Villa Oliver Gödöllő

Majoituspaikan taso: 2
Pensionaatti, jossa käytössäsi on ravintola

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Villa Oliver Gödöllő on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Gödöllő.

Arvostelut

7,6 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)

  • Ravintola
Nykyinen hinta on 59 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 2/2 huonetta

Huone

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 25 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen huone

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(2 arvostelua)
  • 40 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
36 Dózsa György út, Gödöllo, 2100

Lähettyvillä

  • Maailmanrauhan gongi - 8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Gödöllőn keisarinlinna - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Margitinsaari - 29 min ajomatka - 33.2 km:n päässä
  • Parlamenttirakennus - 33 min ajomatka - 34.6 km:n päässä
  • Budapestin joulumarkkinat - 35 min ajomatka - 34.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Budapest (BUD-Ferenc Liszt Intl.) – 28 min ajomatka
  • Gödöllő Szabadság térin asema – 7 min kävelymatka
  • Gödöllő Erzsébet parkin asema – 12 min kävelymatka
  • Gödöllő Palotakertin asema – 16 min kävelymatka

Ravintoloita

  • ‪Nosztalgia Étterem - ‬12 min ajomatka
  • ‪Gombai Cukrászda - ‬11 min ajomatka
  • ‪Sissi Fagyizó - ‬7 min kävelymatka
  • ‪Pizza Palazzo - ‬7 min kävelymatka
  • ‪Café Frei - ‬9 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Villa Oliver Gödöllő

  • Villa Oliver Gödöllő on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Gödöllő.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 16 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 50+ Mbit/s)
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
DONE

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ravintola

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Lämmitys

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Kylpyamme tai suihku
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 50+ Mbit/s)

Maksut ja käytännöt

Pakolliset lisämaksut

Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
  • Kaupungin perimä vero: 650.00 HUF per henkilö per yö

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoituspaikan rekisteröintinumero PA24097528
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Villa Oliver Gödöllő Pension
Villa Oliver Gödöllő Gödöllo
Villa Oliver Gödöllő Pension Gödöllo

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Villa Oliver Gödöllő ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, Villa Oliver Gödöllő tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Salliiko Villa Oliver Gödöllő lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Villa Oliver Gödöllő pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Villa Oliver Gödöllő ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan Villa Oliver Gödöllő sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Onko majoituspaikassa Villa Oliver Gödöllő kasino?

Ei, tässä pensionaatissa ei ole kasinoa, mutta lähistöltä löytyvät Las Vegas Casino (24 minuutin ajomatkan päässä) ja Tropicana Casino (24 minuutin ajomatkan päässä).

Tarjoaako Villa Oliver Gödöllő ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.

Millaisella alueella Villa Oliver Gödöllő sijaitsee?

Villa Oliver Gödöllő sijaitsee vain 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Gödöllő Szabadság térin asema.