Koko huoneisto

Kahana Beach Vacation Club

Majoituspaikan taso: 3
Rannalla sijaitseva huoneisto, jossa käytössäsi on ulkouima-allas

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kahana Beach Vacation Club sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Napili Bay ja Whalers Village. Asiakkaat voivat käydä aamu-uinnilla ulkouima-altaassa, ja majoituspaikan poreallas on täydellinen paikka rentoutua pitkän päivän jälkeen. Majoituspaikan huoneistoissa on mukavuuksia, kuten keittonurkkaukset sekä parvekkeet tai patiot ja taulutelevisiot. Matkailijat arvostavat majoituspaikan avuliasta henkilökuntaa ja sijaintia rannalla.

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittonurkkaus
  • Pyykinpesutilat
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (9)

  • 84 savutonta huoneistoa
  • Siivous kerran yöpymisen aikana
  • Rannalla
  • Ulkouima-allas
  • Poreallas
  • Itsepalvelupesula
  • Concierge-palvelut
  • Grillausmahdollisuus
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu

Kodin mukavuudet (6)

  • Keittonurkkaus
  • Kaapeli-/satelliittitelevisio
  • Pyykinpesutilat
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Hissi
  • Säädeltävä ilmastointi huoneessa

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 3/3 huonetta

Standard-studiosviitti

  • 70 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Standard-sviitti, 1 makuuhuone

  • 98 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (150–180 cm leveä)

Standard-studiosviitti, valtamerinäköala

  • Näkymä merelle
  • 70 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
4221 Lower Honoapiilani Road, Lahaina, HI, 96761

Lähettyvillä

  • Kahana Beach - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Honokowai Beach Park - 2 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Keonenui Beach - 4 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Ka'opala Beach - 4 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Kaanapali Beach - 6 min ajomatka - 6.8 km:n päässä

Liikkuminen

  • Kapalua, Havaiji (JHM-Länsi-Maui) – 5 min ajomatka
  • Kahului, Havaiji (OGG) – 57 min ajomatka
  • Lanai City, Havaiji (LNY-Lanai) – 34,3 km
  • Kalaupapa, Havaiji (LUP) – 40,6 km
  • Hoolehua, Havaiji (MKK-Molokai) – 47,6 km

Ravintoloita

  • ‪Duke's Beach House Maui - ‬4 min ajomatka
  • ‪Honoapiilani Food Truck Park - ‬4 min ajomatka
  • ‪McDonald's - ‬7 min kävelymatka
  • ‪Pizza Paradiso - ‬3 min ajomatka
  • ‪Pailolo Bar & Grill - ‬7 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Kahana Beach Vacation Club

  • Kahana Beach Vacation Club sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Napili Bay ja Whalers Village. Asiakkaat voivat käydä aamu-uinnilla ulkouima-altaassa, ja majoituspaikan poreallas on täydellinen paikka rentoutua pitkän päivän jälkeen. Majoituspaikan huoneistoissa on mukavuuksia, kuten keittonurkkaukset sekä parvekkeet tai patiot ja taulutelevisiot. Matkailijat arvostavat majoituspaikan avuliasta henkilökuntaa ja sijaintia rannalla.

Yleistä

Majoituspaikan koko

    • 84 huoneistoa
    • 12 kerrosta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
    • Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanotto on avoinna maanantai–torstai (klo 7.00–17.00) ja perjantai–sunnuntai (klo 7.00–20.00)
    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Uloskirjautumisohjeet

    • Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
    • Poista henkilökohtaiset tavarat
    • Palauta avaimet

Lapset

    • Enintään 2 korkeintaan 17 vuotta vanhaa lasta voi yöpyä ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
    • Ei vauvansänkyjä

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Sijaitsee rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas
  • Poreallas

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä

Perheille

  • Lapset majoittuvat ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Keittonurkkaus

  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni
  • Astianpesukone
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet

Makuuhuoneet

  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihde

  • 55-tuumainen taulutelevisio, jossa kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke tai patio
  • Grilli

Pyykinpesu

  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyysominaisuuksia, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Hissin oven leveys (cm): 109
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Concierge-palvelut
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu
  • Tallelokero
  • Siivous (kerran yöpymisen aikana)
  • Silitysrauta-/lauta

Tekemistä

  • Pääsy lähistöllä sijaitsevaan kuntoklubiin
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Snorklausmahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Purjehdusmahdollisuus lähistöllä
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)

