- Pesulapalvelu
- Matkatavarasäilytys
- Kiertoajelu-/lippupalvelu
Kodin mukavuudet (4)
Kodin mukavuudet (4)
- Päivittäinen siivous
- Yksityinen kylpyhuone (ei huoneessa)
- Kuivapesula/pesulapalvelu
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen deluxe-huone kuvat

Kahden hengen deluxe-huone
- 11 m²
- 1 makuuhuone
- 3 henkilöä
- 1 suuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Shri Ram Lalla International
Faizabad
Shri Ram Lalla International
Faizabad
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
6.0 kautta 10, 1 arvostelu
6,0
1 arvostelu
Hinta on 9 €
9 €
sisältää verot ja maksut
11.9.–12.9.

Royal Awadh Inn
Faizabad
Royal Awadh Inn
Faizabad
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
Hinta on 24 €
24 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotel The Raghavas'
Faizabad
Hotel The Raghavas'
Faizabad
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
6.4 kautta 10, 8 arvostelua
6,4
8 arvostelua
Hinta on 32 €
32 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotel Sudarshan
Faizabad
Hotel Sudarshan
Faizabad
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 13 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
13 arvostelua
Hinta on 18 €
18 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Park Inn By Radisson Ayodhya
Faizabad
Park Inn By Radisson Ayodhya
Faizabad
- Ilmainen pysäköinti
- Ravintola
- Pyykinpesutilat
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 119 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
119 arvostelua
Hinta on 35 €
35 €
sisältää verot ja maksut
28.9.–29.9.

Shri Radhe Radhe Paying Guest House
Faizabad
Shri Radhe Radhe Paying Guest House
Faizabad
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
9.0 kautta 10, Upea, 4 arvostelua
9,0
Upea
4 arvostelua
Hinta on 35 €
35 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

RBS Hotel & Restaurant In-Front Ram Temp
Faizabad
RBS Hotel & Restaurant In-Front Ram Temp
Faizabad
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
7.4 kautta 10, Hyvä, 17 arvostelua
7,4
Hyvä
17 arvostelua
Hinta on 37 €
37 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Shree Vishnupriya Homestay
Ayodhya
Shree Vishnupriya Homestay
Ayodhya
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 2 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
2 arvostelua
Hinta on 114 €
114 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

BlueNeck Ayodhya-Near ShriRam Mandir
Faizabad
BlueNeck Ayodhya-Near ShriRam Mandir
Faizabad
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 11 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
11 arvostelua
Hinta on 36 €
36 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotel R Raghavam
Ayodhya
Hotel R Raghavam
Ayodhya
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 1 arvostelu
8,0
Erittäin hyvä
1 arvostelu
Hinta on 19 €
19 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Asarfi Bhawan, Near Union Bank, Faizabad, Uttar Pradesh, 224123
Lähettyvillä
- Dashrath Mahal Ayodhya - 11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
- Hanuman Garhi Temple - 14 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
- Tulsi Udyan Garden - 16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
- Ram Ki Paidi - 19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
- Nageshwarnath Temple - 19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
Liikkuminen
- Ayodhyan lentoasema (AYJ) – 29 min ajomatka
- Faizabadin risteysasema – 29 min ajomatka
- Mankapurin risteysasema – 33 min ajomatka
- Lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta)
Ravintoloita
- Bikanerwala - 2 min ajomatka
- shane awadh hotel faizabad - 7 min ajomatka
- Pizza Hut - 6 min ajomatka
- Paan wala - 8 min ajomatka
- Radha Ratna Restaurant and Rooms - 2 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple
- Lähellä rautatieasemaa sijaitseva Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Faizabad. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys, pysäköintialue ja päivittäin klo 8.30–10.00 tarjottava mannermainen aamiainen.
Yleistä
Hotellin koko
- 20 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.30. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 11.00.
- Express-uloskirjautuminen saatavilla
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset lentokentältä (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Kuljetusten järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan 48 tuntia ennen saapumista. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 48 tuntia ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio passistasi varauksen jälkeen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
Pysäköinti
- Ilmainen kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Kuljetukset
- Lentokenttäkuljetukset pyynnöstä (saatavilla ympäri vuorokauden)*
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
- Ilmainen mannermainen aamiainen päivittäin klo 8.30–10.00
Palvelut
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Kiertoajelu-/lippupalvelu
- Kuivapesula/pesulapalvelut
- Matkatavarasäilytys
Huoneen palvelut/mukavuudet
Ole kuin kotonasi
- Ilmastointi
- Kattotuuletin
- Tohvelit
Henkilökohtainen hygienia
- Erillinen kylpyhuone (ei huoneen yhteydessä)
- Vain suihku
- Saippua ja sampoo
- Pyyhkeet
- Vessapaperi
Yhteydenpito
- Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
Muuta
- Päivittäinen siivous
Maksut ja käytännöt
Vaihtoehtoiset lisämaksut
- Lentokenttäkuljetukset ovat saatavilla 800 INR:n suuruisesta lisämaksusta per ajoneuvo (yhteen suuntaan). Korkeintaan 4 henkilöä.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple Faizabad
Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple Guesthouse
Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple Guesthouse Faizabad
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Tarjoaako Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple lentokenttäkuljetuspalvelun?
Kyllä, lentokenttäkuljetukset ovat saatavilla.Veloitus on 800 INR per ajoneuvo yhteen suuntaan.
Mitkä ovat majoituspaikan Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.30. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 11.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00. Express-uloskirjautuminen on saatavilla.
Millaisella alueella Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple sijaitsee?
Ramam By Naavagat 700 Meter From Temple sijaitsee kohteen Faizabad keskustassa. Shri Ram Janmbhoomi Temple on 10 minuutin ja Ramjanamabhoomi 10 minuutin kävelymatkan päässä.