Huoneistohotelli

The Garden Collection

Majoituspaikan taso: 4
Kaupungin keskustassa sijaitseva huoneistohotelli kongressikeskuksen yhteydessä, lähellä sijaitsee Rynek Glowny (päätori)

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

The Garden Collection sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Rynek Glowny (päätori) ja Wawelin linna. Kaikissa huoneistoissa on älytelevisiot, hierovat suihkupäät ja ilmainen langaton internetyhteys.

Arvostelut

8,2 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lentokenttäkuljetukset
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (6)

  • 30 savutonta huoneistoa
  • Siivous (pyynnöstä)
  • Lentokenttäkuljetukset
  • Concierge-palvelut
  • Matkatavarasäilytys
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Säädeltävä ilmastointi huoneessa
  • Digitaalitelevisio
  • Äänieristetyt huoneet
  • Hiustenkuivaaja
Nykyinen hinta on 72 €
sisältää verot ja maksut
28.9.–29.9.

Suosikkimajoituspaikkamme

Huoneiston ruokailun herkut
Tämä huoneistohotelli ilahduttaa tilauksesta valmistetuilla aamiaisvaihtoehdoilla. Räätälöidyt aamupalat luovat täydellisen alun kulinaristisille matkailijoille.
Ensiluokkainen uniparatiisi
Rentoudu hiljattain remontoiduissa huoneissa, joissa on egyptiläisen puuvillan lakanat ja ensiluokkaiset vuodevaatteet. Hierontasuihkut tarjoavat ihanan puhdistuksen.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 9/9 huonetta

Junior-studiosviitti

  • Näkymä kaupungille
  • 25 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Perhehuoneisto

  • 30 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Premium-studiosviitti

  • Näkymä kaupungille
  • 20 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Superior-studiosviitti

  • 20 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Studiosviitti

  • 20 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Kahden hengen deluxe-huone

  • 15 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Premium one bedroom Apartment

  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Deluxe apartment

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huone

  • 2 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
1 Józefa Szujskiego, Kraków, Województwo malopolskie, 31-123

Lähettyvillä

  • Plantyn puisto - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Jagiellonian yliopisto - 6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Rynek Glowny (päätori) - 8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Sukiennice (renessanssin ajan kauppahalli) - 8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • St. Mary's Basilica (kirkko) - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä

Liikkuminen

  • Johannes Paavali II:n kansainvälinen lentoasema Krakova-Balice (KRK) – 29 min ajomatka
  • Kraków Głównyn asema – 26 min kävelymatka
  • Turowiczan asema – 8 min ajomatka
  • Kraków Łobzówin asema – 12 min ajomatka
  • Lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta)

Ravintoloita

  • ‪Świat Piwa. Beer Shop & Bistro - ‬3 min kävelymatka
  • ‪Molám Thai Canteen & Bar - ‬3 min kävelymatka
  • ‪Café Lisboa - ‬1 min kävelymatka
  • ‪Fable Café - ‬2 min kävelymatka
  • ‪Classic Rock Club - ‬2 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

The Garden Collection

  • The Garden Collection sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Rynek Glowny (päätori) ja Wawelin linna. Kaikissa huoneistoissa on älytelevisiot, hierovat suihkupäät ja ilmainen langaton internetyhteys.

Yleistä

Majoituspaikan koko

    • 30 huoneistoa
    • 4 kerrosta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 15 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset lentokentältä (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Asiakkaiden tulee antaa saapumistietonsa majoituspaikalle ennen matkan alkua. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet avaimen hakemiseen. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
    • Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
    • Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
    • Asiakkaita suositellaan lataamaan majoituspaikan mobiilisovellus no app ennen sisäänkirjautumista
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 15

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
    • Avustajaeläimet tervetulleita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 50+ Mbit/s)

Pysäköinti

    • Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä

Kuljetukset

    • Lentokenttäkuljetukset pyynnöstä (saatavilla ympäri vuorokauden)*

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi, jonka nopeus on 50+ Mbit/s

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
  • Lentokenttäkuljetukset ympäri vuorokauden (lisämaksusta)
  • Lentokenttäkuljetukset pyynnöstä

