Merry on Moorcroft
Majoituspaikan taso: 2
Hotelli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Merry on Moorcroft valokuvagalleria





Merry on Moorcroft sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Alabama State University (yliopisto) ja EastChase Shopping Mall.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesutilat
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Puutarha
- Itsepalvelupesula
Kodin mukavuudet (4)
Kodin mukavuudet (4)
- Televisio
- Puutarha
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Comfort-talo, patio, näköala puutarhaan
- Näkymä puutarhaan
- 139 m²
- 5 makuuhuonetta
- 20 henkilöä
- 6 parisänkyä, 2 keskisuurta parisänkyä ja 2 vuodesohvaa (125–150 cm leveää)
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Wind Creek Casino & Hotel Wetumpka
Wetumpka
Wind Creek Casino & Hotel Wetumpka
Wetumpka
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 291 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
1 291 arvostelua
Hinta on 153 €
153 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Motel 6 Montgomery, AL - Coliseum
Montgomery
Motel 6 Montgomery, AL - Coliseum
Montgomery
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
7.4 kautta 10, Hyvä, 817 arvostelua
7,4
Hyvä
817 arvostelua
Hinta on 65 €
65 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Home2 Suites By Hilton Montgomery Downtown
Montgomery
Home2 Suites By Hilton Montgomery Downtown
Montgomery
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 145 arvostelua
9,0
Upea
145 arvostelua
Hinta on 124 €
124 €
sisältää verot ja maksut
7.9.–8.9.

Staybridge Suites Montgomery - Downtown by IHG
Montgomeryn keskusta
Staybridge Suites Montgomery - Downtown by IHG
Montgomeryn keskusta
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
9.0 kautta 10, Upea, 1 001 arvostelua
9,0
Upea
1 001 arvostelua
Hinta on 131 €
131 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

InTown Suites Extended Stay Select Montgomery
Montgomery
InTown Suites Extended Stay Select Montgomery
Montgomery
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
7.8 kautta 10, Hyvä, 17 arvostelua
7,8
Hyvä
17 arvostelua

Embassy Suites by Hilton Montgomery Hotel & Conference Ctr
Montgomeryn keskusta
Embassy Suites by Hilton Montgomery Hotel & Conference Ctr
Montgomeryn keskusta
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Internetyhteys
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 1 284 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
1 284 arvostelua
Hinta on 124 €
124 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Extended Stay America Select Suites - Montgomery
Montgomery
Extended Stay America Select Suites - Montgomery
Montgomery
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
6.0 kautta 10, 325 arvostelua
6,0
325 arvostelua
Hinta on 64 €
64 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Homewood Suites by Hilton Montgomery
Montgomery
Homewood Suites by Hilton Montgomery
Montgomery
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
8.6 kautta 10, Loistava, 743 arvostelua
8,6
Loistava
743 arvostelua
Hinta on 106 €
106 €
sisältää verot ja maksut
10.9.–11.9.

stayAPT Suites Montgomery
Montgomery
stayAPT Suites Montgomery
Montgomery
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
8.8 kautta 10, Loistava, 308 arvostelua
8,8
Loistava
308 arvostelua
Hinta on 118 €
118 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Midtown Fenced Yard White Acres Retreat
Montgomery
Midtown Fenced Yard White Acres Retreat
Montgomery
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

2916 Moorcroft Drive, Montgomery, AL, 36116
Lähettyvillä
- Alabama State University (yliopisto) - 7 min ajomatka - 6.7 km:n päässä
- EastChase Shopping Mall - 10 min ajomatka - 14.5 km:n päässä
- Riverfront Park - 11 min ajomatka - 11.2 km:n päässä
- Maxwell Air Force Base and Gunter Annex - 14 min ajomatka - 13.3 km:n päässä
- Maxwellin lentotukikohta - 16 min ajomatka - 19.1 km:n päässä
Liikkuminen
- Montgomery, Alabama (MGM-Montgomeryn alueellinen lentokenttä) – 15 min ajomatka
Ravintoloita
- Wendy’s - 3 min ajomatka
- McDonald's - 3 min ajomatka
- The Honey Baked Ham Company - 14 min kävelymatka
- LongHorn Steakhouse - 3 min ajomatka
- Church's Chicken - 18 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Merry on Moorcroft
- Merry on Moorcroft sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Alabama State University (yliopisto) ja EastChase Shopping Mall.
Yleistä
Hotellin koko
- 20 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
- Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
- Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
- Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25
Lemmikit
- Lemmikit sallitaan (vain koirat ja kissat)*
- Avustajaeläimet tervetulleita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Palvelut
- Pyykinpesutilat
Tilat
- Puutarha
Huoneen palvelut/mukavuudet
Viihdykettä
- Televisio
Ole kuin kotonasi
- Silitysrauta-/lauta
- Pyykinpesukone ja kuivausrumpu
Maksut ja käytännöt
Hyvitettävät takuumaksut
- 65 USD:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
- Lemmikeistä veloitetaan 100 USD:n suuruinen lisämaksu per lemmikki per yöpyminen
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kiellettyä majoituspaikassa.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Merry on Moorcroft Hotel
Merry on Moorcroft Montgomery
Merry on Moorcroft Hotel Montgomery
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Merry on Moorcroft lemmikit?
Kyllä, kissat ja koirat ovat tervetulleita. 100 USD:n suuruinen maksu veloitetaan per lemmikki per yöpyminen. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Tarjoaako Merry on Moorcroft pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan Merry on Moorcroft sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Onko majoituspaikassa Merry on Moorcroft kasino?
Ei, tässä hotellissa ei ole kasinoa, mutta lähialueelta löytyy Wind Creek Montgomery (20 minuutin ajomatkan päässä).
Mitä tekemistä Merry on Moorcroft ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Merry on Moorcroft tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.