Bonjourla Otel

Hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Urla yöpymällä Bonjourla Otel -majoituspaikassa. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja päivittäin klo 9.00–11.00 tarjottava paikallinen aamiainen.

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen aamiainen
  • Pysäköinti saatavilla
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (9)

  • Siivous kerran viikossa
  • Kahvila
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa
  • Puutarha
  • Yhteinen olohuone
  • Tallelokero vastaanotossa
  • Matkatavarasäilytys
  • Juhlasali

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Televisio
  • Puutarha
  • Kylpytakit
  • Siivous rajoitetusti
  • Ilmainen pysäköinti lähistöllä

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 3/3 huonetta

Kolmen hengen deluxe-huone

  • Näkymä puutarhaan
  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen deluxe-huone, näköala puutarhaan

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • Näkymä puutarhaan
  • 15 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe-huone

  • Näkymä puutarhaan
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä ja 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Guvendik mahallesi okul caddesi URLA, no 67, Urla, 35440

Lähettyvillä

  • Sininen Ranta - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
  • Urlan taidekatu - 19 min ajomatka - 12.0 km:n päässä
  • USCA:n viinitila - 26 min ajomatka - 19.1 km:n päässä
  • Urla Viinitila - 34 min ajomatka - 24.3 km:n päässä
  • Altınköyn ranta - 43 min ajomatka - 30.2 km:n päässä

Liikkuminen

  • Izmir (ADB-Adnan Menderes) – 54 min ajomatka
  • Izmir Ciglin asema – 50 min ajomatka
  • Egekent-asema – 53 min ajomatka
  • Izban Ata Sanayi -asema – 55 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Denizaltı Cafe & Restaurant - ‬5 min ajomatka
  • ‪Urit Restaurant - ‬6 min ajomatka
  • ‪Viski Müzesi - ‬7 min ajomatka
  • ‪Elit Life - ‬10 min ajomatka
  • ‪Can Balık Ekmek - ‬6 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Bonjourla Otel

  • Nauti vierailustasi kohteessa Urla yöpymällä Bonjourla Otel -majoituspaikassa. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja päivittäin klo 9.00–11.00 tarjottava paikallinen aamiainen.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 6 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 50+ Mbit/s)
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen pysäköinti 1 metrin etäisyydellä majoituspaikasta
    • Pysäköinti mahdollista kadulla
DONE

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen paikallinen aamiainen päivittäin klo 9.00–11.00
  • Kahvila
  • Kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Tallelokero vastaanotossa
  • Puutarha
  • Hyttysverkot
  • Yhteinen olohuone
  • Juhlasali
  • Juhlasali

Esteettömyys

  • Hyvin valaistu kulkutie sisäänkäynnille
  • Portaaton kulkutie sisäänkäynnille

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • Televisio
  • Satelliittikanavat

Ole kuin kotonasi

  • Kylpytakit ja tohvelit
  • Hyönteispuitteet

Nuku hyvin

  • Äänieristetyt huoneet

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Vain suihku
  • Saippua ja sampoo
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 50+ Mbit/s)

Muuta

  • Siivous kerran viikossa

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Meluttomia huoneita ei voida taata.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Majoituspaikan rekisteröintinumero 2022-35-1444
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Bonjourla Otel lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Bonjourla Otel pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Valitettavasti ei, mutta lähistöltä löytyy ilmaisia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan Bonjourla Otel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä Bonjourla Otel ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Bonjourla Otel tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.

Millaisella alueella Bonjourla Otel sijaitsee?

Bonjourla Otel sijaitsee vain 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sininen Ranta.