Güral Premier Belek - All Inclusive tarjoaa asiakkaidensa käyttöön yksityisen rannan, jossa he voivat hyödyntää cabañat, aurinkovarjot ja mahdollisuuden pelata lentopalloa. 5 ulkouima-allasta ja maksuton vesipuisto tarjoavat huvia kaikille, ja hemmottelua kaipaavat asiakkaat voivat nauttia kylpylän tarjoamista kasvohoidoista sekä hieronta- ja käsi- ja jalkahoidoista. Ruokailuvaihtoehtoihin kuuluu 6 ravintolaa ja 15 baaria takaavat, että saat eteesi kylmän juoman nopeasti. Muihin tämän luksusluokan majoituspaikan mukavuuksiin kuuluvat sisäuima-allas, yökerho ja maksuton lastenkerho.
Arvostelut
8,88,8 kautta 10.
Loistava
Suositut palvelut/mukavuudet
Uima-allas
Kylpylä
Lentokenttäkuljetukset
Ilmainen pysäköinti
Ilmainen Wi-Fi
Ravintola
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (12)
Päivittäinen siivous
Yksityisrannalla
6 ravintolaa ja 15 baaria
Täydet kylpyläpalvelut
5 ulkouima-allasta ja sisäuima-allas
Ilmainen vesipuisto
Yökerho
Ilmainen lastenkerho
Ilmainen valvottu lastenhoito
8 ulko
Kuntosali
Sauna
Kodin mukavuudet (6)
Ilmaisia vauvansänkyjä
Lastenvahti (lisämaksusta)
Lastenallas
Ilmainen lastenkerho
Leikkikenttä paikan päällä
Oma kylpyhuone
Suosikkimajoituspaikkamme
Rannalla oleva autuus
Tämä hotelli sijaitsee yksityisellä hiekkarannalla. Rantatuolit, kabanat ja aurinkovarjot odottavat vieraita, jotka voivat nauttia lentopallosta rannalla.
Uima-altaan paratiisi
Allasalueella on viisi ulkouima-allasta, sisäuima-allas ja ilmainen vesipuisto. Lepotuolit, aurinkovarjot ja vesiliukumäki täydentävät tätä ylellistä kokemusta.
Rauhallinen kylpyläloma
Täyden palvelun kylpylä tarjoaa kasvohoitoja, hierontoja ja manikyyrejä ja pedikyyrejä. Rentoutumista varten on sauna, höyrysauna ja turkkilainen sauna. Joogatunnit odottavat.
Montgomerie Golf Course - 8 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
Belekin yleinen ranta - 12 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
Belekin moskeija - 5 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
Cornelia Golf Club - 6 min ajomatka - 1.9 km:n päässä
Belekin rantapuisto - 7 min ajomatka - 4.9 km:n päässä
Liikkuminen
Antalya (AYT-Antalyan kansainvälinen lentokenttä) – 39 min ajomatka
Lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta)
Ravintoloita
Güral Premier Main Restaurant - 5 min kävelymatka
Güral Yakamoz Bar - 5 min kävelymatka
1528 - 7 min kävelymatka
Güral Premier Snack Bar - 2 min kävelymatka
Güral Premier Poll Bar - 5 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Güral Premier Belek - All Inclusive
Güral Premier Belek - All Inclusive tarjoaa asiakkaidensa käyttöön yksityisen rannan, jossa he voivat hyödyntää cabañat, aurinkovarjot ja mahdollisuuden pelata lentopalloa. 5 ulkouima-allasta ja maksuton vesipuisto tarjoavat huvia kaikille, ja hemmottelua kaipaavat asiakkaat voivat nauttia kylpylän tarjoamista kasvohoidoista sekä hieronta- ja käsi- ja jalkahoidoista. Ruokailuvaihtoehtoihin kuuluu 6 ravintolaa ja 15 baaria takaavat, että saat eteesi kylmän juoman nopeasti. Muihin tämän luksusluokan majoituspaikan mukavuuksiin kuuluvat sisäuima-allas, yökerho ja maksuton lastenkerho.
