Zeta Erre

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli kävelymatkan päässä kohteesta Lleras-puisto

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Zeta Erre sijaitsee loistavalla paikalla vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Lleras-puisto ja Parque del Poblado. Lisäksi El Tesoro -ostospuisto ja Santa Fen ostoskeskus sijaitsevat vain 5 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)

  • Siivous (pyynnöstä)
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Ilmastointi
  • Matkatavarasäilytys

Huonevaihtoehdot

Deluxe-huoneisto

  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky, 1 yhden hengen suuri sänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huoneisto

  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky, 1 yhden hengen suuri sänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huoneisto

  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky, 1 yhden hengen suuri sänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huoneisto

  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky, 1 yhden hengen suuri sänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huoneisto

  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky, 1 yhden hengen suuri sänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huoneisto

  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky, 1 yhden hengen suuri sänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huoneisto

  • 5 makuuhuonetta
  • 10 henkilöä
  • 5 parisänkyä ja 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
10a-58 Carrera 37, Medellín, Antioquia, 050021

Lähettyvillä

  • Lleras-puisto - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Parque del Poblado - 7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Clínica Medellín - El Pobladon sairaala - 11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • El Tesoro -ostospuisto - 3 min ajomatka - 1.5 km:n päässä
  • Santa Fen ostoskeskus - 5 min ajomatka - 1.8 km:n päässä

Liikkuminen

  • Medellín (EOH-Olaya Herrera) – 7 min ajomatka
  • José María Córdovan kansainvälinen lentoasema (MDE) – 35 min ajomatka
  • Pobladon asema – 18 min kävelymatka

Ravintoloita

  • ‪Starbucks - ‬1 min kävelymatka
  • ‪Envy Rooftop - ‬3 min kävelymatka
  • ‪Pergamino Café - ‬1 min kävelymatka
  • ‪Turban Kebab House - ‬2 min kävelymatka
  • ‪Terrazzo - ‬2 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Zeta Erre

  • Zeta Erre sijaitsee loistavalla paikalla vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Lleras-puisto ja Parque del Poblado. Lisäksi El Tesoro -ostospuisto ja Santa Fen ostoskeskus sijaitsevat vain 5 minuutin kävelymatkan päässä.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 7 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Asiakkaat saavat pääsykoodin
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE

Lapset

    • Vanhemmilla tulee olla lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyyskortti mukanaan*
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
    • Avustajaeläimet tervetulleita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
DONE

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys

Esteettömyys

  • Hissi
  • Hissin oven leveys (cm): 80

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Muuta

  • Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä (lisämaksullinen)
  • Tallelokero huoneessa

Maksut ja käytännöt

Pakolliset lisämaksut

Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
  • Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Kolumbian arvonlisävero (19 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske matkailijoita, jotka ovat varanneet turistimatkapaketin (majoituksen sekä muun matkapalvelun), jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla ulkomailta sekä esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin osoittaakseen, että he eivät ole Kolumbian asukkaita.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Siivous on saatavilla lisämaksusta, joka vaihtelee yöpymisen keston ja yksikön koon mukaan.

Remontit ja kiinniolokaudet

Majoituspaikka on suljettu 21.1.2026–31.1.2026 (päivät saattavat muuttua).

Lapset ja lisävuoteet

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta asiakkailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express ja Diners Club
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Zeta Erre Hotel
Zeta Erre Medellín
Zeta Erre Hotel Medellín

Usein kysytyt kysymykset

Onko Zeta Erre avoinna tällä hetkellä?

Majoituspaikka on suljettu 21.1.2026–31.1.2026 (päivät saattavat muuttua).

Salliiko Zeta Erre lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita.

Tarjoaako Zeta Erre pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Zeta Erre ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan Zeta Erre sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Millaisella alueella Zeta Erre sijaitsee?

Zeta Erre sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Lleras-puisto ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Parque del Poblado.