Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi
Majoituspaikan taso: 2
Hotelli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Bekasi yöpymällä Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi -majoituspaikassa.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- Ilmastointi
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen standard-huone kuvat

Kahden hengen standard-huone
- 1 makuuhuone
- 4 henkilöä
- 1 parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Horison Ultima Bekasi
Pekayon Jaya
Horison Ultima Bekasi
Pekayon Jaya
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 74 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
74 arvostelua
Hinta on 38 €
38 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

RedDoorz Syariah near Margonda Raya
Depok
RedDoorz Syariah near Margonda Raya
Depok
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
- Savuton

Aurora Rooms Mutiara Bekasi
Pekayon Jaya
Aurora Rooms Mutiara Bekasi
Pekayon Jaya
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Comfort and Minimalist Studio at Springlake Summarecon Bekasi Apartment
Bekasi
Comfort and Minimalist Studio at Springlake Summarecon Bekasi Apartment
Bekasi
- Uima-allas
- Keittiö
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi

Grand Sentraland Karawang by Gkit Room
Karawang
Grand Sentraland Karawang by Gkit Room
Karawang
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmastointi
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

1, Jalan Raya Rawa Bugel,, Summarecon Bekasi, Bekasi, Jawa Barat,, Bekasi, West Java, 17142
Lähettyvillä
- Summarecon Mal Bekasi -ostoskeskus - 8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
- Patriot Bina Bangsan kaupunkimetsä - 3 min ajomatka - 1.8 km:n päässä
- Grand Indonesia -ostoskeskus - 34 min ajomatka - 33.8 km:n päässä
- Thamrin City -ostoskesku - 35 min ajomatka - 34.5 km:n päässä
- Blok M Squaren ostoskeskus - 39 min ajomatka - 37.6 km:n päässä
Liikkuminen
- Jakarta (HLP-Halim Perdanakusuman kansainvälinen lentoasema) – 33 min ajomatka
- Jakarta (CGK-Soekarno-Hattan kansainvälinen lentoasema) – 83 min ajomatka
- Bekasi Kranjin asema – 8 min ajomatka
- Bekasi Baratin asema – 8 min ajomatka
- Bekasi Timurin asema – 9 min ajomatka
Ravintoloita
- Kopi Nako Summarecon Bekasi - 15 min kävelymatka
- Downtown Walk - 13 min kävelymatka
- A&W Restoran Khas America - 13 min kävelymatka
- Pizza Marzano - 14 min kävelymatka
- The Summer House - 15 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi
- Nauti vierailustasi kohteessa Bekasi yöpymällä Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi -majoituspaikassa.
Yleistä
Hotellin koko
- 6 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 13.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lapset
- Enintään 2 korkeintaan 10 vuotta vanhaa lasta voi yöpyä ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)
Pysäköinti
- Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Lasten kanssa matkustaville
- Lapset majoittuvat ilmaiseksi (katso lisätiedot)
Esteettömyys
- Ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin
Huoneen palvelut/mukavuudet
Ole kuin kotonasi
- Ilmastointi
Nuku hyvin
- Lakanat
Henkilökohtainen hygienia
- Yksityinen kylpyhuone
- Vain suihku
- Saippua
- Pyyhkeet
Yhteydenpito
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus 25+ Mbit/s)
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
OYO 94096 Mdh Rooms Summarecon Bekasi Hotel
OYO 94096 Mdh Rooms Summarecon Bekasi Bekasi
OYO 94096 Mdh Rooms Summarecon Bekasi Hotel Bekasi
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 13.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.
Millaisella alueella Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi sijaitsee?
Hotel O Mdh Rooms Summarecon Bekasi sijaitsee vain 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Summarecon Mal Bekasi -ostoskeskus.