TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast

Majoituspaikan taso: 3.5
Rannalla sijaitseva hotelli, jossa käytössäsi on ravintola

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Jagannathin temppeli. Paikan päällä oleva kahvila on täydellinen paikka nauttia ateria. Lisäksi voit viettää aikaa sisäuima-altaassa tai rentoutua drinkin äärellä allasbaarissa.

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen aamiainen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Ilmastointi

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (12)

  • Päivittäinen siivous
  • Rannalla
  • Ravintola ja allasbaari
  • Sisäuima-allas
  • Rantavarjoja
  • Kahvila
  • Kokoushuoneita
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa
  • Ilmastointi
  • Takka aulassa
  • Pankkiautomaatti/pankkipalvelut

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Erillinen ruokailualue
  • Erillinen oleskelualue
  • Korkealuokkaiset TV-kanavat
  • Päivittäinen siivous
  • Pyykinpesutilat

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 5/5 huonetta

Kahden hengen deluxe-huone, merinäköala

  • Näkymä merelle
  • 21 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huone

  • 6 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kolmen hengen deluxe-huone, merinäköala

  • Näkymä rannalle
  • 21 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen superior-huone, merinäköala

  • Näkymä rannalle
  • 21 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kolmen hengen superior-huone, merinäköala

  • Näkymä rannalle
  • 21 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
New Marine Drive Road, Puri, OD, 752001

Lähettyvillä

  • Puri Beach (ranta) - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
  • Jagannathin temppeli - 8 min ajomatka - 3.0 km:n päässä
  • Sudarshan Crafts Museum - 11 min ajomatka - 5.2 km:n päässä
  • Narendra Sagar - 11 min ajomatka - 4.5 km:n päässä
  • Vishnu Temple - 12 min ajomatka - 5.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Bhubaneswar (BBI-Biju Patnaik) – 86 min ajomatka
  • Purin asema – 16 min ajomatka
  • Malatipatpurin asema – 18 min ajomatka
  • Birpurusottampurin asema – 25 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Honey Bee Bakery and Pizzeria - ‬4 min ajomatka
  • ‪Wow! Momo - ‬2 min ajomatka
  • ‪Cafe Sundowner - ‬2 min kävelymatka
  • ‪13 Parbon Bengali Restaurant - ‬17 min kävelymatka
  • ‪Khub Tasty Restaurant - ‬13 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast

  • TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Jagannathin temppeli. Paikan päällä oleva kahvila on täydellinen paikka nauttia ateria. Lisäksi voit viettää aikaa sisäuima-altaassa tai rentoutua drinkin äärellä allasbaarissa.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 35 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 9.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
    • Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 8.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 20.00 jälkeen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Paikan päällä voi pysäköidä vain pyynnöstä
    • Ilmainen katettu omatoiminen pysäköinti paikan päällä
DONE

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet (sakkoja veloitetaan)

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen buffetaamiainen päivittäin klo 8.00–10.30
  • Ravintola
  • Allasbaari
  • Kahvila
  • Kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa
  • Ilmaiset päivittäiset hotellinjohtajan kutsut

Lasten kanssa matkustaville

  • Takkasuoja

Aktiviteetteja

  • Rannalla

Työskentely

  • Kokoushuoneita

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Pyykinpesutilat
  • Aurinkovarjoja rannalla
  • Aurinkotuoleja uima-altaalla
  • Aurinkovarjoja uima-altaalla

Tilat

  • Pankkiautomaatti/pankkipalvelut
  • Takka aulassa
  • Sisäuima-allas
  • Lokeroita saatavilla

Esteettömyys

  • Sileät lattiat huoneissa

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • 65-tuumainen LED-televisio
  • Premium-digitaalikanavat

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi
  • Kattotuuletin
  • Silitysrauta-/lauta

Nuku hyvin

  • Tyynyvalikoima
  • Ylelliset vuodevaatteet
  • Memory foam -patja

Nauti olostasi

  • Parveke
  • Takka
  • Yksilöllisesti kalustettu
  • Erillinen ruokailualue
  • Erillinen oleskelualue

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Kylpyamme tai suihku
  • Hierova suihkupää
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
  • Puhelin

Muuta

  • Päivittäinen siivous
  • Tallelokero huoneessa
  • Ravintolaopas

Erityisominaisuudet

Ruokailu

Majoituspaikan ravintola – perheravintola. Auki joka päivä.

Maksut ja käytännöt

Pysäköinti

  • Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata pysäköintipaikan paikan päältä

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express ja Union Pay
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Tbs Sea Full Ac Pool & Puri
TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast Puri
TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast Hotel
TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast Hotel Puri

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Onko majoituspaikassa TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast uima-allas?

Kyllä, täällä on sisäuima-allas.

Salliiko TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 9.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 8.00.

Mitä tekemistä TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast ja sen lähiympäristö tarjoavat?

TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast tarjoaa asiakkaiden käyttöön sisäuima-altaan.

Tarjoaako TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.

Löytyykö majoituksesta TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy parveke.

Millaisella alueella TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast sijaitsee?

TBS Sea View - Full AC- Pool & Breakfast sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Puri Beach (ranta).