Yksityinen majoittaja
JEMI BAREUT Pension
Majoituspaikan taso: 2
Pensionaatti
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan JEMI BAREUT Pension valokuvagalleria





JEMI BAREUT Pension sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hyeopjae Beach (ranta). Asiakkaat voivat uida kauden mukaisessa ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen.
Arvostelut
1010 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Kauden mukainen ulkouima-allas
- Rajoitetusti auki oleva vastaanotto
Kodin mukavuudet (4)
Kodin mukavuudet (4)
- Keittiö
- Kaapelitelevisio
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Kauden mukainen ulkouima-allas
Nykyinen hinta on 80 €
80 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen huone kuvat

Kahden hengen huone
- 1 makuuhuone
- 4 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Standard Sea View Room kuvat

Standard Sea View Room
- 4 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Geumneung inn
Hallim
Geumneung inn
Hallim
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 11 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
11 arvostelua
Hinta on 59 €
59 €
sisältää verot ja maksut
8.9.–9.9.

Bluespring Boutique Hotel
Hallim
Bluespring Boutique Hotel
Hallim
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 166 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
166 arvostelua
Hinta on 47 €
47 €
sisältää verot ja maksut
7.9.–8.9.

The Bay Jeju Resort
Seogwipo (kaupunki)
The Bay Jeju Resort
Seogwipo (kaupunki)
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Yhdistettäviä huoneita saatavilla
8.6 kautta 10, Loistava, 55 arvostelua
8,6
Loistava
55 arvostelua
Hinta on 38 €
38 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Mega Resort
Hallim
Mega Resort
Hallim
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
6.8 kautta 10, 127 arvostelua
6,8
127 arvostelua
Hinta on 26 €
26 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Water Garden Resort
Hallim
Water Garden Resort
Hallim
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.8 kautta 10, Loistava, 28 arvostelua
8,8
Loistava
28 arvostelua
Hinta on 44 €
44 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

Herb In Recreational Pension
Hallim
Herb In Recreational Pension
Hallim
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
8.8 kautta 10, Loistava, 20 arvostelua
8,8
Loistava
20 arvostelua
Hinta on 31 €
31 €
sisältää verot ja maksut
11.9.–12.9.

Jeju Kkothyanggi Badasori Pension
Hallim
Jeju Kkothyanggi Badasori Pension
Hallim
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Jääkaappi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu
Hinta on 53 €
53 €
sisältää verot ja maksut
11.9.–12.9.

New Beachscape
Jeju City
New Beachscape
Jeju City
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 2 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
2 arvostelua
Hinta on 30 €
30 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Jeju Ppalkanpungcha Pension
Gujwa
Jeju Ppalkanpungcha Pension
Gujwa
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Jääkaappi
8.8 kautta 10, Loistava, 3 arvostelua
8,8
Loistava
3 arvostelua
Hinta on 42 €
42 €
sisältää verot ja maksut
9.9.–10.9.

Sky Hotel
Hallim
Sky Hotel
Hallim
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
- Savuton
8.6 kautta 10, Loistava, 131 arvostelua
8,6
Loistava
131 arvostelua
Hinta on 37 €
37 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

33-1 Dumo 7-gil, Hangyeong-myeon, Jeju City, Jeju, 63002
Lähettyvillä
- Panpon satama - 4 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
- Sinchangin tuulimyllyjen rannikkotie - 5 min ajomatka - 2.7 km:n päässä
- Geumneungin ranta - 11 min ajomatka - 8.2 km:n päässä
- Hyeopjae Beach (ranta) - 13 min ajomatka - 9.2 km:n päässä
- Jeju Shinhwa World - 25 min ajomatka - 18.2 km:n päässä
Liikkuminen
- Jeju (CJU-Jejun kansainvälinen lentokenttä) – 58 min ajomatka
Ravintoloita
- 클랭블루 - 2 min ajomatka
- West Ground - 4 min ajomatka
- Ultra Marine - 6 min ajomatka
- 웨스트버거인제주 - 5 min ajomatka
- 귤당리 - 2 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
JEMI BAREUT Pension
- JEMI BAREUT Pension sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hyeopjae Beach (ranta). Asiakkaat voivat uida kauden mukaisessa ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen.
Yleistä
Hotellin koko
- 2 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
- Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 20 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 15.00–21.00
- Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 21.00 jälkeen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 20
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 50+ Mbit/s)
Pysäköinti
- Ilmainen kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Palvelut
- Vastaanotto avoinna rajoitetusti
Tilat
- Kauden mukainen ulkouima-allas
Huoneen palvelut/mukavuudet
Viihdykettä
- 45-tuumainen taulutelevisio
- Kaapelikanavat
Yhteydenpito
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus 50+ Mbit/s)
Ruoka ja juoma
- Jääkaappi
- Mikroaaltouuni
- Keittiö
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Maksut ja käytännöt
Uima-allas, kylpylä ja kuntosali (jos saatavilla)
- Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä 01. heinäkuuta – 31. elokuuta
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoituspaikan taso
Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.
Tunnetaan myös nimellä
JEMI BAREUT Pension Pension
JEMI BAREUT Pension Jeju city
JEMI BAREUT Pension Pension Jeju city
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako JEMI BAREUT Pension ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, JEMI BAREUT Pension tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Onko majoituspaikassa JEMI BAREUT Pension uima-allas?
Kyllä, täällä on kauden mukainen ulkouima-allas.
Salliiko JEMI BAREUT Pension lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako JEMI BAREUT Pension pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan JEMI BAREUT Pension sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Onko majoituspaikassa JEMI BAREUT Pension kasino?
Ei, tässä pensionaatissa ei ole kasinoa, mutta lähialueelta löytyy Jeju Shinhwa World (20 minuutin ajomatkan päässä).
Mitä tekemistä JEMI BAREUT Pension ja sen lähiympäristö tarjoavat?
JEMI BAREUT Pension tarjoaa asiakkaiden käyttöön kauden mukaisen uima-altaan.
Löytyykö majoituspaikasta JEMI BAREUT Pension keittiöllä tai keittonurkkauksella varustettuja huoneita?
Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös ruoanlaittovälineet, jääkaappi ja mikroaaltouuni.