Pagosa Lodge

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli järvenrannalla

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Pagosa Springs yöpymällä Pagosa Lodge -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue.

Arvostelut

6,6 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (9)

  • Päivittäinen siivous
  • Kirjasto
  • Tietokonepiste
  • Takka aulassa
  • Yhteinen olohuone
  • Juomavesiautomaatti
  • Rajoitetusti auki oleva vastaanotto
  • Televisio yleisissä tiloissa
  • Juhlasali

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Päivittäinen siivous
  • Hissi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
Nykyinen hinta on 88 €
sisältää verot ja maksut
28.9.–29.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 9/9 huonetta

Standard-huone, 1 suuri parisänky, tupakointi kielletty

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Standard-huone, 1 suuri parisänky, tupakointi kielletty, järvinäköala

  • Näkymä järvelle
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Standard-sviitti, useita sänkyjä, tupakointi kielletty, järvinäköala

  • Näkymä järvelle
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 keskisuuri parisänky

Sviitti, 2 makuuhuonetta, tupakointi kielletty

  • 2 makuuhuonetta
  • 8 henkilöä
  • 1 suuri parisänky, 2 keskisuurta parisänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Standard-huone, 2 keskisuurta parisänkyä, tupakointi kielletty

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Standard-huone, 2 keskisuurta parisänkyä, tupakointi kielletty, järvinäköala

  • Näkymä järvelle
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Sviitti, 2 makuuhuonetta, tupakointi kielletty

  • 2 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 3 keskisuurta parisänkyä

Kahden hengen huone, useita sänkyjä, tupakointi kielletty

  • 1 makuuhuone
  • 6 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Standard-huone, 2 keskisuurta parisänkyä, esteetön liikuntarajoitteisille, tupakointi kielletty

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
3505 W U.S. Hwy 160, Pagosa Springs, CO, 81147

Lähettyvillä

  • Pinon Lake Reservoir - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Pagosa Springs Golf Club - 1 min ajomatka - 1.2 km:n päässä
  • Pagosa Springs Center for the Arts - 2 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Nathan's Hippy Dip Hot Spring - 6 min ajomatka - 7.1 km:n päässä
  • Wolf Creekin hiihtokeskus - 49 min ajomatka - 54.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Durango, Colorado (DRO-La Platan piirikunnan lentokenttä) – 60 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪McDonald's - ‬10 min kävelymatka
  • ‪Wild Finch - ‬7 min ajomatka
  • ‪Sonic Drive-In - ‬2 min ajomatka
  • ‪Coyote Moon Bar & Grill - ‬2 min ajomatka
  • ‪MEE Hmong Cuisine - ‬17 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Pagosa Lodge

  • Nauti vierailustasi kohteessa Pagosa Springs yöpymällä Pagosa Lodge -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue.

Yleistä

Hotellin koko

    • 99 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
    • Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 21 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 8.00–22.00
    • Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 21.00 jälkeen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 21

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä

Lemmikit

    • Lemmikit sallitaan*
    • Avustajaeläimet tervetulleita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)

Pysäköinti

    • Ilmainen kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Juomavesiautomaatti

Aktiviteetteja

  • Hiihto-/laskettelumahdollisuus lähistöllä

Työskentely

  • Tietokonepiste

Palvelut

  • Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Tilat

  • Kirjasto
  • Takka aulassa
  • Televisio yleisissä tiloissa
  • Yhteinen olohuone
  • Juhlasali
  • Juhlasali

Esteettömyys

  • Hissi
  • Hissin oven leveys (cm): 91
  • Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä hissille

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Silitysrauta-/lauta

Nuku hyvin

  • Lakanat

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 25+ Mbit/s)
  • Ilmaiset paikallispuhelut

Muuta

  • Päivittäinen siivous

Maksut ja käytännöt

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Lemmikeistä veloitetaan 25 USD:n suuruinen lisämaksu per lemmikki per yö

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club ja JCB International
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Pagosa Lodge Hotel
Pagosa Lodge Pagosa Springs
Pagosa Lodge Hotel Pagosa Springs

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Pagosa Lodge lemmikit?

