JP Hyllis Hotel

Majoituspaikan taso: 3
Perheystävällinen hotelli, jossa käytössäsi on lastenkerho ja kokouskeskus

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kohteessa Chuxiong Yi vieraillessasi JP Hyllis Hotel on loistava vaihtoehto. Kuntokeskus, lastenkerho ja puutarha kuuluvat majoituspaikan muihin palveluihin.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi
  • Kuntosali
  • Pyykinpesutilat
  • Lapsiystävällisiä aktiviteetteja

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (12)

  • Aamiainen saatavilla
  • Kuntosali
  • Lastenkerho
  • Kokouskeskus
  • Business center
  • Puutarha
  • Pelihalli/-huone
  • Kirjasto
  • Tallelokero vastaanotossa
  • Pesulapalvelu
  • Itsepalvelupesula
  • Kielitaitoinen henkilökunta

Perheille (6)

  • Lastenkerho
  • Leikkikenttä paikan päällä
  • Puutarha
  • Pyykinpesutilat
  • Hissi
  • Pelihalli/-huone
Nykyinen hinta on 52 €
sisältää verot ja maksut
8.10.–9.10.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 9/9 huonetta

Standard Double Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Featured Double Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Standard Double Room

  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Business Double Room

  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Parent-child Room

  • 3 henkilöä
  • 1 yhden hengen sänky ja 1 keskisuuri parisänky

Guestroom - with View

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Standard Suite

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Deluxe Suite

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Business Double Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Next to Dejiang City, West Gate of Yiren Ancient Town, Development Zone, Chuxiong City, Yunnan, 675000

Lähettyvillä

  • Yirenin historiallinen alue - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
  • Taiyanglin puisto - 2 min ajomatka - 2.2 km:n päässä
  • Chuxiongin asema-aukio - 4 min ajomatka - 3.7 km:n päässä
  • Longjiang Park - 4 min ajomatka - 3.7 km:n päässä
  • Fortaleza Pagoda - 8 min ajomatka - 6.9 km:n päässä

Ravintoloita

  • ‪毛家饭店 - ‬19 min kävelymatka
  • ‪Ebenezer House of Coffee - ‬11 min kävelymatka
  • ‪天下渔村 - ‬17 min kävelymatka
  • ‪华兴园烧烤店 - ‬4 min ajomatka
  • ‪韩贝jia yu an - ‬8 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

JP Hyllis Hotel

  • Kohteessa Chuxiong Yi vieraillessasi JP Hyllis Hotel on loistava vaihtoehto. Kuntokeskus, lastenkerho ja puutarha kuuluvat majoituspaikan muihin palveluihin.

Yleistä

Hotellin koko

    • 261 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Lapset

    • Lastenkerho

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Aamiainen saatavilla (lisämaksusta)

Lasten kanssa matkustaville

  • Lastenkerho
  • Leikkikenttä

Aktiviteetteja

  • Karaoke

Työskentely

  • Business center
  • Konferenssikeskus

Palvelut

  • Concierge-palvelut
  • Kuivapesula/pesulapalvelut
  • Matkatavarasäilytys
  • Hääpalvelut
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Portteri/kantaja

Tilat

  • Rakennettu vuonna 2016
  • Tallelokero vastaanotossa
  • Puutarha
  • Kirjasto
  • Kuntokeskus
  • Pelihalli/-huone
  • Lokeroita saatavilla

Esteettömyys

  • Hissi

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Lasten kylpytakit ja Lasten tohvelit

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Union Pay
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.

Tunnetaan myös nimellä

JP Hyllis Hotel Hotel
JP Hyllis Hotel Chuxiong
JP Hyllis Hotel Hotel Chuxiong

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako JP Hyllis Hotel pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan JP Hyllis Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Voit kirjautua sisään klo 14.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä JP Hyllis Hotel ja sen lähiympäristö tarjoavat?

JP Hyllis Hotel tarjoaa asiakkaiden käyttöön kuntosalin, pelihuoneen ja puutarhan.

Millaisella alueella JP Hyllis Hotel sijaitsee?

JP Hyllis Hotel sijaitsee vain 16 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Yirenin historiallinen alue.