Hotel O Sman House
Majoituspaikan taso: 2
Hotelli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Hotel O Sman House valokuvagalleria





Kohteessa Bekasi vieraillessasi Hotel O Sman House on loistava vaihtoehto.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen deluxe-huone kuvat

Kahden hengen deluxe-huone
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Red Planet Bekasi
Bekasi Timur
Red Planet Bekasi
Bekasi Timur
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
7.4 kautta 10, Hyvä, 37 arvostelua
7,4
Hyvä
37 arvostelua

Nemuru Stay BTC
Bekasi Timur
Nemuru Stay BTC
Bekasi Timur
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesutilat

SPOT ON 93827 Rumah Kost Harapan Indah
Bekasi
SPOT ON 93827 Rumah Kost Harapan Indah
Bekasi
- Savuton

OYO 90776 Fortune 88 Grand Kamala Lagoon
Pekayon Jaya
OYO 90776 Fortune 88 Grand Kamala Lagoon
Pekayon Jaya
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
- Savuton
5.0 kautta 10, 2 arvostelua
5,0
2 arvostelua

Backpacker Homestay Cibubur by PEKOTEL
Bekasi
Backpacker Homestay Cibubur by PEKOTEL
Bekasi
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmastointi
Hinta on 16 €
16 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

OYO Flagship 766 Prima Orchard
Bekasi
OYO Flagship 766 Prima Orchard
Bekasi
- Uima-allas
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton

SPOT ON 3961 Fico's Residence Syariah
Bekasi Barat
SPOT ON 3961 Fico's Residence Syariah
Bekasi Barat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Amaris Hotel Kalimalang
Pekayon Jaya
Amaris Hotel Kalimalang
Pekayon Jaya
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Grand Kamala Lagoon by Veeroom
Pekayon Jaya
Grand Kamala Lagoon by Veeroom
Pekayon Jaya
- Uima-allas
- Keittiö
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi

Collection O Tunas Plaza Residence
Bekasi Barat
Collection O Tunas Plaza Residence
Bekasi Barat
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

1, Jalan Puncak Cikunir, Bintarajaya,, Bekasi, West Java, Java, Indonesia,, Bekasi, West Java, 17145
Lähettyvillä
- Grand Metropolitan -ostoskeskus - 4 min ajomatka - 3.9 km:n päässä
- Lagoon Avenue Mall Bekasi - 4 min ajomatka - 3.6 km:n päässä
- Metropolitan Mall Bekasi - 5 min ajomatka - 5.3 km:n päässä
- Revo Town - 7 min ajomatka - 5.0 km:n päässä
- Pakuwon Mall Bekasi - 7 min ajomatka - 5.0 km:n päässä
Liikkuminen
- Jakarta (HLP-Halim Perdanakusuman kansainvälinen lentoasema) – 23 min ajomatka
- Jakarta (CGK-Soekarno-Hattan kansainvälinen lentoasema) – 74 min ajomatka
- Cikunir 2 -asema – 8 min kävelymatka
- Cikunir 1 -asema – 26 min kävelymatka
- Bekasi Kranjin asema – 6 min ajomatka
Ravintoloita
- TL.kp Dua - 9 min kävelymatka
- Saurma Cafe - 9 min kävelymatka
- Waroeng MPOK ENO - 6 min kävelymatka
- Mcd kemang - 5 min kävelymatka
- Sate Padang Ajo Talago - 6 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Hotel O Sman House
- Kohteessa Bekasi vieraillessasi Hotel O Sman House on loistava vaihtoehto.
Yleistä
Hotellin koko
- 10 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lapset
- Ei vauvansänkyjä
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)
Pysäköinti
- Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Esteettömyys
- Ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin
Huoneen palvelut/mukavuudet
Nuku hyvin
- Lakanat
Henkilökohtainen hygienia
- Yksityinen kylpyhuone
- Vain suihku
- Saippua
- Pyyhkeet
Yhteydenpito
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus 25+ Mbit/s)
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
OYO 94251 Sman House Hotel
OYO 94251 Sman House Bekasi
OYO 94251 Sman House Hotel Bekasi
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Hotel O Sman House ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Hotel O Sman House tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko Hotel O Sman House lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Hotel O Sman House pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Hotel O Sman House ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan Hotel O Sman House sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.
Millaisella alueella Hotel O Sman House sijaitsee?
Hotel O Sman House sijaitsee kohteessa Bekasi Barat, ja Cikunir 2 -asema on vain 8 minuutin kävelymatkan päässä.