Kyllä, lemmikit ovat tervetulleita. 25 USD:n suuruinen maksu veloitetaan per lemmikki per yö. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Tarjoaako Pagosa Lodge pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Pagosa Lodge sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Mitä tekemistä Pagosa Lodge ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Talvisin voit harrastaa monenlaisia aktiviteetteja lähistöllä, kuten hiihtää/lasketella.

Millaisella alueella Pagosa Lodge sijaitsee?

Pagosa Lodge sijaitsee vain 14 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Pagosa Springs Golf Club.

Arvostelut

Pagosa Lodge – arvostelut

6,6

Hyvä

6,8

Siisteys

5,2

Palvelut/mukavuudet

7,6

Henkilökunta ja palvelu

5,4

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

A comfortable place to stop for the night.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

It’s a good stop. Clean room, solid bed..the 2nd floor balcony is lacking but it’s not a deal breaker. Middle of town so you not too far either a marketplace or walmart.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Room was super clean and location of room, parking, shower were all accessible for older family members
Tarkistettu arvostelu

2/10 Huono

Nothing to say
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

The location is good but the property is really rundown- needs a lot of maintenance and updating
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Room was a lot nicer than we expected. Highly recommend
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

I’m sure this was a very nice place at one time but it is very ran down.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Old building. Even when room clean will smell liek dogs. If have allergies to other dogs you gonna find it uncomfortable. Comfortable beds and nice staff. Bath tub had no drain blocker. Hot water limited during peak times of use. Wifi never connected
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Beautiful view from our room. The room was clean. The outside of the property could use a face lift. The buildings look warn (a new paint job could help, the grounds are unkept and spider webs everywhere including the ac unit. The room and the beds were very comfortable and the staff was super nice, when available.
Tarkistettu arvostelu

4/10 Kohtalainen

The property is run down. The online photos do not match current conditions. The view from the room is good. The bed was good, but wouldn't book again.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Great place to stay!
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Nice place
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Very nice place loved bed had a good bday weekend
Tarkistettu arvostelu

4/10 Kohtalainen

Buildings and grounds were less than appealing and there was no wifi.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Our rooms were great. Property is in disrepair. Landscaping is dying. Building is showing it's age.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

There is no longer a continental breakfast
Tarkistettu arvostelu

4/10 Kohtalainen

First impression, we were completely underwhelmed with this property. Fortunately, the room was very nice and clean. Our room was close to the back door to the lake, so we could let the dog run around in the mornings. The lake was completely covered in moss/silt/etc. There was a constant aroma of sulphur (to no fault of the hotel) due to the hot springs. The price was reasonable.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

A great and comfortable stay. From the outside the place looks a little run down but is fine once you get inside. They do not have breakfast per their listing so call and check before you book. They say there is WiFi in the rooms but I couldn’t connect and when I could nothing would load and I would get disconnected again. You have to stay in the lobby to have any reliable WiFi.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

First all hotels in America need to share recent photos of property while booking and not the once taken when hotel was built brand new. Hotel is okay for night stay, get the job done without any issue. Where we stayed had back lake view which was good to see in the morning. Few tips to hotel management is remove all the carpets from all rooms and replace with vinyl's, repaint all the walls maybe off white instead of old pale yellow. Check shower pressure it was too low and took forever to take shower. Overall no major complains considering cost of stay, location etc.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Breakfast was a total disappointment, coffee cold and you have to ask staff for everything because there is nothing available. We are happy to hear they are remodeling the hotel, hopefully we go back to see the finished work, we got a lake view and we enjoyed the view.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Easy parking and the rooms were very comfortable!
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Great room, staff was iffy Breakfast was iffy
Tarkistettu arvostelu

4/10 Kohtalainen

Dirty exterior. Water damage, spider webs everywhere and halls and elevator spell like cigarettes
Tarkistettu arvostelu

4/10 Kohtalainen

Won’t stay again, property poorly maintained toilet paper holder broken, bath light and fan falling from ceiling, bathroom flooded during every shower due to improper shower curtain and rod type allowing to flow into bathroom floor. Out side hallway ceiling terrible looking water stained panels, and dirty. Exterior Doors and property filthy. Pictures from site do not show the poorly maintained property
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Very conveniently located close to food places and away from crowds, great view of the lakes