Antelope Inn and Suites

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kohteessa Clearfield vieraillessasi Antelope Inn and Suites on loistava vaihtoehto. Asiakkaiden käytössä on kuntosali, ja lähialueella voi vesihiihtää ja lasketella. Matkailijat arvostavat suuresti majoituspaikan avuliasta henkilökuntaa.

Arvostelut

7,0 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen aamiainen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Kuntosali
  • Pyykinpesutilat

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (9)

  • Päivittäinen siivous
  • Kuntosali
  • Business center
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa
  • Ilmastointi
  • Tietokonepiste
  • Myyntiautomaatti
  • Itsepalvelupesula

Kodin mukavuudet (6)

  • Mikroaaltouuni
  • Oma kylpyhuone
  • Korkealuokkaiset TV-kanavat
  • Päivittäinen siivous
  • Pyykinpesutilat
  • Kahvin-/vedenkeitin
Nykyinen hinta on 62 €
sisältää verot ja maksut
19.10.–20.10.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 6/6 huonetta

Yhden hengen standard-huone, 1 keskisuuri parisänky, esteetön, tupakointi kielletty

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(10 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Standard-huone

8,2 kautta 10
Erittäin hyvä
(16 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Standard-huone

  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Standard-studiosviitti, 1 suuri parisänky, poreamme

7,6 kautta 10
Hyvä
(4 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Yhden hengen deluxe-huone, 2 keskisuurta parisänkyä

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Kahden hengen standard-huone

7,8 kautta 10
Hyvä
(16 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
572 North Main St, Clearfield, UT, 84015

Lähettyvillä

  • Hill Airforce Base - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Davis Conference Center - 5 min ajomatka - 6.5 km:n päässä
  • Delta Center - 32 min ajomatka - 55.0 km:n päässä
  • Salt Palace Convention Center - 32 min ajomatka - 55.3 km:n päässä
  • University of Utah (yliopisto) - 39 min ajomatka - 59.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Ogden, Utah (OGD-Ogden-Hinckley) – 13 min ajomatka
  • Salt Lake Cityn kansainvälinen lentokenttä (SLC) – 34 min ajomatka
  • Laytonin asema – 7 min ajomatka
  • Clearfieldin asema – 9 min ajomatka
  • Ogden Pleasant View'n asema – 15 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪7-Eleven - ‬3 min ajomatka
  • ‪Maverik Adventures First Stop - ‬3 min ajomatka
  • ‪McDonald's - ‬5 min kävelymatka
  • ‪Taco Bell - ‬2 min kävelymatka
  • ‪Culver's - ‬4 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Antelope Inn and Suites

  • Kohteessa Clearfield vieraillessasi Antelope Inn and Suites on loistava vaihtoehto. Asiakkaiden käytössä on kuntosali, ja lähialueella voi vesihiihtää ja lasketella. Matkailijat arvostavat suuresti majoituspaikan avuliasta henkilökuntaa.

Yleistä

Hotellin koko

    • 57 huonetta
    • 2 kerrosta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Aikainen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 19 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
    • Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
    • Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 19

Lapset

    • Enintään 3 korkeintaan 12 vuotta vanhaa lasta voi yöpyä ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
    • Ilmainen pysäköinti matkailuautoille, busseille ja kuorma-autoille paikan päällä
    • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva pakettiautopysäköinti paikan päällä
    • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen mannermainen aamiainen päivittäin klo 6.00–9.00
  • Kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa

Lasten kanssa matkustaville

  • Lapset majoittuvat ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Aktiviteetteja

  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Laskettelumahdollisuus lähistöllä
  • Vesihiihtomahdollisuus lähistöllä

Työskentely

  • Business center
  • Tietokonepiste

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Pyykinpesutilat

Tilat

  • 1 rakennus/torni
  • Kuntokeskus

Esteettömyys

  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva pakettiautopysäköinti
  • Parkettilattiat huoneissa

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • 42-tuumainen taulutelevisio
  • Premium-kaapelikanavat

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi ja lämmitys
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Silitysrauta-/lauta

Nuku hyvin

  • Lakanat

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Kylpyamme tai suihku
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmaiset paikallispuhelut

Ruoka ja juoma

  • Minijääkaappi
  • Mikroaaltouuni

Muuta

  • Päivittäinen siivous

Maksut ja käytännöt

Uima-allas, kylpylä ja kuntosali (jos saatavilla)

  • Alle 12 vuotta vanhat lapset eivät saa käyttää seuraavia tiloja yksin ilman aikuista: kuntoilutila.

