Yksityinen majoittaja

GO INN Patong Beach

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli kävelymatkan päässä kohteesta Thanon Bangla -katu

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

GO INN Patong Beach sijaitsee loistavalla paikalla vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Thanon Bangla -katu ja Patongin ranta. Lisäksi tämä hotelli sijaitsee vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Jungceylonin ostoskeskus.

Arvostelut

5,2 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)

  • Siivous kerran viikossa
  • Ilmastointi

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen huone, parveke

  • 24 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
4/1 Soi Rat Uthit 200 Pi 1, Pa Tong, Patong, 83150

Lähettyvillä

  • Royal Paradise Night Market - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Paradise Complex - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Thanon Bangla -katu - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Patongin ranta - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Central Patong - 7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Phuket (HKT-Phuketin kansainvälinen lentoasema) – 66 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Tiger Inn Patong Restaurant & Steakhouse - ‬1 min kävelymatka
  • ‪Zag - ‬2 min kävelymatka
  • ‪Restaurant Georgia - ‬3 min kävelymatka
  • ‪517 Fisherman Seafood Patong - ‬1 min kävelymatka
  • ‪sakorn 49 seafood restaurant - ‬2 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

GO INN Patong Beach

  • GO INN Patong Beach sijaitsee loistavalla paikalla vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Thanon Bangla -katu ja Patongin ranta. Lisäksi tämä hotelli sijaitsee vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Jungceylonin ostoskeskus.

Yleistä

Hotellin koko

    • 7 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet avaimen hakemiseen. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
    • Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
    • Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio passistasi varauksen jälkeen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Pysäköinti

    • Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi

Nuku hyvin

  • Lakanat

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen pullovesi

Muuta

  • Siivous kerran viikossa

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko GO INN Patong Beach lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako GO INN Patong Beach pysäköintipaikkoja paikan päällä?

GO INN Patong Beach ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan GO INN Patong Beach sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Millaisella alueella GO INN Patong Beach sijaitsee?

GO INN Patong Beach sijaitsee vain 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Thanon Bangla -katu ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Patongin ranta.

Arvostelut

5,2