Yksityinen majoittaja

Cotice the Bridge

Majoituspaikan taso: 2.5
Hotelli, jossa käytössäsi on ravintola ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Nampodong-katu

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Cotice the Bridge sijaitsee loistavalla paikalla vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Nampodong-katu ja Gukjen markkinat. Lisäksi Lotten tavaratalon Busanin pääkonttori ja Jagalchin kalamarkkinat sijaitsevat lyhyen ajomatkan päässä. Majoituspaikka sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä julkisen liikenteen yhteyksistä: Jangalchin asema sijaitsee vain muutaman askeleen päässä ja Nampon asema sijaitsee 9 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

8,4 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Ilmastointi
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)

  • Siivous (pyynnöstä)
  • Ravintola
  • Aamiainen saatavilla
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa

Kodin mukavuudet (4)

  • Korkealuokkaiset TV-kanavat
  • Säädeltävä ilmastointi huoneessa
  • Netflix
  • Hiustenkuivaaja
Nykyinen hinta on 44 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 11/11 huonetta

Kahden hengen deluxe-huone (kaksi sänkyä)

  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen standard-huone

8,6 kautta 10
Loistava
(4 arvostelua)
  • Näkymä kaupungille
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen standard-huone (kaksi sänkyä)

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(2 arvostelua)
  • Näkymä kaupungille
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen deluxe-huone

  • Näkymä kaupungille
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen perhehuone

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • Näkymä kaupungille
  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen premium-huone

  • Näkymä merelle
  • 22 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen premium-huone (kaksi sänkyä)

9,0 kautta 10
Upea
(2 arvostelua)
  • Näkymä merelle
  • 22 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huone (Ondol)

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 futonia (74–100 cm leveää)
  • Ilmainen Wi-Fi

Standard Double Room

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Standard Twin Room

  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe Twin Room

  • 3 henkilöä
  • 1 yhden hengen sänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
14 Junggu-ro 5beon-gil, Jung-gu, Busan, 48981

Lähettyvillä

  • Nampodong-katu - 1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
  • BIFF Square - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Gukjen markkinat - 4 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Bupyeong Kkangtongin markkinat - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Jagalchin kalamarkkinat - 6 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä

Liikkuminen

  • Busan (PUS-Gimhae) – 34 min ajomatka
  • Busanin asema – 5 min ajomatka
  • Busanin rautatieasema (XMB) – 14 min ajomatka
  • Busan Sinseondaen asema – 15 min ajomatka
  • Jangalchin asema – 1 min kävelymatka
  • Nampon asema – 9 min kävelymatka
  • Toseongin asema – 11 min kävelymatka

Ravintoloita

  • ‪Sulbing - ‬4 min kävelymatka
  • ‪Jacky's Seafood - ‬6 min kävelymatka
  • ‪Starbucks - ‬3 min kävelymatka
  • ‪부평양곱창 - ‬3 min kävelymatka
  • ‪주전자 남포점 - ‬3 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Cotice the Bridge

  • Cotice the Bridge sijaitsee loistavalla paikalla vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Nampodong-katu ja Gukjen markkinat. Lisäksi Lotten tavaratalon Busanin pääkonttori ja Jagalchin kalamarkkinat sijaitsevat lyhyen ajomatkan päässä. Majoituspaikka sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä julkisen liikenteen yhteyksistä: Jangalchin asema sijaitsee vain muutaman askeleen päässä ja Nampon asema sijaitsee 9 minuutin kävelymatkan päässä.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 110 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 0.00 jälkeen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
DONE

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Pysäköinti saatavilla 300 metrin:n säteellä majoituspaikasta (15000 KRW per yö) klo 10.00–23.00

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Buffetaamiainen (lisämaksusta) päivittäin klo 7.00–9.00
  • Ravintola
  • Kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa
  • Ilmaiset päivittäiset hotellinjohtajan kutsut

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto

Esteettömyys

  • Parkettilattiat huoneissa

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • 55-tuumainen älytelevisio
  • Premium-satelliittikanavat
  • Netflix
  • Suoratoistopalvelut

Ole kuin kotonasi

  • Säädeltävä ilmastointi ja lämmitys
  • Tohvelit

Nuku hyvin

  • Lakanat

Nauti olostasi

  • Lämmitetyt lattiat

Henkilökohtainen hygienia

  • Saippua ja sampoo
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Muuta

  • Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä

Maksut ja käytännöt

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Buffetaamiainen tarjotaan lisämaksusta, joka on noin 15000 KRW aikuisille ja 15000 KRW lapsille

Pysäköinti

  • Pysäköinti lähistöllä 15000 KRW:n suuruista maksua vastaan per per yö (300 metrin:n päässä; avoinna klo 10.00–23.00)

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International ja Union Pay

Majoituspaikan taso

Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.

Tunnetaan myös nimellä

cotice the bridge Hotel
cotice the bridge busan
cotice the bridge Hotel busan

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Cotice the Bridge ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, Cotice the Bridge tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Salliiko Cotice the Bridge lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Mitkä ovat majoituspaikan Cotice the Bridge sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Onko majoituspaikassa Cotice the Bridge kasino?

Ei, tässä hotellissa ei ole kasinoa, mutta lähistöltä löytyvät Seven Luck Casino (8 minuutin ajomatkan päässä) ja Paradise Casino (17 minuutin ajomatkan päässä).

Tarjoaako Cotice the Bridge ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.

Millaisella alueella Cotice the Bridge sijaitsee?

Cotice the Bridge sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Jangalchin asema ja 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Gukjen markkinat.