All inclusive -tiedot
Tämä majoituspaikka toimii täysihoitoperiaatteella, mikä tarkoittaa sitä, että kaikki majoituspaikassa tarjotut ruoat ja juomat sisältyvät huonehintaan (joitain rajoituksia voidaan soveltaa).
Ruoka ja juoma
Kaikki buffet-ateriat, välipalat ja tietyt juomat sisältyvät hintaan
Minibaari huoneessa (joitain rajoituksia)
Gourmet- ja à la carte -aterioita on rajoitettu
Aktiviteetit ja tilat/palvelut
Kaikki majoituspaikan aktiviteetit sekä tilojen ja välineiden käyttö kuuluvat hintaan.
Maalla tapahtuvat aktiviteetit
Kuntoilutilat
Minigolf
Lentopallo
Tunnit/kurssit/pelit
Aerobic
Pilatestunnit
Vesiliikunta
Jooga
Viihde
Viihde ja aktiviteetit paikan päällä
Sisäänpääsy majoituspaikan yhteydessä sijaitseville klubeille
Live-esityksiä majoituspaikan tiloissa
Yleistä
DONE
Hotellin koko
568 huonetta
DONE
Saapuminen/lähteminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
DONE
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset lentokentältä (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Asiakkaiden tulee antaa saapumistietonsa majoituspaikalle ennen matkan alkua. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE
Lapset
Lastenvahti*
Ilmainen valvottu lastenhoito
Ilmainen lastenkerho
DONE
Lemmikit
Ei lemmikkejä tai avustajaeläimiä
WIFI
Internet
Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Ilmainen Wi-Fi huoneissa
LOCAL_PARKING
Pysäköinti
Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Ilmainen valet-pysäköinti paikan päällä
DONE
Kuljetukset
Lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden)*
DONE
Muut tiedot
Merkityt tupakointialueet
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
6 ravintolaa
15 baaria/loungea
Allasbaari
Kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa
Välipalabaari/deli
Lasten kanssa matkustaville
Ilmainen lastenkerho
Ilmainen pääsy vesipuistoon
Lastenallas
Leikkikenttä
Ilmainen valvottu lastenhoito / ilmaiset valvotut lasten aktiviteetit
Elintarvikemyymälä
Lasten ruokalista
Aktiviteetteja
Yksityisellä rannalla
Tennistunteja
Fitness-tunteja
Pilatestunteja
Joogatunteja
Rantalentopallomahdollisuus
Shoppailumahdollisuus
Palvelut
Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Concierge-palvelut
Kiertoajelu-/lippupalvelu
Kuivapesula/pesulapalvelut
Kampaamo
Ilmaiset sanomalehdet aulassa
Matkatavarasäilytys
Kielitaitoinen henkilökunta
Portteri/kantaja
Rantacabañoita (lisämaksusta)
Aurinkotuoleja rannalla
Rantapyyhkeet
Aurinkovarjoja rannalla
Aurinkotuoleja uima-altaalla
Aurinkovarjoja uima-altaalla
Tilat
Tallelokero vastaanotossa
Puutarha
Terassi
Televisio yleisissä tiloissa
Kuntokeskus
5 ulkouima-allasta
Sisäuima-allas
Ilmainen vesipuisto
Pelihalli/-huone
Täyden palvelun kylpylä
Yökerho
8 ulkotenniskenttää
Sauna
Hieronta-/hoitohuoneita
Höyrysauna
Vesiliukumäki
Huoneen palvelut/mukavuudet
Viihdykettä
LCD-televisio
Korkealuokkaiset kanavat
Ole kuin kotonasi
Ilmastointi
Ilmainen minibaari
Kahvin-/vedenkeitin
Kylpytakit ja tohvelit
Nuku hyvin
Turndown-palvelu
Ilmainen vauvansänky
Nauti olostasi
Parveke
Henkilökohtainen hygienia
Yksityinen kylpyhuone
Syvä kylpyamme
Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
Hierova suihkupää
Designer-hygieniatuotteet
Hiustenkuivaaja (pyynnöstä)
Pyyhkeet
Yhteydenpito
Ilmainen Wi-Fi
Puhelin
Ruoka ja juoma
Ilmainen pullovesi
Muuta
Päivittäinen siivous
Tallelokero huoneessa
Erityisominaisuudet
Kylpylä
Quu Spa tarjoaa käyttöösi hieronta- ja hoitohuoneita. Palveluihin kuuluvat kasvohoidot ja käsi- ja jalkahoidot. Kylpylästä löytyy sauna, höyrysauna ja turkkilainen sauna / hamam.
