Loma-asunto
Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz
Huoneisto, jossa käytössäsi on takka ja keittiö
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz valokuvagalleria





Huoneisto on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Kappeln. Majoituspaikan huoneistoissa on mukavuuksia, kuten keittiöt ja pyykinpesukoneet/kuivausrummut, sekä takat ja parvekkeet.
Arvostelut
8,08,0 kautta 10.
Erittäin hyvä
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Sauna
- Grillausmahdollisuus
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 2 makuuhuonetta
- Keittiö
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
- Takka
- Grilli tai grillejä
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Schlei Hotel
Kappeln
Schlei Hotel
Kappeln
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
8.8 kautta 10, Loistava, 126 arvostelua
8,8
Loistava
126 arvostelua
Hinta on 104 €
104 €
sisältää verot ja maksut
29.9.–30.9.

Damp Ostsee Resort & Ferienpark
Damp
Damp Ostsee Resort & Ferienpark
Damp
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
7.6 kautta 10, Hyvä, 620 arvostelua
7,6
Hyvä
620 arvostelua
Hinta on 153 €
153 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

Ostseehotel Kappeln by Team SchleiFee
Kappeln
Ostseehotel Kappeln by Team SchleiFee
Kappeln
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
7.6 kautta 10, Hyvä, 47 arvostelua
7,6
Hyvä
47 arvostelua
Hinta on 96 €
96 €
sisältää verot ja maksut
28.9.–29.9.

Alter Meierhof
Gluecksburg
Alter Meierhof
Gluecksburg
- Uima-allas
- Kylpylä
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 699 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
699 arvostelua
Hinta on 346 €
346 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

SlowDown Bottsand Hotel und Spa
Wendtorf
SlowDown Bottsand Hotel und Spa
Wendtorf
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
8.6 kautta 10, Loistava, 162 arvostelua
8,6
Loistava
162 arvostelua
Hinta on 122 €
122 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Baltic Village - Comforthaus
Damp
Baltic Village - Comforthaus
Damp
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Lounge-alue
9.2 kautta 10, Upea, 5 arvostelua
9,2
Upea
5 arvostelua
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Kappeln, Schleswig-Holstein
Lähettyvillä
- Weidefelderin ranta - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- Schlei - 19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
- Schönhagenin ranta - 14 min ajomatka - 13.5 km:n päässä
- Dampin ranta - 18 min ajomatka - 18.7 km:n päässä
- Kielin kanava - 53 min ajomatka - 55.4 km:n päässä
Liikkuminen
- Sønderborg (SGD) – 107 min ajomatka
- Lyypekki (LBC) – 112 min ajomatka
- Hampurin lentokenttä (HAM) – 91 min ajomatka
- Hamburg Finkenwerderin lentoasema (XFW) – 162 min ajomatka
- Süderbrarupin juna-asema – 34 min ajomatka
- Riesebyn juna-asema – 38 min ajomatka
- Eckernförden juna-asema – 39 min ajomatka
Ravintoloita
- Strandhalle 54 - 14 min ajomatka
- Arnisser Rum Hökerei - 14 min ajomatka
- Pizzeria Venezia - 16 min ajomatka
- Café Sand am Meer - 19 min ajomatka
- Café Hof Schwansen - 12 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz
- Huoneisto on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Kappeln. Majoituspaikan huoneistoissa on mukavuuksia, kuten keittiöt ja pyykinpesukoneet/kuivausrummut, sekä takat ja parvekkeet.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 1 huoneisto
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 21 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 21
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Sauna
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Perheille
- Syöttötuoli
Keittiö
- Leivänpaahdin
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- 2 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- 1 kylpyhuone
Oleskelutilat
- Takka
Ulkotilat
- Parveke
- Grilli
Pyykinpesu
- Kuivausrumpu
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Tekemistä
- Kalastusmahdollisuus lähistöllä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- Yksilöllisesti kalustettu
Maksut ja käytännöt
Hyvitettävät takuumaksut
- Takuumaksu vaurioiden varalle: 300.0 EUR per yöpyminen
Vaihtoehtoiset lisämaksut
- Vettä on saatavilla 4.95 EUR:n suuruisesta lisämaksusta per per yö
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
In Ostseeresort Olpenitz
Apartment in Ostseeresort Olpenitz Kappeln
Apartment in Ostseeresort Olpenitz Apartment
Apartment in Ostseeresort Olpenitz Apartment Kappeln
Ferienwohnung in Traumhafter Lage im Ostseeresort Olpenitz
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko huoneisto lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako huoneisto pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan huoneisto sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Lämpimämpinä kuukausina voit harrastaa monenlaisia aktiviteetteja lähistöllä, esimerkiksi kalastaa. Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös saunan.
Löytyykö majoituspaikasta Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyy myös leivänpaahdin.
Löytyykö majoituksesta Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneistosta löytyy parveke.
Millaisella alueella Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz sijaitsee?
Ferienwohnung im Ostseeresort Olpenitz sijaitsee vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Weidefelderin ranta.