Silver Bay Kamadhoo

4.0 tähden majoituspaikka
Matkustajakoti

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kohteessa Kamadhoo vieraillessasi Silver Bay Kamadhoo on loistava vaihtoehto. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja päivittäin klo 7.00–9.30 tarjottava buffetaamiainen.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen aamiainen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Yhdistettäviä huoneita saatavilla
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesutilat
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (9)

  • Päivittäinen siivous
  • Ilmastointi
  • Puutarha
  • Itsepalvelupesula
  • Concierge-palvelut
  • Piknikalue
  • Hiiligrilli
  • Matkatavarasäilytys
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu

Kodin mukavuudet (6)

  • Keittiö
  • Yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita saatavilla
  • Oma kylpyhuone
  • Erillinen ruokailualue
  • Erillinen oleskelualue
  • Puutarha
Nykyinen hinta on 73 €
sisältää verot ja maksut
2.8.–3.8.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 8/8 huonetta

Deluxe-huone, parveke, näköala puutarhaan

  • Näkymä puutarhaan
  • 21 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 2 yhden hengen suurta sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huone, parveke, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Superior-huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huone, parveke, näköala pihalle

  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huone

  • Osittainen näkymä merelle
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky TAI 2 parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huone, ilmastointi, piha-alue

  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky TAI 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Comfort-huone, 1 keskisuuri parisänky, puutarha-alue

  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Kamadhoo, Kamadhoo, Baa Atoll, 06020

Liikkuminen

  • Dharavandhoon lentoasema (DRV) – 14,1 km
  • Naifaru (LMV – Madivaru) – 32,4 km

Ravintoloita

  • Saima Garden
  • Sunset Bar
  • Beach Bar
  • Main Restaurant
  • Al Barakat

Tietoja majoituspaikasta

Silver Bay Kamadhoo

  • Kohteessa Kamadhoo vieraillessasi Silver Bay Kamadhoo on loistava vaihtoehto. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja päivittäin klo 7.00–9.30 tarjottava buffetaamiainen.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 8 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
DONE

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen buffetaamiainen päivittäin klo 7.00–9.30
  • Hiiligrillejä

Palvelut

  • Concierge-palvelut
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu
  • Pyykinpesutilat
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Puutarha
  • Piknikalue
  • Ulkokalusteet

Esteettömyys

  • Vipuovenkahvat
  • Laattalattiat huoneissa

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi
  • Kattotuuletin
  • Minibaari
  • Vedenkeitin
  • Silitysrauta-/lauta

Nuku hyvin

  • Ylelliset vuodevaatteet

Nauti olostasi

  • Parveke
  • Yksilöllisesti kalustettu ja yksilöllisesti sisustettu
  • Erillinen ruokailualue
  • Erillinen oleskelualue

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Sadesuihkupää
  • Vain suihku
  • Bidee
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hammasharja ja -tahna (pyynnöstä)
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 25+ Mbit/s)

Ruoka ja juoma

  • Minijääkaappi
  • Pakastin
  • Mikroaaltouuni (pyynnöstä)
  • Keittiö
  • Riisinkeitin
  • Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
  • Keittiösaareke
  • Ilmaiset teepussit / ilmainen pikakahvi

Muuta

  • Päivittäinen siivous
  • Yhdistettäviä huoneita saatavilla
  • Ravintolaopas

Maksut ja käytännöt

Pakolliset lisämaksut

Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
  • Kaupungin perimä vero: 6.00 USD per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 2 vuotta vanhoilta lapsilta.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Keittiön/keittonurkkauksen käyttömaksu on 500 USD per yöpyminen
  • Mikroaaltouunin käyttö maksaa 10 USD per yöpyminen
  • Pyyhkeet ovat saatavilla 5 USD:n suuruisesta lisämaksusta per majoitustila per yöpyminen (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Lapset ja lisävuoteet

  • Lisämaksu vauvansängystä on 20.0 USD per yöpyminen

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoituspaikassa on tarjolla yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita, joiden saatavuus on rajoitettua. Niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express ja JCB International
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Silver Bay Kamadhoo lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Silver Bay Kamadhoo pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Silver Bay Kamadhoo ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan Silver Bay Kamadhoo sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä Silver Bay Kamadhoo ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Silver Bay Kamadhoo tarjoaa asiakkaiden käyttöön piknikalueen ja puutarhan.

Löytyykö majoituspaikasta Silver Bay Kamadhoo keittiöllä tai keittonurkkauksella varustettuja huoneita?

Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös riisinkeitin, ruoanlaittovälineet ja pakastin.

Löytyykö majoituksesta Silver Bay Kamadhoo yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy parveke.