The Wesley by AvantStay

Majoituspaikan taso: 2.5
Hotelli, jossa käytössäsi on ulkouima-allas ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Palm Springs Convention Center (kokouskeskus)

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

The Wesley by AvantStay sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Palm Springs Convention Center (kokouskeskus) ja Agua Caliente Casino. Asiakkaat voivat uida ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen.

Arvostelut

8,4 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (6)

  • Siivous (pyynnöstä)
  • Ulkouima-allas
  • Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa
  • Ilmastointi
  • Piknikalue
  • Grillausmahdollisuus

Kodin mukavuudet (6)

  • Televisio
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Ylelliset vuodevaatteet
  • Grilli tai grillejä
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Netflix
Nykyinen hinta on 201 €
sisältää verot ja maksut
9.9.–10.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 6/6 huonetta

Huoneisto

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(4 arvostelua)
  • 37 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 5 henkilöä
  • 1 suuri parisänky, 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (180–210 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Studio (Queen Studio)

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(2 arvostelua)
  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 vuodesohva (125–150 cm leveä) ja 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Studio, 1 suuri parisänky ja vuodesohva (Deluxe King Studio)

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone (Deluxe Queen Studio)

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone (Deluxe King Studio)

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 vuodesohva (150–180 cm leveä) ja 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Studio, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva (Queen Studio)

  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
711 S Riverside Drive (Flat 1), Palm Springs, CA, 92264

Lähettyvillä

  • Moorten Botanical Garden - 17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Tahquitz Canyon - 17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Agua Caliente Casino - 6 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Palm Springs Art Museum - 6 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Palm Springs Convention Center (kokouskeskus) - 6 min ajomatka - 2.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Palm Springs, Kalifornia (PSP-Palm Springsin kansainvälinen lentokenttä) – 11 min ajomatka
  • Bermuda Dunes, Kalifornia (UDD) – 34 min ajomatka
  • Thermal, CA (TRM-Jacqueline Cochran Regional) – 45 min ajomatka
  • Ontarion kansainvälinen lentokenttä (ONT) – 91 min ajomatka
  • Los Angelesin kansainvälinen lentokenttä (LAX) – 168 min ajomatka
  • Burbank, Kalifornia (BUR-Hollywood Burbank) – 147 min ajomatka
  • Palm Springsin asema – 23 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Tool Shed - ‬10 min kävelymatka
  • ‪Starbucks - ‬3 min ajomatka
  • ‪Panda Express - ‬3 min ajomatka
  • ‪Dick’s on Arenas - ‬3 min ajomatka
  • ‪Lulu California Bistro - ‬3 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

The Wesley by AvantStay

  • The Wesley by AvantStay sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Palm Springs Convention Center (kokouskeskus) ja Agua Caliente Casino. Asiakkaat voivat uida ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 11 huonetta
    • 2 kerrosta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Aikainen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 21 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
    • Myöhäinen uloskirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse korkeintaan 72 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
    • Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
    • Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
    • Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
    • Asiakkaita suositellaan lataamaan majoituspaikan mobiilisovellus avanstay app ennen sisäänkirjautumista
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 21
DONE

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä
PETS

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
    • Avustajaeläimet tervetulleita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
VPN_KEY

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Maksut ja käytännöt

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Aikainen sisäänkirjautuminen on mahdollista lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on mahdollista lisämaksusta (saatavuuden mukaan)

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express ja Discover
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Apartment
The Wesley Palm Springs
The Wesley by AvantStay

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako The Wesley by AvantStay ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, The Wesley by AvantStay tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Onko majoituspaikassa The Wesley by AvantStay uima-allas?

Kyllä, täällä on ulkouima-allas.

Salliiko The Wesley by AvantStay lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita.

Tarjoaako The Wesley by AvantStay pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan The Wesley by AvantStay sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Aikaisesta sisäänkirjautumisesta veloitetaan lisämaksu (saatavuuden mukaan). Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00. Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla maksusta (saatavuuden mukaan).

Onko majoituspaikassa The Wesley by AvantStay kasino?

Ei, tässä hotellissa ei ole kasinoa, mutta lähistöltä löytyvät Agua Caliente Casino (4 minuutin ajomatkan päässä) ja Agua Caliente Casino Cathedral City (9 minuutin ajomatkan päässä).

Mitä tekemistä The Wesley by AvantStay ja sen lähiympäristö tarjoavat?

The Wesley by AvantStay tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja piknikalueen.

Millaisella alueella The Wesley by AvantStay sijaitsee?

The Wesley by AvantStay sijaitsee vain 16 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Tahquitz Canyon ja 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta San Jacinto Mountains.