Hotel Room
Hotelli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Hotel Room valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Arcen yöpymällä Hotel Room -majoituspaikassa.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Nykyinen hinta on 278 €
278 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Huoneisto kuvat

Huoneisto
- 36 m²
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 yhden hengen sänky
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hotel De Maasparel
Arcen
Hotel De Maasparel
Arcen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
9.0 kautta 10, Upea, 226 arvostelua
9,0
Upea
226 arvostelua
Hinta on 117 €
117 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Fletcher Hotel-Restaurant Rooland
Arcen
Fletcher Hotel-Restaurant Rooland
Arcen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Baari
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 44 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
44 arvostelua
Hinta on 80 €
80 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Parkhotel Horst
Horst
Parkhotel Horst
Horst
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.8 kautta 10, Loistava, 235 arvostelua
8,8
Loistava
235 arvostelua
Hinta on 111 €
111 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Maasparel Nextdoor
Arcen
Maasparel Nextdoor
Arcen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
8.8 kautta 10, Loistava, 6 arvostelua
8,8
Loistava
6 arvostelua
Hinta on 168 €
168 €
sisältää verot ja maksut
14.9.–15.9.

Roompot Parkhotel Bad Arcen
Arcen
Roompot Parkhotel Bad Arcen
Arcen
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 199 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
199 arvostelua

Bilderberg De Bovenste Molen Hotel
Venlo
Bilderberg De Bovenste Molen Hotel
Venlo
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.6 kautta 10, Loistava, 739 arvostelua
8,6
Loistava
739 arvostelua
Hinta on 85 €
85 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotel Room
Arcen
Hotel Room
Arcen
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Hinta on 286 €
286 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Bilderberg Chateau Holtmuhle
Tegelen
Bilderberg Chateau Holtmuhle
Tegelen
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 411 arvostelua
9,0
Upea
411 arvostelua
Hinta on 85 €
85 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Hotel Wilhelmina
Venlo
Hotel Wilhelmina
Venlo
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
7.4 kautta 10, Hyvä, 227 arvostelua
7,4
Hyvä
227 arvostelua
Hinta on 124 €
124 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Van der Valk Hotel Venlo
Venlo
Van der Valk Hotel Venlo
Venlo
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 271 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
271 arvostelua
Hinta on 104 €
104 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Arcen, Limburg
Lähettyvillä
- Roobeek Golf Club - 13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
- Hertog Janin panimo - 3 min ajomatka - 2.9 km:n päässä
- Kasteeltuinen Arcen - 5 min ajomatka - 5.6 km:n päässä
- Toverlandin huvipuisto - 30 min ajomatka - 34.8 km:n päässä
- Designer Outlet Roermond - 39 min ajomatka - 52.0 km:n päässä
Liikkuminen
- Weeze (NRN) – 28 min ajomatka
- Düsseldorf–Mönchengladbachin lentokenttä (MGL) – 64 min ajomatka
- Düsseldorfin kansainvälinen lentokenttä (DUS) – 63 min ajomatka
- Eindhoven (EIN) – 63 min ajomatka
- Schipholin lentokenttä (AMS) – 123 min ajomatka
- Venrayn asema – 18 min ajomatka
- Kevelaerin asema – 20 min ajomatka
- Kempenin (Niederrhein) juna-asema – 25 min ajomatka
Ravintoloita
- Steakhaus Walbeck - 10 min ajomatka
- Café Maos - 11 min ajomatka
- Bier- en eetcafé de Hertog Jan Proeverij - 3 min ajomatka
- Café de Maert - 6 min ajomatka
- Haus Eyckmann - 12 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Hotel Room
- Nauti vierailustasi kohteessa Arcen yöpymällä Hotel Room -majoituspaikassa.
Yleistä
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 17.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 21 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 21
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Huoneen palvelut/mukavuudet
Ole kuin kotonasi
- Lämmitys
Nuku hyvin
- Lakanat
Henkilökohtainen hygienia
- Yksityinen kylpyhuone
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupungin perimä vero: 2.46 EUR per henkilö per yö
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Käteisett ömiä maksutapoja on saatavilla.
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Hotel Room Hotel
Hotel Room Arcen
Hotel Room Hotel Arcen
Comfortable Hotel Room With Free Wellness Access
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Hotel Room ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Hotel Room tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko Hotel Room lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Hotel Room pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan Hotel Room sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 17.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Millaisella alueella Hotel Room sijaitsee?
Hotel Room sijaitsee vain 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Roobeek Golf Club.