Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Da'Bryl Luxury Suites

Majoituspaikan taso: 3.5
Huoneisto, jossa käytössäsi on ulkouima-allas ja ravintola

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Da'Bryl Luxury Suites sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Nairobin kansallispuisto. Voit nauttia aterioita majoituspaikan kahvilassa ja hemmotella itseäsi hieronta- tai käsi- ja jalkahoidolla tai kasvohoidolla. Ulkouima-allas ja kuntokeskus ovat muita tämän majoituspaikan kohokohtia, ja sen huoneistoissa on erilaisia mukavuuksia, kuten sadesuihkut ja espressokoneet.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesutilat
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Kylpylä

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (12)

  • 2 huoneistoa
  • Siivous (pyynnöstä)
  • Ravintola
  • Ulkouima-allas
  • Kuntosali
  • Kahvila
  • Kylpyläpalvelut
  • Elintarvikemyymälä
  • Pesulapalvelu
  • Itsepalvelupesula
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Rajoitetusti auki oleva vastaanotto

Kodin mukavuudet (6)

  • Leikkikenttä paikan päällä
  • Oma kylpyhuone
  • Pyykinpesutilat
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Pimennysverhot
  • Hissi
Nykyinen hinta on 43 €
sisältää verot ja maksut
12.9.–13.9.

Huonevaihtoehdot

Deluxe-studio, 1 suuri parisänky, kylpyhuone makuuhuoneen yhteydessä, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 38 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huoneisto, parveke, näköala uima-altaalle

  • 68 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
or Jabavu Ln, Nairobi, Nairobi County

Lähettyvillä

  • Yaya Centre - 8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Lucky 8 Casino - 18 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • Prestige Plaza - 2 min ajomatka - 1.5 km:n päässä
  • Royal Nairobi Golf Club - 3 min ajomatka - 1.9 km:n päässä
  • Uhuru Park (puisto) - 4 min ajomatka - 3.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Nairobi (WIL-Wilson) – 13 min ajomatka
  • Nairobi (NBO-Jomo Kenyattan kansainvälinen lentoasema) – 33 min ajomatka
  • Syokimaun asema – 30 min ajomatka
  • Nairobin asema – 31 min ajomatka
  • Syokimaun SGR-rautatieasema – 31 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Queen of Sheba - ‬9 min kävelymatka
  • ‪Golden Spot - ‬6 min kävelymatka
  • ‪Connect Coffee - ‬7 min kävelymatka
  • ‪Kwetu Cafe - ‬8 min kävelymatka
  • ‪Arabian Palace - ‬7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Da'Bryl Luxury Suites

  • Da'Bryl Luxury Suites sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Nairobin kansallispuisto. Voit nauttia aterioita majoituspaikan kahvilassa ja hemmotella itseäsi hieronta- tai käsi- ja jalkahoidolla tai kasvohoidolla. Ulkouima-allas ja kuntokeskus ovat muita tämän majoituspaikan kohokohtia, ja sen huoneistoissa on erilaisia mukavuuksia, kuten sadesuihkut ja espressokoneet.

Yleistä

DONE

Majoituspaikan koko

    • 2 huoneistoa
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 8.00–18.00
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
    • Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE

Uloskirjautumisohjeet

    • Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
    • Sammuta valot, lukitse ovet ja palauta avaimet
DONE

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä
PETS

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen katettu omatoiminen pysäköinti paikan päällä
VPN_KEY

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas
  • Hierontapalvelu
  • Kylpyläpalvelut
  • Kasvohoitoja
  • Käsi- ja jalkahoitoja
  • Vartalokuorintoja

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi, jonka nopeus on 25+ Mbit/s

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen katettu pysäköintipaikka paikan päällä

Perheille

  • Leikkikenttä

Ruoka ja juoma

  • Espressokone
  • Vedenkeitin
  • Kahvin-/teenkeitin

Ruokailu

  • 1 ravintola ja 1 kahvila

Makuuhuoneet

  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • Suihku
  • Sadesuihkupää
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sampoo
  • Kylpytakit
  • Saippua
  • Tohvelit
  • Vessapaperi
  • Hiustenkuivaaja (pyynnöstä)
  • Ilmaiset hygieniatuotteet

Viihde

  • 55-tuumainen plasmatelevisio, jossa digitaalikanavat
  • Netflix
  • Suoratoistopalvelut

Pyykinpesu

  • Kuivaava pyykinpesukone
  • Kuivapesula/pesulapalvelut
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyysominaisuuksia, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Hissin oven leveys (cm): 300
  • Merkityt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Siivous (pyynnöstä)
  • Hyönteispuitteet
  • Sähköadaptereita/latureita
  • Silitysrauta-/lauta
  • Pimennysverhot
  • Ilmainen pullovesi
  • Rajoitetusti auki oleva vastaanotto
  • Elintarvikemyymälä

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa
  • Lähellä sairaalaa
  • Lähellä outlet-ostosmahdollisuuksia

Tekemistä

  • Kuntokeskus
  • Luonnonpuisto
  • Taidegalleria paikan päällä
  • Ostoskeskus paikan päällä

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)

Yleiset tiedot

  • 2 huonetta

Erityisominaisuudet

Kylpylä

Asiakkaat voivat hemmotella itseään paikan päällä olevilla kylpyläpalveluilla. Palveluihin kuuluvat kasvohoidot, vartalon kuorinnat ja käsi- ja jalkahoidot.

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard

Tunnetaan myös nimellä

Da'Bryl Luxury Suites Nairobi
Da'Bryl Luxury Suites Apartment
Da'Bryl Luxury Suites Apartment Nairobi

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Da'Bryl Luxury Suites uima-allas?

Kyllä, täällä on ulkouima-allas.

Salliiko Da'Bryl Luxury Suites lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Da'Bryl Luxury Suites pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Da'Bryl Luxury Suites sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Mitä tekemistä Da'Bryl Luxury Suites ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Da'Bryl Luxury Suites tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, kuntosalin ja kylpyläpalvelut.

Tarjoaako Da'Bryl Luxury Suites ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.

Millaisella alueella Da'Bryl Luxury Suites sijaitsee?

Da'Bryl Luxury Suites sijaitsee alueella Kilimani. Yaya Centre on vain 9 minuutin ja Lucky 8 Casino vain 17 minuutin kävelymatkan päässä.