Ruokailu
Turquoise – ravintola, jonka erikoisuutena on turkkilainen keittiö. Ravintola tarjoilee illallisen ja kevyitä aterioita. Auki joka päivä
Aqua – tämä ravintola tarjoilee lounaan ja kevyitä aterioita.
Snack – Tämä ravintola tarjoilee vain kevyitä aterioita. Auki joka päivä
Happyland – tämä ravintola tarjoilee lounaan ja illallisen. Lasten ruokalista on saatavilla. Auki joka päivä
Palkinnot ja jäsenyydet
Ekosertifioitu majoituspaikka
Tämä majoituspaikka on saanut sertifikaatin seuraavalta ulkopuoliselta kestävyyssertifiointiohjelmalta: Travelife. Saat lisätietoa tämän sertifiointiohjelman sisällöstä ja vaatimuksista sen omilta verkkosivustoilta.
Maksut ja käytännöt
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Lentokenttäkuljetukset ovat saatavilla 50 EUR:n suuruisesta lisämaksusta per ajoneuvo (yhteen suuntaan)
Lapset ja lisävuoteet
Lastenvahti on saatavilla lisämaksua vastaan
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päältä löytyvät häkävaroitin, palosammutin, palovaroitin, turvajärjestelmä ja ensiapupakkaus takaavat asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Käteisettömiä maksutapoja on saatavilla.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 6219
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Güral Premier Belek Hotel
Güral Premier Belek
Gural Premier Belek Hotel Belek
Güral Premier Belek All Inclusive
Güral Premier Belek - All Inclusive Serik
Güral Premier Belek - All Inclusive All-inclusive property
Güral Premier Belek - All Inclusive All-inclusive property Serik
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Güral Premier Belek - All Inclusive ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Güral Premier Belek - All Inclusive tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Onko majoituspaikassa Güral Premier Belek - All Inclusive uima-allas?
Kyllä, täällä on 5 ulkouima-allasta, sisäuima-allas ja lastenallas.
Salliiko Güral Premier Belek - All Inclusive lemmikit?
Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Güral Premier Belek - All Inclusive pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti ja valet-pysäköinti.
Tarjoaako Güral Premier Belek - All Inclusive lentokenttäkuljetuspalvelun?
Kyllä, lentokenttäkuljetukset ovat saatavilla.Veloitus on 50 EUR per ajoneuvo yhteen suuntaan.
Mitkä ovat majoituspaikan Güral Premier Belek - All Inclusive sisään- ja uloskirjautumisajat?
Voit kirjautua sisään klo 14.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.
Mitä tekemistä Güral Premier Belek - All Inclusive ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Paikan päällä voit harrastaa erilaisia aktiviteetteja, kuten pelata lentopalloa ja kehittää pelitaitojasi tenniskentillä. Muita paikan päällä olevia aktiviteettimahdollisuuksia ovat fitness-tunnit, pilatestunnit ja joogatunnit. Voit rentoutua esimerkiksi kylpylähoidoissa ja pulahtaa uimaan yhteen useasta 5 ulkouima-altaasta. Güral Premier Belek - All Inclusive tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös 15 baaria, yökerhon, yksityisen rannan, sisäuima-altaan, saunan ja höyrysaunan.
Tarjoaako Güral Premier Belek - All Inclusive ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?
Kyllä, paikan päällä on 6 ravintolaa, joissa voit nauttia seuraavista: kansainvälinen keittiö.
Löytyykö majoituspaikasta Güral Premier Belek - All Inclusive yksityisillä porealtailla varustettuja huoneita?
Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy syvä kylpyamme.
Löytyykö majoituksesta Güral Premier Belek - All Inclusive yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy parveke.
Millaisella alueella Güral Premier Belek - All Inclusive sijaitsee?
Güral Premier Belek - All Inclusive sijaitsee vain 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Montgomerie Golf Course ja 17 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Cornelia Golf Club.