Yleiset tiedot

  • 84 huonetta
  • 12 kerrosta
  • Käynti huoneisiin ulkokäytävän kautta

Maksut ja käytännöt

Pakolliset lisämaksut

Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
  • Lomakeskusmaksu: 29.68 USD per majoitustila per yö
  • Lomakeskusmaksuun sisältyy:
    • Huoneessa oleva tallelokero
    • Uima-altaan käyttöoikeus

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Viereistä rakennusta korjataan parhaillaan, ja työmaalta saattaa kuulua melua.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover ja Diners Club
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.
Osavaltion verotunniste – GE-183-610-5728-01
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Majoituspaikan rekisteröintinumero GE-183-610-5728-01, TAT 081-388-5440-01, TMK 430100010001, GE-183-610-5728-01, TAT 081-388-5440-01, GE-183-610-5728-01, TAT 081-388-5440-01, TMK 430100010001, TMK 430100010001
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Kahana Beach
Kahana Beach Club
Kahana Beach Vacation Club
Kahana Beach Vacation Club Condo
Kahana Beach Vacation Club Condo Lahaina
Kahana Beach Vacation Club Lahaina
Kahana Vacation Club Lahaina
Kahana Beach Vacation Club Condo
Kahana Beach Vacation Club Lahaina
Kahana Beach Vacation Club Condo Lahaina

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Kahana Beach Vacation Club ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, Kahana Beach Vacation Club tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Onko majoituspaikassa Kahana Beach Vacation Club uima-allas?

Kyllä, täällä on ulkouima-allas.

Salliiko Kahana Beach Vacation Club lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Kahana Beach Vacation Club pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Kahana Beach Vacation Club sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00. Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.

Mitä tekemistä Kahana Beach Vacation Club ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Lähistöllä voit harrastaa monenlaisia aktiviteetteja, kuten kalastaa, vaeltaa ja purjehtia. Voit nauttia porealtaan lämmöstä ja virkistää itseäsi pulahtamalla ulkouima-altaaseen. Kahana Beach Vacation Club tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös pääsyn lähistöllä sijaitsevaan kuntokeskukseen.

Löytyykö majoituspaikasta Kahana Beach Vacation Club keittiö tai keittonurkkaus?

Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittonurkkaus, johon sisältyvät myös jääkaappi, astianpesukone ja mikroaaltouuni.

Löytyykö majoituksesta Kahana Beach Vacation Club yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, tästä huoneistosta löytyy parveke tai patio.

Millaisella alueella Kahana Beach Vacation Club sijaitsee?

Kahana Beach Vacation Club sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kahana Beach. Matkailijat antavat korkeat pisteet huoneiston keskeisestä sijainnista.

Arvostelut

Kahana Beach Vacation Club – arvostelut

8,6

Loistava

8,8

Siisteys

8,8

Sijainti

8,0

Henkilökunta ja palvelu

8,2

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Great location.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Nice place to stay
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

The beach view was amazing and the staff was friendly.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Amazing view, everything we needed and super friendly staff.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

I enjoyed the hotels amenities like the hot tub the daybeds, also I enjoyed this hotel because of how close we were to the Beach
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

This stay is very close to shopping and restaurants. The beach is very nice for children and beginner snorkeling. Loved the beach front. I would stay here again
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

I love the ocean front view. The staff are great.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Really great location with a very reasonable price for the area and during high season.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

The view was amazing
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

The resort was perfectly located with great beach access. We used the covered lounge chairs every day and thought they were perfect for relaxing by the water. Our room was nice and had a great view.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Clean room, ,great view !
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Nice view from room was able to see water from balcony had two chairs and a table to enjoy the sounds of the ocean
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Great condo with a beautiful view, just what we were looking for.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Great Beach within arms length
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Great place great view. Great price.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

great ocean view, staff friendly when there is some around.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Excellent
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Best view I've ever had in Maui. Right on the water.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Very nice area and a clean yet somewhat dated property. Good budget friendly place.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

I liked my over all stay. I wish there was cleaning service
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Quick check in. Amazing location. Right by the beach. With beautiful views.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Friendly Staff, small but very accessible beach and pool. Love the westside so perfect! Not a large, known name resort BUT awesome for the price!
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

An amazing room with an amazing view for the price I paid, this is one room no one will ever regret staying at. The beach is feet away from the property and sitting out on the balcony has an incredible view of the sunset Property is quite and peaceful The room is clean and staff is incredibly friendly and helpful A+ property
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

The staff was very kind and polite.The rooms was not what I expected, a little disappointed but not upset.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

We loved the view from balcony right on the beach. Large spacious room with great facilities. Free parking and also laundry room. Have recommended to family already Would return!