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päältä löytyvät palosammutin, palovaroitin ja turvajärjestelmä takaavat asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover ja Diners Club
Majoituspaikka vahvistaa, että se noudattaa seuraavan tahon suosituksissa annettuja puhdistus- ja desinfiointikäytäntöjä: Count on Us (Wyndham).
Rokottamattomien asiakkaiden tulee käyttää kasvomaskia yleisissä tiloissa.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Days Inn Clearfield
Days Inn Motel Clearfield
Days Inn Clearfield Utah
Days Inn Clearfield Motel
Clearfield Days Inn
Days Inn Wyndham Clearfield Motel
Days Inn Wyndham Clearfield
Clearfield Days Inn
Days Inn By Wyndham Clearfield Utah
Antelope Inn and Suites Hotel
Days Inn by Wyndham Clearfield
Antelope Inn and Suites Clearfield
Antelope Inn and Suites Hotel Clearfield

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Antelope Inn and Suites ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, Antelope Inn and Suites tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Salliiko Antelope Inn and Suites lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Antelope Inn and Suites pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Ilmainen pysäköinti matkailuautoille/busseille/kuorma-autoille on saatavilla.

Mitkä ovat majoituspaikan Antelope Inn and Suites sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00. Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.

Mitä tekemistä Antelope Inn and Suites ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Talvella sinulla on mahdollisuus harrastaa hauskoja aktiviteetteja lähistöllä, kuten lasketella. Lämpimämpinä kuukausina taas voit pelata kierroksen golfia lähellä olevalla golfkentällä. Antelope Inn and Suites tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös kuntosalin.

Arvostelut

Antelope Inn and Suites – arvostelut

7,0

Hyvä

6,8

Siisteys

6,4

Palvelut/mukavuudet

7,4

Henkilökunta ja palvelu

6,4

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Great motel
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Good location and price with free parking
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

I was actually pleasantly surprised.. I usually stay at the Hampton, but the Hampton inn Layton isn't great. I gave this place a try because it was more affordable and got about what I expected. It's not the bellagio, but it's pretty good for the money
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Very good place to stay. Clean quiet and a good breakfast in the morning.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

My room was very clean and it included a whirlpool. That whirlpool was amazing! The staff was wonderful and helpful.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

breakfast is good,room is good condition
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Convenient and a great value.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

The room was clean and the staff was great and parking was good
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

good bed and quiet
Tarkistettu arvostelu

4/10 Kohtalainen

Entry light didn’t work room had a strange smell
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Room was clean/nice. However c er bathroom needed a deep clean, grout, paint, tub was in poor shape
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

The breakfast was a joke, the staff was very unkind, the room was dirty, but there was good parking. If you need a cheap place to stay for the night, it will fit the bill. If you want a nice place don't stay here.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Clean and just what we needed for location and need.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Parking was OK. Breakfast had cereal, waffles.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Nice place. Very clean
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

As far as I know it’s not pet friendly it’s okay just seems old and outdated but for the price was okay staff was very helpful. Could be cleaner but wasn’t bad close to several fast food places and dollar tree across street all and all was a decent place for price most people would probably rate it 3 out of 5 stars I will give it 4 because staff very friendly and helpful .
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Room clean but smelled heavily of cleaning products. Staff courteous but distant. They seemed to be off doing other jobs around the entrance oof the building. Breakfast adequate. No pool.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Easy parking
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Mid hotel
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Check in was ok. Friendly. Missed breakfast and the woman cleaning up the breakfast area seemed pleased a customer had missed breakfast. Not helpful. Or caring.
Tarkistettu arvostelu

2/10 Huono

The room was very dirty. We decided not to stay and went elsewhere.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Nice inexpensive place to stay.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

We were chastised for using the parking spot reserved for electric cars while I was trying to resolve an issue with the door key, also the continental breakfast was the leanest of choice I've seen. But the rooms are clean and that was nice after a long drive.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

The room was dated but clean. Staff was great. We stayed as a family and felt safe. Breakfast had limited choices. This was a good fit for a quick night stay for the cost. Would stay again.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Está bien buen precio tvhvg thigh