Residence Appart Vacances Pyrenees 2000
Hotelli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Residence Appart Vacances Pyrenees 2000 valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Bolquere yöpymällä Residence Appart Vacances Pyrenees 2000 -majoituspaikassa. Muihin palveluihin kuuluu kuntokeskus, terassi ja puutarha.
Arvostelut
1010 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Kuntosali
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- Kuntosali
- Terassi
- Puutarha
Nykyinen hinta on 55 €
55 €
sisältää verot ja maksut
7.9.–8.9.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hôtel des Pyrénées
Font-Romeu-Odeillo-Via
Hôtel des Pyrénées
Font-Romeu-Odeillo-Via
- Uima-allas
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Baari
8.6 kautta 10, Loistava, 88 arvostelua
8,6
Loistava
88 arvostelua
Hinta on 102 €
102 €
sisältää verot ja maksut
7.9.–8.9.

Hotel Le Grand Tetras
Font-Romeu-Odeillo-Via
Hotel Le Grand Tetras
Font-Romeu-Odeillo-Via
- Uima-allas
- Kylpylä
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
8.8 kautta 10, Loistava, 135 arvostelua
8,8
Loistava
135 arvostelua
Hinta on 144 €
144 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Résidence Pierre & Vacances Le Pédrou
Font-Romeu-Odeillo-Via
Résidence Pierre & Vacances Le Pédrou
Font-Romeu-Odeillo-Via
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
8.6 kautta 10, Loistava, 98 arvostelua
8,6
Loistava
98 arvostelua

L'Orée du Bois
Font-Romeu-Odeillo-Via
L'Orée du Bois
Font-Romeu-Odeillo-Via
- Uima-allas
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
7.8 kautta 10, Hyvä, 250 arvostelua
7,8
Hyvä
250 arvostelua
Hinta on 63 €
63 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Hôtel Carlit
Font-Romeu-Odeillo-Via
Hôtel Carlit
Font-Romeu-Odeillo-Via
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
7.0 kautta 10, Hyvä, 110 arvostelua
7,0
Hyvä
110 arvostelua
Hinta on 113 €
113 €
sisältää verot ja maksut
26.8.–27.8.

Oustalet
Font-Romeu-Odeillo-Via
Oustalet
Font-Romeu-Odeillo-Via
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 65 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
65 arvostelua
Hinta on 98 €
98 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Hotel Comtes d'Urgell by Nexta
Escaldes-Engordany
Hotel Comtes d'Urgell by Nexta
Escaldes-Engordany
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Baari
- Pyykinpesutilat
9.0 kautta 10, Upea, 72 arvostelua
9,0
Upea
72 arvostelua
Hinta on 63 €
63 €
sisältää verot ja maksut
21.9.–22.9.

Vacancéole - Appart Vacances Pyrénées 2000
Bolquere
Vacancéole - Appart Vacances Pyrénées 2000
Bolquere
- Uima-allas
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 160 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
160 arvostelua
Hinta on 55 €
55 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.

The Catalogne
Font-Romeu-Odeillo-Via
The Catalogne
Font-Romeu-Odeillo-Via
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 26 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
26 arvostelua
Hinta on 113 €
113 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

Résidence Odalys Mille Soleils
Font-Romeu-Odeillo-Via
Résidence Odalys Mille Soleils
Font-Romeu-Odeillo-Via
- Uima-allas
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
8.6 kautta 10, Loistava, 9 arvostelua
8,6
Loistava
9 arvostelua
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Avenue Du Serrat De L'Ours, Bolquere, Occitanie, 66210
Lähettyvillä
- Bolquere-Pyrenees 2000 -hiihtoalue - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
- Katalonian Pyreneiden alueellinen puisto - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
- TK Serrat de l'ours Ski Lift - 6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
- TK Soulanen hiihtohissi - 6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
- Font-Romeun hiihtokeskus - 4 min ajomatka - 3.1 km:n päässä
Liikkuminen
- Perpignan, Ranska (PGF-Perpignan - Rivesaltesin kansainvälinen lentoasema) – 100 min ajomatka
- Bolquère-Eynen asema – 9 min ajomatka
- La Cabanassen asema – 11 min ajomatka
- Font Romeu-Odeillo-Vian asema – 11 min ajomatka
Ravintoloita
- le viking - 8 min kävelymatka
- la Gallina - 13 min ajomatka
- La Chaumiere - 3 min ajomatka
- Crêperie Plein Soleil - 17 min ajomatka
- Le Crapahuteur - 13 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Residence Appart Vacances Pyrenees 2000
- Nauti vierailustasi kohteessa Bolquere yöpymällä Residence Appart Vacances Pyrenees 2000 -majoituspaikassa. Muihin palveluihin kuuluu kuntokeskus, terassi ja puutarha.
Yleistä
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Tilat
- Puutarha
- Terassi
- Kuntokeskus
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Residence Appart Vacances Pyrenees 2000 pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mit ä tekemistä Residence Appart Vacances Pyrenees 2000 ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Residence Appart Vacances Pyrenees 2000 tarjoaa asiakkaiden käyttöön kuntosalin ja puutarhan.
Millaisella alueella Residence Appart Vacances Pyrenees 2000 sijaitsee?
Residence Appart Vacances Pyrenees 2000 sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Bolquere-Pyrenees 2000 -hiihtoalue ja 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta TK Serrat de l'ours Ski Lift.