Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking

3.0 tähden majoituspaikka
Majoituspaikat, joissa käytössäsi on keittiö ja takka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Ardara yöpymällä Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking -majoituspaikassa. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Majoituspaikan majoituspaikoissa on ylellisiä yksityiskohtia, kuten takat ja syvät kylpyammeet, sekä keittiöt ja pyykinpesukoneet/kuivausrummut.

Arvostelut

6,6 kautta 10.
Hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesutilat
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Jääkaappi

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)

  • 6 mökkiä
  • Puutarha

Kodin mukavuudet (6)

  • 3 makuuhuonetta
  • Keittiö
  • Oma kylpyhuone
  • Puutarha
  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu
  • Syvä kylpyamme

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Ardara, County Donegal

Lähettyvillä

  • Ardara Heritage Centre - 6 min ajomatka - 4.1 km:n päässä
  • Ardaran linnoitus - 9 min ajomatka - 5.8 km:n päässä
  • Dorlin Strand - 11 min ajomatka - 5.5 km:n päässä
  • Sandfield Pitch and Putt Course (pitch and putt -kenttä) - 11 min ajomatka - 9.2 km:n päässä
  • Assarancan putous - 12 min ajomatka - 12.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Donegal (CFN) – 66 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Nancy's Bar - ‬4 min ajomatka
  • ‪The Courthouse Restaurant - ‬4 min ajomatka
  • ‪The Links - ‬14 min ajomatka
  • ‪Pirates of the Coffeebean - ‬14 min ajomatka
  • ‪Joe's Bar - ‬20 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking

  • Nauti vierailustasi kohteessa Ardara yöpymällä Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking -majoituspaikassa. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Majoituspaikan majoituspaikoissa on ylellisiä yksityiskohtia, kuten takat ja syvät kylpyammeet, sekä keittiöt ja pyykinpesukoneet/kuivausrummut.

Yleistä

DONE

Majoituspaikan koko

    • 6 yksikköä
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
PETS

Lemmikit

    • Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi
    • Avustajaeläimet tervetulleita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä

Perheille

  • Syöttötuoli

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Leivänpaahdin
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
  • Syvä kylpyamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Hiustenkuivaaja

Oleskelutilat

  • Takka

Ulkotilat

  • Puutarha

Pyykinpesu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
  • Lemmikkiystävällinen
  • Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta-/lauta

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)

Yleiset tiedot

  • 6 huonetta
  • Käynti huoneisiin ulkokäytävän kautta

Maksut ja käytännöt

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.

Majoituspaikan taso

Tällä majoituspaikalla ei ole maan Irlanti matkailulautakunnan luokitusta. Asiakkaidemme hyödyksi olemme tehneet luokituksen oman luokitusjärjestelmämme perusteella.

Tunnetaan myös nimellä

Lovely Cottage on the Loughros Peninsula
Donegal Retreat Pet Ok Beach Mountain Access
Donegal 3BR Cottage Pets Natural Views Parking
3br sleeps6 2bh parking petsok fireplace seaview
Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking Ardara
Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking Cottage

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking lemmikit?

Kyllä, lemmikit yöpyvät ilmaiseksi.

Tarjoaako Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Mitä tekemistä Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.

Löytyykö majoituspaikasta Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking yksityisiä porealtaita?

Kyllä, tästä mökistä löytyy syvä kylpyamme.

Löytyykö majoituspaikasta Donegal 3beds Cottage - Petsok, Family,freeparking keittiö tai keittonurkkaus?

Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös leivänpaahdin, jääkaappi ja mikroaaltouuni.

Arvostelut

6,6

Hyvä