ASBO STAY HOTEL

Majoituspaikan taso: 3
Hotelli, jossa käytössäsi on täyden palvelun kylpylä ja ravintola

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Huvielämän keskuksessa sijaitseva ASBO STAY HOTEL on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Kin. Asiakkaat voivat hemmotella itseään kylpylähoidoilla kylpylässä ja nauttia aterioista majoituspaikan kahvilassa.

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kylpylä
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesutilat

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (11)

  • Päivittäinen siivous
  • Ravintola
  • Täydet kylpyläpalvelut
  • Kuumia lähteitä
  • Aamiainen saatavilla
  • Kahvila
  • Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa
  • Myyntiautomaatti
  • Itsepalvelupesula
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Rajoitetusti auki oleva vastaanotto

Kodin mukavuudet (6)

  • Erillinen kylpyamme ja suihku
  • Päivittäinen siivous
  • Pyykinpesutilat
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Pimennysverhot
  • Säädeltävä ilmastointi huoneessa
Nykyinen hinta on 72 €
2.9.–3.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 7/7 huonetta

Huone, tupakointi kielletty, terassi (Bunk bed room with ocean view)

9,6 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(4 arvostelua)
  • Näkymä merelle
  • 30 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 kerrossänkyä (74–100 cm leveää)
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä), tupakointi kielletty, terassi (with ocean view)

8,4 kautta 10
Erittäin hyvä
(7 arvostelua)
  • Näkymä merelle
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen suurta sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen deluxe-huone (kaksi sänkyä), tupakointi kielletty, terassi (with ocean view)

9,6 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(14 arvostelua)
  • Näkymä merelle
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen suurta sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone, tupakointi kielletty (Connecting Room - 2 Twin Bed Rooms)

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • Näkymä merelle
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 4 yhden hengen suurta sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone

  • 3 henkilöä
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone

  • 3 henkilöä
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone

  • 3 henkilöä
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
10907, Kin, Okinawa, 904-1201

Lähettyvillä

  • Kanna-ranta - 8 min ajomatka - 3.8 km:n päässä
  • Kannna Yoriage Vihreä Metsäpuisto - 8 min ajomatka - 3.8 km:n päässä
  • Ginozan museo - 11 min ajomatka - 7.1 km:n päässä
  • Yaka-ranta - 17 min ajomatka - 13.6 km:n päässä
  • Chura Orchard Golf Club - 20 min ajomatka - 11.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Naha (OKA) – 65 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪キングタコス - ‬6 min ajomatka
  • ‪沖縄そばや 礼 - ‬4 min ajomatka
  • ‪金海 - ‬5 min ajomatka
  • ‪coffee & break ginoza farm lab - ‬4 min ajomatka
  • ‪Nobu's Curry - ‬16 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

ASBO STAY HOTEL

  • Huvielämän keskuksessa sijaitseva ASBO STAY HOTEL on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Kin. Asiakkaat voivat hemmotella itseään kylpylähoidoilla kylpylässä ja nauttia aterioista majoituspaikan kahvilassa.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 122 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
    • Express-sisäänkirjautuminen saatavilla
    • Aikainen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 20 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 8.00–20.00
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
    • Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
    • Asiakkaita suositellaan lataamaan majoituspaikan mobiilisovellus tapAplli ennen sisäänkirjautumista
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 20
DONE

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s) ja kiinteä internetyhteys huoneissa
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä
    • Ilmainen pysäköinti matkailuautoille, busseille ja kuorma-autoille paikan päällä
    • Paikan päällä on pysäköintipaikkoja rajoitetusti (enintään 4 paikkaa per yksikkö)
    • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia
DONE

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet (sakkoja veloitetaan)

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Mukaan otettava aamiainen (lisämaksusta) päivittäin klo 8.00–10.00
  • Illallistapahtumiin voi osallistua päivittäin lisämaksusta (varaus vaaditaan)
  • Ravintola
  • Kahvila
  • Kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa

Aktiviteetteja

  • Kuumia lähteitä
  • Shoppailumahdollisuus

Palvelut

  • Vastaanotto avoinna rajoitetusti
  • Pyykinpesutilat
  • Kielitaitoinen henkilökunta

Tilat

  • Täyden palvelun kylpylä

Esteettömyys

  • Suuret matot huoneissa

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Säädeltävä ilmastointi ja lämmitys
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Tohvelit
  • Silitysrauta/-lauta (pyynnöstä)

Nuku hyvin

  • Pimennysverhot
  • Äänieristetyt huoneet
  • Lakanat

Nauti olostasi

  • Parveke

Henkilökohtainen hygienia

  • Erillinen kylpyamme ja suihku
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 50+ Mbit/s) ja ilmainen kiinteä internetyhteys
  • Sähköadapterit/laturit

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen pullovesi

Muuta

  • Päivittäinen siivous

Erityisominaisuudet

Kylpylä

Hotelli tarjoaa asiakkaiden käyttöön täyden palvelun kylpylän. Kylpylästä löytyy sauna ja poreallas. Kylpylä on auki joka päivä. Kuumat lähteet ovat avoinna klo 6.00–0.00.

Maksut ja käytännöt

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Mukaan otettava aamiainen tarjotaan lisämaksusta, joka on noin 1500 JPY aikuisille ja 1500 JPY lapsille
  • Aikainen sisäänkirjautuminen on mahdollista lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
  • Illallistapahtuma maksaa 12000 JPY

Uima-allas, kylpylä ja kuntosali (jos saatavilla)

  • Kuumien lähteiden aukioloajat: 6.00–0.00

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Japanin terveysministeriö vaatii kaikkia ulkomaisia vierailijoita antamaan passinsa numeron ja kertomaan kansalaisuutensa, kun he kirjautuvat sisään mihin tahansa majoituspaikkaan (majatalot, hotellit, motellit jne.). Lisäksi majoituspaikkojen tulee ottaa valokopio kaikkien yöpyvien matkustajien passeista ja säilyttää kopio.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover ja Diners Club
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

ASBO STAY HOTEL Kin
ASBO STAY HOTEL Hotel
ASBO STAY HOTEL Hotel Kin

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko ASBO STAY HOTEL lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako ASBO STAY HOTEL pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Pysäköintipaikkojen määrä saattaa olla rajoitettu. Ilmainen pysäköinti matkailuautoille/busseille/kuorma-autoille on saatavilla.

Mitkä ovat majoituspaikan ASBO STAY HOTEL sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00. Aikaisesta sisäänkirjautumisesta veloitetaan lisämaksu (saatavuuden mukaan). Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00. Express-sisäänkirjautuminen on saatavilla.

Mitä tekemistä ASBO STAY HOTEL ja sen lähiympäristö tarjoavat?

ASBO STAY HOTEL tarjoaa asiakkaille paikan päällä aktiviteettimahdollisuuksia, esimerkkinä kuumat lähteet. Voit nauttia esimerkiksi kylpylähoidoista ja ottaa kaiken irti muista palveluista/mukavuuksista, joihin kuuluu esimerkiksi kylpyläpalvelut.

Tarjoaako ASBO STAY HOTEL ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.

Löytyykö majoituksesta ASBO STAY HOTEL yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy parveke.