Koko huoneisto

Apartments Leonardo

Majoituspaikan taso: 3
Huoneisto, jossa käytössäsi on ravintola

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Apartments Leonardo on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Primošten. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Majoituspaikan huoneistoissa on mukavuuksia, kuten keittiöt sekä älytelevisiot ja DVD-soitin.

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)

  • 2 savutonta huoneistoa
  • Lähellä rantaa
  • Ravintola
  • Ilmastointi

Kodin mukavuudet (4)

  • Keittiö
  • Televisio
  • DVD-soitin
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 6/6 huonetta

Huone

  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Huone

  • 50 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä

Huone

  • 20 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Studio (A3)

  • 20 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huoneisto (A1)

  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Huoneisto (A2)

  • 50 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Primosten, Dalmacija

Lähettyvillä

  • Primoštenin ranta - 1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
  • Primoštenin vanhakaupunki - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Pyhän Yrjön kirkko - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Velika Raducan ranta - 6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Krkan kansallispuisto - 46 min ajomatka - 49.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Split (SPU) – 39 min ajomatka
  • Ražinen asema – 34 min ajomatka
  • Šibenikin rautatieasema – 35 min ajomatka
  • Perkovićin asema – 38 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Restaurant Kremik - ‬5 min ajomatka
  • ‪saricevi dvori - ‬6 min ajomatka
  • ‪Restoran Galija - ‬1 min kävelymatka
  • ‪Beach Bar Hotel Zora - ‬5 min kävelymatka
  • ‪Konoba Toni - ‬4 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Apartments Leonardo

  • Apartments Leonardo on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Primošten. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Majoituspaikan huoneistoissa on mukavuuksia, kuten keittiöt sekä älytelevisiot ja DVD-soitin.

Yleistä

Majoituspaikan koko

    • 2 huoneistoa

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
    • Pysäköinti mahdollista kadulla

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Lähellä rantaa

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
  • Pysäköinti kadulla saatavilla

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Liesi
  • Pakastin
  • Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet

Ruokailu

  • 1 ravintola

Makuuhuoneet

  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • Suihku
  • Vessapaperi
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihde

  • Älytelevisio, jossa digitaalikanavat
  • DVD-soitin

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Polkupyörien vuokrausmahdollisuus lähistöllä

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)

Yleiset tiedot

  • 2 huonetta

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Majoituspaikan rekisteröintinumero HR64887759853
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Apartments Leonardo Apartment
Apartments Leonardo Primosten
Apartments Leonardo Apartment Primosten

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Apartments Leonardo ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, Apartments Leonardo tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Salliiko Apartments Leonardo lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Apartments Leonardo pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Apartments Leonardo sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Mitä tekemistä Apartments Leonardo ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Lämpimämpinä kuukausina voit harrastaa monenlaisia aktiviteetteja lähistöllä, esimerkiksi pyöräillä.

Tarjoaako Apartments Leonardo ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.

Löytyykö majoituspaikasta Apartments Leonardo keittiö tai keittonurkkaus?

Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittonurkkaus, johon sisältyvät myös liesi, jääkaappi ja ruoanlaittovälineet.

Millaisella alueella Apartments Leonardo sijaitsee?

Apartments Leonardo sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Primoštenin ranta ja 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Pyhän Yrjön kirkko.

Arvostelut

8,6

Loistava