Koko huoneisto
Lovely 2-bed Apartment in Barcelonas Best Location
Majoituspaikan taso: 3
Huoneistohotelli, jossa käytössäsi on keittiö; La Rambla lähellä
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Lovely 2-bed Apartment in Barcelonas Best Location valokuvagalleria





Huoneisto sijaitsee loistavalla paikalla vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteista La Rambla ja Barcelonan katedraali. Majoituspaikan huoneistoissa on mukavuuksia, kuten keittiöt ja pyykinpesukoneet/kuivausrummut, sekä parvekkeet ja ilmainen langaton internetyhteys. Julkisen liikenteen yhteydet sijaitsevat vain lyhyen kävelymatkan päässä: Liceun asema sijaitsee 5 minuutin ja Jaume I:n asema 5 minuutin kävelymatkan päässä.
Arvostelut
2,02,0 kautta 10.
Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone3 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- 3 huoneistoa
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Rialto
Barcelonan keskusta
Rialto
Barcelonan keskusta
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
9.0 kautta 10, Upea, 2 489 arvostelua
9,0
Upea
2 489 arvostelua
Hinta on 155 €
155 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Eurostars Grand Marina
Barcelonan keskusta
Eurostars Grand Marina
Barcelonan keskusta
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 1 417 arvostelua
9,0
Upea
1 417 arvostelua
Hinta on 201 €
201 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Outsite Barcelona - Work, Connect, Explore
Barcelonan keskusta
Outsite Barcelona - Work, Connect, Explore
Barcelonan keskusta
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 30 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
30 arvostelua

Sixties Ramblas
Barcelonan keskusta
Sixties Ramblas
Barcelonan keskusta
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
9.0 kautta 10, Upea, 1 075 arvostelua
9,0
Upea
1 075 arvostelua
Hinta on 142 €
142 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotel Medinaceli
Barcelonan keskusta
Hotel Medinaceli
Barcelonan keskusta
- Uima-allas
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 804 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
804 arvostelua
Hinta on 210 €
210 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Arai Aparthotel
Barcelonan keskusta
Arai Aparthotel
Barcelonan keskusta
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 218 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
1 218 arvostelua
Hinta on 248 €
248 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Catalonia Avinyó
Barcelonan keskusta
Catalonia Avinyó
Barcelonan keskusta
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
9.2 kautta 10, Upea, 1 001 arvostelua
9,2
Upea
1 001 arvostelua
Hinta on 125 €
125 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Onix Liceo
Barcelonan keskusta
Onix Liceo
Barcelonan keskusta
- Uima-allas
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 940 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
940 arvostelua
Hinta on 153 €
153 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Casa Pince
Barcelonan keskusta
Casa Pince
Barcelonan keskusta
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 923 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
923 arvostelua
Hinta on 176 €
176 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Eurostars Laietana
Barcelonan keskusta
Eurostars Laietana
Barcelonan keskusta
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
7.6 kautta 10, Hyvä, 1 000 arvostelua
7,6
Hyvä
1 000 arvostelua
Hinta on 170 €
170 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Barcelona, Catalonia
Lähettyvillä
- Plaça Reial - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
- La Rambla - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
- Barcelonan satama - 5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
- Vellin satama - 5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
- Barcelonan katedraali - 5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
Liikkuminen
- Barcelona El Pratin lentoasema (BCN) – 25 min ajomatka
- Barcelona (YJD – Barcelona-Ranskan rautatieasema) – 12 min kävelymatka
- Françan asema – 12 min kävelymatka
- Plaça de Catalunyan asema – 14 min kävelymatka
- Liceun asema – 5 min kävelymatka
- Jaume I:n asema – 5 min kävelymatka
- Drassanesin asema – 6 min kävelymatka
Ravintoloita
- Colom - 1 min kävelymatka
- Los Caracoles - 2 min kävelymatka
- Venus Delicatessen - 1 min kävelymatka
- Macchina Pasta Bar - 1 min kävelymatka
- La Burnessa - 1 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Lovely 2-bed Apartment in Barcelonas Best Location
- Huoneisto sijaitsee loistavalla paikalla vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteista La Rambla ja Barcelonan katedraali. Majoituspaikan huoneistoissa on mukavuuksia, kuten keittiöt ja pyykinpesukoneet/kuivausrummut, sekä parvekkeet ja ilmainen langaton internetyhteys. Julkisen liikenteen yhteydet sijaitsevat vain lyhyen kävelymatkan päässä: Liceun asema sijaitsee 5 minuutin ja Jaume I:n asema 5 minuutin kävelymatkan päässä.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 3 huoneistoa
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 15.00
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi
- Avustajaeläimet tervetulleita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Keittiö
- Jääkaappi
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Vedenkeitin
- Leivänpaahdin
Makuuhuoneet
- 1 makuuhuone
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 1 kylpyhuone
- Suihku
- Pyyhkeet saatavilla
Ulkotilat
- Parveke
Pyykinpesu
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
- Lemmikkiystävällinen
- Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 3 huonetta
- Käynti huoneisiin ulkokäytävän kautta
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupunki perii veron, joka maksetaan majoituspaikassa. Poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 10.45 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 17 vuotta vanhoilta lapsilta.
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikan rekisteröintinumero HUTB-008244
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Lovely 2-bed Apartment in Barcelonas Best Location Apartment
Lovely 2-bed Apartment in Barcelonas Best Location Barcelona
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko huoneisto lemmikit?
Kyllä, lemmikit yöpyvät ilmaiseksi.
Mitkä ovat majoituspaikan huoneisto sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 15.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Löytyykö majoituspaikasta Lovely 2-bed Apartment in Barcelonas Best Location keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös leivänpaahdin, jääkaappi ja mikroaaltouuni.
Löytyykö majoituksesta Lovely 2-bed Apartment in Barcelonas Best Location yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneistosta löytyy parveke.
Millaisella alueella Lovely 2-bed Apartment in Barcelonas Best Location sijaitsee?
Lovely 2-bed Apartment in Barcelonas Best Location sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Liceun asema ja 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta La Rambla.