Xiamen Yidu Trendy Homestay

Majoituspaikan taso: 3
Hotelli, jossa käytössäsi on ravintola ja kokouskeskus

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Xiamen yöpymällä Xiamen Yidu Trendy Homestay -majoituspaikassa. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja kiinteä internetyhteys. Majoituspaikka sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä julkisen liikenteen yhteyksistä: Zhongshan Park -asema sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesutilat
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (12)

  • Päivittäinen siivous
  • Ravintola
  • Aamiainen saatavilla
  • Kahvila
  • Kokouskeskus
  • Business center
  • Kokoushuoneita
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa
  • Ilmastointi
  • Yhteinen olohuone
  • Välipalabaari/deli

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Päivittäinen siivous
  • Pyykinpesutilat
  • Pimennysverhot
  • Ylelliset vuodevaatteet
  • Välipalabaari/deli
Nykyinen hinta on 1 177 €
sisältää verot ja maksut
8.10.–9.10.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 15/15 huonetta

Kahden hengen classic-huone

  • 17 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Kahden hengen comfort-huone

  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Kahden hengen deluxe-huone

  • 24 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Kahden hengen comfort-huone (kaksi sänkyä)

  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 yhden hengen suuri sänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Comfort-sviitti

  • 38 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Kahden hengen elite-huone

  • 45 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Kahden hengen design-huone (kaksi sänkyä)

  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä
  • Ilmainen kiinteä internet

Kahden hengen perhehuone (kaksi sänkyä)

  • 50 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä
  • Ilmainen kiinteä internet

Perheparitalo

  • 45 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Comfort-paritalo

  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä
  • Ilmainen kiinteä internet

Design-paritalo

  • 40 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Elite-paritalo

  • 40 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Luksusparitalo

  • 40 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky, 1 parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen kiinteä internet

Seniorisviitti

  • Näkymä puutarhaan
  • 65 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Superior-sviitti

  • 78 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen kiinteä internet

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
No. 73 Shuanglianchi Street, Siming District, Xiamen, Fujian, 361000

Lähettyvillä

  • Zhongshanin puisto - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Hongshanin puisto - 19 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
  • Bailuzhoun puisto - 2 min ajomatka - 2.0 km:n päässä
  • Haiwanin puisto - 2 min ajomatka - 2.1 km:n päässä
  • Xiamenin kasvitieteellinen puutarha - 3 min ajomatka - 2.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Xiamen, Kiina (XMN-Xiamenin kansainvälinen lentoasema) – 28 min ajomatka
  • Kinmen Island (KNH) – 29,1 km
  • Xiamenin rautatieasema – 15 min ajomatka
  • Xinglinin rautatieasema – 20 min ajomatka
  • Dongfu-rautatieasema – 25 min ajomatka
  • Zhongshan Park -asema – 4 min kävelymatka
  • Jiangjuncin asema – 20 min kävelymatka

Ravintoloita

  • ‪1980烧肉粽 - ‬1 min kävelymatka
  • ‪甘单 Cocktail - ‬8 min kävelymatka
  • ‪Pu Shan - ‬4 min kävelymatka
  • ‪厦门中山路豪客来 - ‬6 min kävelymatka
  • ‪劳春先森 - ‬7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Xiamen Yidu Trendy Homestay

  • Nauti vierailustasi kohteessa Xiamen yöpymällä Xiamen Yidu Trendy Homestay -majoituspaikassa. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja kiinteä internetyhteys. Majoituspaikka sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä julkisen liikenteen yhteyksistä: Zhongshan Park -asema sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä.

Yleistä

Hotellin koko

    • 60 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)) ja kiinteä internetyhteys huoneissa

Pysäköinti

    • Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Tilauksen mukaan valmistettu aamiainen (lisämaksusta) päivittäin klo 7.00–10.00
  • Ravintola
  • Kahvila
  • Kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa
  • Välipalabaari/deli

Lasten kanssa matkustaville

  • Lasten pelejä
  • Leluja

Työskentely

  • Business center
  • Kokoushuoneita
  • Konferenssikeskus

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Concierge-palvelut
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu
  • Pyykinpesutilat
  • Matkatavarasäilytys
  • Romantiikkapaketteja

Tilat

  • Televisio yleisissä tiloissa
  • Yhteinen olohuone

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi ja lämmitys
  • Vedenkeitin
  • Tohvelit
  • Lasten tohvelit
  • Silitysrauta-/lauta

Nuku hyvin

  • Hypoallergeeniset vuodevaatteet
  • Pimennysverhot
  • Äänieristetyt huoneet
  • Ylelliset vuodevaatteet

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Hammasharja ja -tahna
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)) ja ilmainen kiinteä internetyhteys

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen pullovesi
  • Ilmaiset teepussit / ilmainen pikakahvi

Muuta

  • Päivittäinen siivous
  • Opaskirjoja/suosituksia

Maksut ja käytännöt

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Tilauksen mukaan valmistettu aamiainen tarjotaan lisämaksusta, joka on noin 38 CNY aikuisille ja 30 CNY lapsille

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit, mobiilimaksut ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay ja Carte Blanche
Mobiilimaksuvaihtoehtoja ovat: Alipay ja WeChat Pay.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 91350203MADFBD9746
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Xiamen Yidu Trendy Homestay lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Xiamen Yidu Trendy Homestay pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Xiamen Yidu Trendy Homestay ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan Xiamen Yidu Trendy Homestay sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Tarjoaako Xiamen Yidu Trendy Homestay ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.

Millaisella alueella Xiamen Yidu Trendy Homestay sijaitsee?

Xiamen Yidu Trendy Homestay sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Zhongshan Park -asema ja 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Zhongshanin puisto.

Arvostelut

9,0

Upea