Koko loma-asunto

Waterfront Lakeport Vacation Rental w/ Boat Dock!

3.0 tähden majoituspaikka
Majoituspaikka, jossa käytössäsi on takka ja keittiö

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kohteessa Lakeport vieraillessasi mökki on loistava vaihtoehto. Majoituspaikan majoituspaikoissa on keittiöt ja takat.

Koko koti

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Lounge-alue

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)

  • Ilmastointi

Kodin mukavuudet (6)

  • Ilmaisia vauvansänkyjä
  • 2 makuuhuonetta
  • Keittiö
  • Oma kylpyhuone
  • Olohuone
  • Kahvin-/vedenkeitin

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Lakeport, CA

Lähettyvillä

  • Lakeport Speedway (kilparata) - 12 min ajomatka - 8.8 km:n päässä
  • Clear Lake State Park (puisto) - 12 min ajomatka - 8.8 km:n päässä
  • Library Park (puisto) - 12 min ajomatka - 9.2 km:n päässä
  • Lakeport Historic Courthouse Museum - 12 min ajomatka - 9.1 km:n päässä
  • Chacewater Wine and Olive Mill (viini- ja oliivitila) - 14 min ajomatka - 10.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Sacramento, Kalifornia (SMF-Sacramenton kansainvälinen lentokenttä) – 126 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Starbucks - ‬4 min ajomatka
  • ‪Taco Bell - ‬9 min ajomatka
  • ‪Tnt - ‬12 min ajomatka
  • ‪McDonald's - ‬9 min ajomatka
  • ‪Chalerm Thai Bistro - ‬11 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Waterfront Lakeport Vacation Rental w/ Boat Dock!

  • Kohteessa Lakeport vieraillessasi mökki on loistava vaihtoehto. Majoituspaikan majoituspaikoissa on keittiöt ja takat.

Yleistä

DONE

Majoituspaikan koko

    • Yksityinen mökki
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
    • Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vähintään 18-vuotiaan aikuisen on otettava täysi vastuu varauksesta.
    • Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: apartment.
    • Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
PETS

Lemmikit

    • Lemmikit sallitaan*
    • Avustajaeläimet tervetulleita
    • Vain tupakointisijoille tarkoitetuissa huoneissa*
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
    • Ilmainen pysäköinti lähistöllä
VPN_KEY

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
  • Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella

Perheille

  • Ilmainen vauvansänky
  • Syöttötuoli

Keittiö

  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Astianpesukone
  • Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
  • Talouspaperi
  • Mausteet
  • Tehosekoitin
  • Kahvin-/teenkeitin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • 2 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku

Oleskelutilat

  • Takka
  • Olohuone

Viihde

  • Kirjoja
  • Pelejä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Kattotuuletin
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
  • Lemmikkiystävällinen
  • 199.55 USD per majoitustila per yöpyminen
  • Lemmikit sallittu tietyissä huoneissa

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta-/lauta

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)

Maksut ja käytännöt

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Lemmikeistä veloitetaan 199.55 USD:n suuruinen lisämaksu per majoitustila per yöpyminen

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Waterfront Lakeport Vacation Rental w/ Boat Dock! Cottage
Waterfront Lakeport Vacation Rental w/ Boat Dock! Lakeport

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Waterfront Lakeport Vacation Rental w/ Boat Dock! ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, Waterfront Lakeport Vacation Rental w/ Boat Dock! tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Salliiko mökki lemmikit?

Kyllä, lemmikit ovat tervetulleita. 199.55 USD:n suuruinen maksu veloitetaan per majoitustila per yöpyminen. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Tarjoaako mökki pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan mökki sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00. Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.

Löytyykö majoituspaikasta Waterfront Lakeport Vacation Rental w/ Boat Dock! keittiö tai keittonurkkaus?

Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös tehosekoitin, kahvinkeitin ja ruoanlaittovälineet.

Millaisella alueella Waterfront Lakeport Vacation Rental w/ Boat Dock! sijaitsee?

Waterfront Lakeport Vacation Rental w/ Boat Dock! sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Clear Lake.