Koko mökki

Cabin Sleeps 6 With Parking and Patio

3.0 tähden majoituspaikka
Mökki, jossa käytössäsi on keittiö ja syvä kylpyamme

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Camelford yöpymällä mökki -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on puutarha, keittiö ja pyykinpesukone/kuivausrumpu.

Koko mökki

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesutilat
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Jääkaappi

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)

  • 6 mökkiä
  • Puutarha

Kodin mukavuudet (6)

  • 3 makuuhuonetta
  • Keittiö
  • Puutarha
  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu
  • Syvä kylpyamme
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Nykyinen hinta on 340 €
sisältää verot ja maksut
5.7.–6.7.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Camelford, England

Lähettyvillä

  • Davidstow Moor RAF Memorial Museum - 6 min ajomatka - 4.5 km:n päässä
  • Cornwall at War Museum - 6 min ajomatka - 4.5 km:n päässä
  • Cornwall Area of Outstanding Natural Beauty - 7 min ajomatka - 4.5 km:n päässä
  • Pohjois-Cornwallin museo - 13 min ajomatka - 10.6 km:n päässä
  • St Nectans Glen - 17 min ajomatka - 17.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Newquay (NQY-Newquay Cornwall) – 48 min ajomatka
  • Bodmin Parkwayn asema – 40 min ajomatka
  • Lostwithielin asema – 46 min ajomatka
  • Liskeardin asema – 49 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Cobweb Inn - ‬13 min ajomatka
  • ‪Wainhouse Inn - ‬10 min ajomatka
  • ‪Boscastle Farm Shop - ‬12 min ajomatka
  • ‪The Horseshoe Inn - ‬9 min ajomatka
  • ‪The Kings Head Hotel - ‬16 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Cabin Sleeps 6 With Parking and Patio

  • Nauti vierailustasi kohteessa Camelford yöpymällä mökki -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on puutarha, keittiö ja pyykinpesukone/kuivausrumpu.

Yleistä

DONE

Majoituspaikan koko

    • 6 mökkiä
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 15.00
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
PETS

Lemmikit

    • Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi
    • Avustajaeläimet tervetulleita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Liesi
  • Uuni
  • Astianpesukone
  • Vedenkeitin
  • Leivänpaahdin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • 2 kylpyhuonetta
  • Jaettu kylpyhuone
  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
  • Syvä kylpyamme
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Ulkotilat

  • Piha
  • Puutarha

Pyykinpesu

  • Kuivausrumpu

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)

Yleiset tiedot

  • 6 huonetta
  • Käynti huoneisiin ulkokäytävän kautta

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko mökki lemmikit?

Kyllä, lemmikit yöpyvät ilmaiseksi.

Tarjoaako mökki pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan mökki sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 15.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Mitä tekemistä Cabin Sleeps 6 With Parking and Patio ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Cabin Sleeps 6 With Parking and Patio tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.

Löytyykö majoituspaikasta Cabin Sleeps 6 With Parking and Patio yksityisiä porealtaita?

Kyllä, tästä mökistä löytyy syvä kylpyamme.

Löytyykö majoituspaikasta Cabin Sleeps 6 With Parking and Patio keittiö tai keittonurkkaus?

Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös leivänpaahdin ja jääkaappi.

Löytyykö majoituksesta Cabin Sleeps 6 With Parking and Patio yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, tästä mökistä löytyy piha.