Yunshui Jingxiu Inn

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Zhangzhou yöpymällä Yunshui Jingxiu Inn -majoituspaikassa.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lentokenttäkuljetukset
  • Pysäköinti saatavilla

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)

  • Maksullinen itsepalvelupysäköinti
  • Lentokenttäkuljetukset
  • Matkatavarasäilytys

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 4/4 huonetta

Family Room

  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky

Guestroom (2 Beds)

  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Double Room

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Tatami Room

  • 2 henkilöä
  • 1 futon (150–180 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Inside Yunshuiyao Scenic Area, Nanjing County, Fujian, 783000

Lähettyvillä

  • Longyanin Yongdingin kaupunki - 22 min ajomatka - 28.4 km:n päässä
  • Yongdingin maatalo - 24 min ajomatka - 30.4 km:n päässä
  • Yongding Tolou - 48 min ajomatka - 69.2 km:n päässä
  • Chuxin tulou - 54 min ajomatka - 58.1 km:n päässä
  • Wensin suuri Hakka-talo ja esi-isien halli - 57 min ajomatka - 77.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Xiamen, Kiina (XMN-Xiamenin kansainvälinen lentoasema) – 125 min ajomatka
  • Lentokenttäkuljetukset

Ravintoloita

  • ‪高仕土灶 - ‬1 min kävelymatka
  • 山溝溝飯店
  • ‪文裕牛肉鲜汤小炒 - ‬24 min ajomatka
  • ‪一品小吃 - ‬3 min kävelymatka
  • ‪雾峰饭店 @ 南靖 - ‬15 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Yunshui Jingxiu Inn

  • Nauti vierailustasi kohteessa Zhangzhou yöpymällä Yunshui Jingxiu Inn -majoituspaikassa.

Yleistä

Hotellin koko

    • 8 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset rautatieasemalta. Asiakkaiden tulee antaa saapumistietonsa majoituspaikalle ennen matkan alkua. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Pysäköinti

    • Itsepalvelupysäköinti paikan päällä (lisämaksusta)

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Matkatavarasäilytys

Maksut ja käytännöt

Pysäköinti

  • Omatoiminen pysäköinti on saatavilla lisämaksusta

Käytännöt

Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.

Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.

Tunnetaan myös nimellä

Yunshui Jingxiu Inn Hotel

Yunshui Jingxiu Inn Nanjing

Yunshui Jingxiu Inn Hotel Nanjing

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Yunshui Jingxiu Inn pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla maksullinen itsepalvelupysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Yunshui Jingxiu Inn sisään- ja uloskirjautumisajat?

Voit kirjautua sisään klo 14.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Millaisella alueella Yunshui Jingxiu Inn sijaitsee?

Yunshui Jingxiu Inn sijaitsee vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Nanjingin Changjiaon kylä.