Yksityinen majoittaja
Riio Shores
Majoituspaikan taso: 2
Matkustajakoti
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Riio Shores valokuvagalleria





Riio Shores sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Kaseya Center ja LoanDepot Park. Lisäksi Bayside Marketplace ja Brickell City Centre sijaitsevat lyhyen ajomatkan päässä.
Arvostelut
7,67,6 kautta 10.
Hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- Puutarha
Nykyinen hinta on 51 €
51 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen classic-huone kuvat

Kahden hengen classic-huone
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen tavanomainen huone kuvat

Kahden hengen tavanomainen huone
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen perushuone, järvinäköala kuvat

Kahden hengen perushuone, järvinäköala
- Näkymä järvelle
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Yhden hengen perushuone kuvat

Yhden hengen perushuone
- 1 makuuhuone
- 1 henkilö
- 1 yhden hengen sänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Yhden hengen classic-huone kuvat

Yhden hengen classic-huone
- 1 makuuhuone
- 1 henkilö
- 1 yhden hengen sänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Atrium Design District
Little Haiti
Atrium Design District
Little Haiti
- Ilmainen Wi-Fi
8.6 kautta 10, Loistava, 301 arvostelua
8,6
Loistava
301 arvostelua
Hinta on 52 €
52 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Up Midtown
Midtown
Up Midtown
Midtown
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
7.6 kautta 10, Hyvä, 1 024 arvostelua
7,6
Hyvä
1 024 arvostelua
Hinta on 67 €
67 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

South River Suites
Medley
South River Suites
Medley
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
7.8 kautta 10, Hyvä, 1 331 arvostelua
7,8
Hyvä
1 331 arvostelua
Hinta on 68 €
68 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Fauna Bizcaya
Golden Glades
Fauna Bizcaya
Golden Glades
- Ilmainen Wi-Fi
7.0 kautta 10, Hyvä, 116 arvostelua
7,0
Hyvä
116 arvostelua
Hinta on 47 €
47 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Signature Inn Miami
Airport West = Lentokentän länsipuoli
Signature Inn Miami
Airport West = Lentokentän länsipuoli
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
7.6 kautta 10, Hyvä, 2 018 arvostelua
7,6
Hyvä
2 018 arvostelua
Hinta on 66 €
66 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Ludge By Eco-Shared
Brownsville
Ludge By Eco-Shared
Brownsville
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesutilat
6.8 kautta 10, 214 arvostelua
6,8
214 arvostelua
Hinta on 39 €
39 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

La Quinta Inn by Wyndham Miami Airport North
Airport West = Lentokentän länsipuoli
La Quinta Inn by Wyndham Miami Airport North
Airport West = Lentokentän länsipuoli
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
7.6 kautta 10, Hyvä, 7 083 arvostelua
7,6
Hyvä
7 083 arvostelua
Hinta on 62 €
62 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

The Biscayne Hotel
Koillis-Miami
The Biscayne Hotel
Koillis-Miami
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 663 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
663 arvostelua
Hinta on 58 €
58 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Casa Rosa Wynwood
Wynwood Art District
Casa Rosa Wynwood
Wynwood Art District
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
5.6 kautta 10, 53 arvostelua
5,6
53 arvostelua
Hinta on 44 €
44 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

The New Yorker Miami Hotel
Koillis-Miami
The New Yorker Miami Hotel
Koillis-Miami
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
8.6 kautta 10, Loistava, 773 arvostelua
8,6
Loistava
773 arvostelua
Hinta on 107 €
107 €
sisältää verot ja maksut
24.9.–25.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

65 NW 85th St, Miami, FL, 33150
Lähettyvillä
- The Citadel - 6 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
- Biscayne Plaza Shopping Center (ostoskeskus) - 17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
- MiMo Biscayne Boulevard Historic District - 4 min ajomatka - 2.0 km:n päässä
- Miami Shores Tennis Center - 4 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
- Back 9 at the Upper East Side Garden - 5 min ajomatka - 2.7 km:n päässä
Liikkuminen
- Miami, FL (MPB-Yleinen vesilentokoneiden lentoasema) – 16 min ajomatka
- Miami, FL (OPF-Opa Lockan lentoasema) – 28 min ajomatka
- Miamin kansainvälinen lentokenttä (MIA) – 21 min ajomatka
- Hollywoodin kansainvälinen lentokenttä (FLL) – 36 min ajomatka
- Miami Golden Gladesin asema – 10 min ajomatka
- Hialeah Marketin asema – 10 min ajomatka
- Miami Opa-lockan asema – 11 min ajomatka
Ravintoloita
- McDonald's - 3 min ajomatka
- McDonald's - 3 min ajomatka
- Bar Kaiju - 7 min kävelymatka
- Sanguich, Little Haiti - 3 min ajomatka
- Dunkin' - 4 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Riio Shores
- Riio Shores sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Kaseya Center ja LoanDepot Park. Lisäksi Bayside Marketplace ja Brickell City Centre sijaitsevat lyhyen ajomatkan päässä.
Yleistä
Hotellin koko
- 5 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
- Asiakkaita suositellaan lataamaan majoituspaikan mobiilisovellus TUYA ennen sisäänkirjautumista
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
Pysäköinti
- Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Tilat
- Puutarha
- Ulkona sijaitseva viihdealue
- Kävelyreitti veden äärelle
Huoneen palvelut/mukavuudet
Henkilökohtainen hygienia
- Jaettu kylpyhuone
- Vain suihku
- Saippua
- Pyyhkeet
- Vessapaperi
Yhteydenpito
- Työpöytä
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
Ruoka ja juoma
- Jääkaappi
- Mikroaaltouuni
- Keittiö
- Uuni
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay ja Carte Blanche
Majoituspaikan rekisteröintinumero U2025005093
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Riio Shores lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Riio Shores pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Riio Shores ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan Riio Shores sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Onko majoituspaikassa Riio Shores kasino?
Ei, tässä majatalossa ei ole kasinoa, mutta lähistöltä löytyvät Magic City Casino (13 minuutin ajomatkan päässä) ja Gulfstream Park Racing and Casino (16 minuutin ajomatkan päässä).
Mitä tekemistä Riio Shores ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Riio Shores tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Löytyykö majoituspaikasta Riio Shores keittiöllä tai keittonurkkauksella varustettuja huoneita?
Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös ruoanlaittovälineet, jääkaappi ja mikroaaltouuni.