Ruoka ja juoma

  • Kahvin-/teenkeitin
  • Siivousvälineet
  • Vedenkeitin
  • Talouspaperi

Makuuhuoneet

  • Hypoallergeeniset vuodevaatteet
  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • Suihku
  • Hierova suihkupää
  • Vessapaperi
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Hiustenkuivaaja
  • Saippua
  • Sampoo

Viihde

  • 43-tuumainen älytelevisio, jossa digitaalikanavat

Pyykinpesu

  • Itsepalvelupesula lähistöllä

Ilmastointi

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissejä
  • Äänieristys
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Concierge-palvelut
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu
  • Siivous (pyynnöstä)
  • Silitysrauta-/lauta
  • Matkatavarasäilytys
  • Virtuaalinen vastaanotto

Sijainti

  • Kongressikeskuksen yhteydessä
  • Ostoskeskuksen yhteydessä
  • Rautatie-/metroaseman yhteydessä
  • Lähellä lentokenttää
  • Lähellä rautatieasemaa
  • Kaupungin keskustassa
  • Historiallisella alueella
  • Lähellä terveys- tai kauneuskylpylää

Tekemistä

  • Kasino lähistöllä

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
  • Palosammutin

Yleiset tiedot

  • 30 huonetta
  • 4 kerrosta
  • Kierrätysmahdollisuus
  • Paikallisten omistamia ja järjestämiä retkiä ja aktiviteetteja

Maksut ja käytännöt

Hyvitettävät takuumaksut

  • 600 PLN:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Lentokenttäkuljetukset ovat saatavilla 170 PLN:n suuruisesta lisämaksusta per ajoneuvo (yhteen suuntaan). Korkeintaan 8 henkilöä.
  • Siivous tarjotaan 60 PLN:n suuruisesta lisämaksusta per päivä.

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Paikan päältä löytyvä palosammutin takaa asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja Discover
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Loftaffair Collection Krakow
Garden Palace LoftAffair Collection
Garden - LoftAffair Collection Kraków
Garden - LoftAffair Collection Aparthotel
Garden - LoftAffair Collection Aparthotel Kraków

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako The Garden Collection ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, The Garden Collection tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Salliiko The Garden Collection lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita.

Tarjoaako The Garden Collection pysäköintipaikkoja paikan päällä?

The Garden Collection ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.

Tarjoaako The Garden Collection lentokenttäkuljetuspalvelun?

Kyllä, lentokenttäkuljetukset ovat saatavilla.Veloitus on 170 PLN per ajoneuvo yhteen suuntaan.

Mitkä ovat majoituspaikan The Garden Collection sisään- ja uloskirjautumisajat?

Voit kirjautua sisään klo 15.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Millaisella alueella The Garden Collection sijaitsee?

The Garden Collection sijaitsee alueella Krakovan kaupungin keskusta. Rynek Glowny (päätori) on vain 8 minuutin ja Wawelin linna vain 18 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

The Garden Collection – arvostelut

8,2

Erittäin hyvä

8,4

Siisteys

8,8

Palvelut/mukavuudet

8,6

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Clean room, comfy bed, check in was easy. Safe location
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Easy access, close to main square.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Quite central Extremely clean Easy communication
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Needed an actual bed
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Location cleanliness, style check in and communication was all perfect. We had a great time enjoying the ease of walking around old town. We could not have had a better place to stay.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

The room was spacious, clean and nicely decorated. The apartment was in a good area, close to the main square and lots of bars and restaurants. The check-in process was straightforward and the apartment felt safe and secure. The only negative was inside the main entrance to the apartment block was a bit run down and the bed in the apartment was sunken in the middle which made it a little uncomfortable.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

The accommodation I had in this Aparthotel was great, very clean, tidy and orderly and with modern decor. Check in was a little longer than expected but I didn’t mind because the location is just fantastic with several options for cafés restaurants and bars and it is only a few minutes away from the core of the old town. Be prepared for a bit of exercise since there is no lift! Overall Krakow offers a lot so it was a brilliant weekend away.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

