Pixi Angelus
Hotelli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Pixi Angelus valokuvagalleria





Pixi Angelus sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Stade de France ja Canal Saint-Martin. Lisäksi Notre-Damen katedraali ja Place de la République sijaitsevat lyhyen ajomatkan päässä. Julkisen liikenteen yhteydet sijaitsevat vain lyhyen kävelymatkan päässä: Gallienin asema sijaitsee 7 minuutin ja Robespierren asema 7 minuutin kävelymatkan päässä.
Arvostelut
2,02,0 kautta 10.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Siivous (pyynnöstä)
- Rajoitetusti auki oleva vastaanotto
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen huone, kaupunkinäköala kuvat

Kahden hengen huone, kaupunkinäköala
- Näkymä kaupungille
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 5 parisänkyä ja 5 yhden hengen sänkyä
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Campanile PRIME - Paris - Porte de Bagnolet
Bagnolet
Campanile PRIME - Paris - Porte de Bagnolet
Bagnolet
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
7.8 kautta 10, Hyvä, 1 001 arvostelua
7,8
Hyvä
1 001 arvostelua
Hinta on 71 €
71 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotel Reseda
Bagnolet
Hotel Reseda
Bagnolet
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
7.8 kautta 10, Hyvä, 1 000 arvostelua
7,8
Hyvä
1 000 arvostelua
Hinta on 69 €
69 €
sisältää verot ja maksut
4.9.–5.9.

Hôtel Royal Montreuil
Montreuil
Hôtel Royal Montreuil
Montreuil
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Baari
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
7.4 kautta 10, Hyvä, 59 arvostelua
7,4
Hyvä
59 arvostelua
Hinta on 66 €
66 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

B&B HOTEL Paris Porte de Bagnolet
Bagnolet
B&B HOTEL Paris Porte de Bagnolet
Bagnolet
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
7.8 kautta 10, Hyvä, 300 arvostelua
7,8
Hyvä
300 arvostelua
Hinta on 71 €
71 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

Residhome Neuilly Bords de Marne
Neuilly-Plaisance
Residhome Neuilly Bords de Marne
Neuilly-Plaisance
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
8.6 kautta 10, Loistava, 551 arvostelua
8,6
Loistava
551 arvostelua
Hinta on 71 €
71 €
sisältää verot ja maksut
11.9.–12.9.

Appart One Montreuil - Croix de Chavaux
Montreuil
Appart One Montreuil - Croix de Chavaux
Montreuil
- Keittonurkkaus
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 134 arvostelua
9,0
Upea
134 arvostelua
Hinta on 103 €
103 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

ibis Styles Paris Romainville
Romainville
ibis Styles Paris Romainville
Romainville
- Ilmainen aamiainen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.8 kautta 10, Loistava, 292 arvostelua
8,8
Loistava
292 arvostelua
Hinta on 91 €
91 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

ibis budget Paris Porte de Montmartre
18. arrondissementti
ibis budget Paris Porte de Montmartre
18. arrondissementti
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
6.6 kautta 10, 1 002 arvostelua
6,6
1 002 arvostelua
Hinta on 63 €
63 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

Best Western 11BAUER Paris Saint-Ouen
Saint-Ouen
Best Western 11BAUER Paris Saint-Ouen
Saint-Ouen
- Ilmainen Wi-Fi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
9.2 kautta 10, Upea, 71 arvostelua
9,2
Upea
71 arvostelua
Hinta on 93 €
93 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

ibis Paris Pantin Eglise
Pantin
ibis Paris Pantin Eglise
Pantin
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Baari
7.2 kautta 10, Hyvä, 578 arvostelua
7,2
Hyvä
578 arvostelua
Hinta on 83 €
83 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

82 Av. de la République, Bagnolet, Seine-Saint-Denis, 93170
Lähettyvillä
- Le Sample - 8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
- Bois de Vincennes (puisto) - 6 min ajomatka - 2.4 km:n päässä
- Père-Lachaisen hautausmaa - 9 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
- Place Gambetta - 10 min ajomatka - 2.7 km:n päässä
- La Colline-kansallisteatteri - 10 min ajomatka - 2.7 km:n päässä
Liikkuminen
- Orlyn lentokenttä (ORY) – 29 min ajomatka
- Roissy - Charles de Gaullen lentokenttä (CDG) – 33 min ajomatka
- Pariisi (BVA-Beauvais) – 79 min ajomatka
- Pariisi (XCR-Chalons-Vatryn lentokenttä) – 144 min ajomatka
- Vincennesin asema – 23 min kävelymatka
- Pantinin asema – 6 min ajomatka
- Paris Rosny-Bois-Perrierin asema – 7 min ajomatka
- Gallienin asema – 7 min kävelymatka
- Robespierren asema – 7 min kävelymatka
- Porte de Bagnoletin asema – 15 min kävelymatka
Ravintoloita
- Melting Pot Food Court - 6 min kävelymatka
- Medina Fusion - 9 min kävelymatka
- Franprix - 5 min kävelymatka
- Avec Amour - le burger - 4 min kävelymatka
- Chez Elise & Pierre - 5 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Pixi Angelus
- Pixi Angelus sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Stade de France ja Canal Saint-Martin. Lisäksi Notre-Damen katedraali ja Place de la République sijaitsevat lyhyen ajomatkan päässä. Julkisen liikenteen yhteydet sijaitsevat vain lyhyen kävelymatkan päässä: Gallienin asema sijaitsee 7 minuutin ja Robespierren asema 7 minuutin kävelymatkan päässä.
Yleistä
Hotellin koko
- 10 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 8.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
- Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 8.00–0.00
- Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 0.00 jälkeen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)
Pysäköinti
- Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Palvelut
- Vastaanotto avoinna rajoitetusti
Huoneen palvelut/mukavuudet
Ole kuin kotonasi
- Säädettävä lämmitys
Henkilökohtainen hygienia
- 10 kylpyhuonetta
- Vain suihku
Yhteydenpito
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus 25+ Mbit/s)
Muuta
- Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- 16.25 prosentin suuruinen kaupunki-/paikallisvero peritään
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Pixi Angelus Hotel
Pixi Angelus Bagnolet
Pixi Angelus Hotel Bagnolet
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Pixi Angelus lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Pixi Angelus pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Pixi Angelus ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan Pixi Angelus sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 8.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.
Millaisella alueella Pixi Angelus sijaitsee?
Pixi Angelus sijaitsee vain 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Gallienin asema.