Caifu Business Hotel
Majoituspaikan taso: 2
Hotelli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Caifu Business Hotel valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Hengyang yöpymällä Caifu Business Hotel -majoituspaikassa.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pysäköinti saatavilla
- Pyykinpesutilat
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)
- Aamiainen saatavilla
- Maksullinen itsepalvelupysäköinti
- Kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan
- Itsepalvelupesula
- Matkatavarasäilytys
Nykyinen hinta on 16 €
16 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 7/7 huonetta
Avaa kaikki huonetyypin Double Room kuvat

Double Room
- 2 henkilöä
- 2 yhden hengen sänkyä
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Standard Triple Room kuvat

Standard Triple Room
- 3 henkilöä
- 3 yhden hengen sänkyä
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe Double Room kuvat

Deluxe Double Room
- 2 henkilöä
- 2 parisänkyä
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Double Room (With Mahjong) kuvat

Double Room (With Mahjong)
- 2 henkilöä
- 2 yhden hengen sänkyä
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe Single Room kuvat

Deluxe Single Room
- 2 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Guestroom - Single Occupancy (Special Promotion, No Window) kuvat

Guestroom - Single Occupancy (Special Promotion, No Window)
- 2 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Standard Single Room kuvat

Standard Single Room
- 2 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hengyang Wangyuelou Homestay (Mount Heng Scenic Area Nanyue Grand Temple)
Nanyuen alue
Hengyang Wangyuelou Homestay (Mount Heng Scenic Area Nanyue Grand Temple)
Nanyuen alue
- Pysäköinti saatavilla
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu
Hinta on 16 €
16 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

Babaling Leisure Hostel
Nanyuen alue
Babaling Leisure Hostel
Nanyuen alue
- Lentokenttäkuljetukset
- Pysäköinti saatavilla
- Ravintola
- Pyykinpesutilat
Hinta on 58 €
58 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.

Jiang Zhou Hotel
Yanfengin alue
Jiang Zhou Hotel
Yanfengin alue
- Ilmainen pysäköinti
- Kuntosali
- Pyykinpesutilat
Hinta on 24 €
24 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

Lezhi Hotel (Hengyang Hengshan Scenic Area Entrance)
Nanyuen alue
Lezhi Hotel (Hengyang Hengshan Scenic Area Entrance)
Nanyuen alue
- Ilmainen pysäköinti
- Pyykinpesutilat
- Sähköauton latauspiste
Hinta on 12 €
12 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.

Sun Grow Green Hotel (Qidong Chengxi)
Qidong
Sun Grow Green Hotel (Qidong Chengxi)
Qidong
- Pysäköinti saatavilla
- Pyykinpesutilat
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
Hinta on 42 €
42 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.

Yabo Hotel
Nanyuen alue
Yabo Hotel
Nanyuen alue
- Ilmainen pysäköinti
- Sähköauton latauspiste

Hengyang Hengyue residence·Homestay (Nanyue Damiao Branch)
Nanyuen alue
Hengyang Hengyue residence·Homestay (Nanyue Damiao Branch)
Nanyuen alue
- Ilmainen pysäköinti
- Ravintola
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
Hinta on 31 €
31 €
sisältää verot ja maksut
4.9.–5.9.

Liuhe Hotel
Zhengxiangin alue
Liuhe Hotel
Zhengxiangin alue
- Ilmainen pysäköinti
- Ravintola
- Pyykinpesutilat
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
Hinta on 18 €
18 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

Hengyang Nanyue Hengshan Qingshan Yunju
Nanyuen alue
Hengyang Nanyue Hengshan Qingshan Yunju
Nanyuen alue
- Pysäköinti saatavilla
- Ravintola
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
- Sähköauton latauspiste
Hinta on 34 €
34 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.

Fengyuan Hotel (Hengyang Jiefang Road Shigu Academy)
Zhuhuin alue
Fengyuan Hotel (Hengyang Jiefang Road Shigu Academy)
Zhuhuin alue
- Pysäköinti saatavilla
- Pyykinpesutilat
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
Hinta on 16 €
16 €
sisältää verot ja maksut
9.9.–10.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

No. 5 Yushou Street, Hengyang, Hunan, 421900
Lähettyvillä
- Hengin vuori - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
- Dongbianmen - 11 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- Wanshou Guangchang - 20 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
- Sanxianin esi-isien halli - 18 min ajomatka - 10.9 km:n päässä
- Hengshan-vuoren kansankulttuurikaupunki - 31 min ajomatka - 17.3 km:n päässä
Liikkuminen
- Hengyang (HNY) – 45 min ajomatka
- Changsha (CSX-Huanghuan kansainvälinen lentokenttä) – 121 min ajomatka
- Kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan (lisämaksusta)
Ravintoloita
- 独秀酒家 - 16 min ajomatka
- 打禾堂 - 2 min ajomatka
- 岳城饭铺 - 4 min ajomatka
- Fanyin Bar - 17 min kävelymatka
- 山里人家 - 16 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Caifu Business Hotel
- Nauti vierailustasi kohteessa Hengyang yöpymällä Caifu Business Hotel -majoituspaikassa.
Yleistä
Hotellin koko
- 10 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset rautatieasemalta (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Asiakkaiden tulee antaa saapumistietonsa majoituspaikalle ennen matkan alkua. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Pysäköinti
- Itsepalvelupysäköinti paikan päällä (lisämaksusta)
Kuljetukset
- Kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan*
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
- Aamiainen saatavilla (lisämaksusta)
Palvelut
- Pyykinpesutilat
- Matkatavarasäilytys
Tilat
- Rakennettu vuonna 2013
Maksut ja käytännöt
Pysäköinti
- Omatoiminen pysäköinti on saatavilla lisämaksusta
Käytännöt
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Union Pay
Mobiilimaksuvaihtoehtoja ovat: Alipay ja WeChat Pay.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikan taso
Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.
Tunnetaan myös nimellä
Caifu Business Hotel Hotel
Caifu Business Hotel Hengyang
Caifu Business Hotel Hotel Hengyang
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Caifu Business Hotel pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla maksullinen itsepalvelupysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan Caifu Business Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?
Voit kirjautua sisään klo 14.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.
Millaisella alueella Caifu Business Hotel sijaitsee?
Caifu Business Hotel sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Hengin vuori ja 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Dongbianmen.