“The only negative point is that no one nearby seems to recognize the name The Garden Collection, since the sign outside the hotel says The Garden Place, which makes it confusing to find
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Great location only 5 minute walk from main square. Clean and modern appartment.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Très bonne literie, super localisation et climatisation nécessaire qui a été très appréciable. Petits moins : chambre au dernier étage sans ascenseur + velux donc lumière du jour dans la chambre dès le levé du soleil. Globalement nous avons passé un très bon séjour.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Easy self check in, quick response via email regarding any questions. Clean and modern. Small room but ideal for a couple of nights. Spacious bathroom. Would return and recommend. First time staying at an apartment rather than traditional hotel check in, much easier than expected!
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Superbes chambres et magnifique séjour ! Nous étions tous très heureux de la décoration, de l’emplacement, Noter que les parties communes ne sont pas les plus jolies et qu’il n’y a pas de vraie réception. Mais le personnel de la réception virtuelle sont très facilement joignables par téléphone ou Whatsapp et très réactifs !
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Séjour exceptionnel, chambres magnifiques !

Superbes chambres et magnifique séjour en couple et entre amis ! Nous étions tous très heureux de la décoration, de l'emplacement, des équipements. L’emplacement dans la vieille ville est juste parfait ! Il y a vraiment tout ce dont vous pouvez avoir besoin dans les chambres ! Noter que les parties communes ne sont pas les plus jolies mais l’intérieur des chambres sont somptueuses. Noter aussi qu'il n'y a pas de vraie réception mais le personnel de la réception virtuelle est très facilement joignables par téléphone ou Whatsapp, très réactif et sympathique ! Nous recommandons vraiment à 100% ! Merci pour ces souvenirs inoubliables !
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

´Appartement ne ressemblait pas à l’imagine sur Expedia , rideau de veluxe transparent compliqué pour dormir quand le jour est directement sur vous sans possibilité de volet
Tarkistettu arvostelu

2/10 Huono

Everything. No reception. If you come before your check in- you even can't come in. The door is close. No way even to have a seat and wait for the check in. My mom stayed outside!!! On the web site of expedia.ca no explanation about it. Like 20 minutes before check in you get a text message with a code for intercom and a special code for a box to pick up your room key. But again no explanation about this procedure on the website . So if you arrive before your check in you stayed outside. My mom arrived like 2 hours before tried to contact them- no answer. Tried to come in -close. No way even to leave a luggage like we use to do in other hotels.... She left them and found a hotel near by and got a perfect welcome and service. I would like the expedia.ca will contact me for an explanations and a full refund.
Tarkistettu arvostelu

4/10 Kohtalainen

The window is on top of your face and the blind is not blocking any sunlight, that means your face will get burnt in the morning when you are still sleeping. I called the property management about this issue, he said he will get back to me on this but never received any updates afterwards. I can’t sleep well everyday, like a torturement
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Fint og moderne rom. Kaffe og te på rommet var veldig fint. Men veldig rart at man må gå 10 min fra dette hotellet til ett annet connecting hotell for å få tilgang til bagasje oppebevaring. Dette kom ikke for oss, godt nok fram i bestillingsprosessen. Restauranter i umiddelbar nærhet
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Ren, pen og romslig hotel-leilighet med veldig fin beliggenhet, kun 5-7 minutters spasertur fra markedsplassen i hjertet av Krakow.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Leiligheten var fin og moderne, nyoppusset! Medium rengjøring på bad - luktet surt. Trappeoppgang var ekkel, skittent. Beliggenhet perfekt for shopping og turer. Smart og enkel selv sjekk inn!
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Loved our stay here would definitely stay again 😊
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Fint rom og fin beliggenhet.

Kom til en låst dør! Ingen informasjon på forhånd hvordan man kom seg inn i bygget eller hvilket/ rom/leilighet vi skulle bo på å hvordan man fikk tilgang til dette. Måtte selv ta kontakt med overnattingsstedet å be om hjelp, da ordnet det seg! Men dette kunne enkelt ha vært unngått om de bare hadde sendt all informasjon om koder til inngangsdør og leilighets nummer å tilgang til rommet på forhånd. Ellers bra plass
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä