Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Tranquil Athy Apartment With 3 Bedrooms
Majoituspaikan taso: 3.5
Huoneisto, jossa käytössäsi on keittiö ja parveke
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Tranquil Athy Apartment With 3 Bedrooms valokuvagalleria





Huoneisto on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Athy. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja parveke.
Arvostelut
8,48,4 kautta 10.
Erittäin hyvä
Koko huoneisto
3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta7 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- 6 huoneistoa
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 3 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Televisio
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Nykyinen hinta on 433 €
433 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Staycity Aparthotels, Dublin, City Centre
Dublinin keskusta
Staycity Aparthotels, Dublin, City Centre
Dublinin keskusta
- Ilmainen Wi-Fi
- Kuntosali
- Pyykinpesutilat
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
9.2 kautta 10, Upea, 1 725 arvostelua
9,2
Upea
1 725 arvostelua
Hinta on 129 €
129 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.

easyHotel Dublin City Centre
Dublinin keskusta
easyHotel Dublin City Centre
Dublinin keskusta
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 1 659 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
1 659 arvostelua
Hinta on 89 €
89 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Maldron Hotel Newlands Cross
Clondalkin
Maldron Hotel Newlands Cross
Clondalkin
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Yhdistettäviä huoneita saatavilla
8.6 kautta 10, Loistava, 1 137 arvostelua
8,6
Loistava
1 137 arvostelua
Hinta on 148 €
148 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.

Temple Bar Hotel Dublin by The Unlimited Collection
Dublinin keskusta
Temple Bar Hotel Dublin by The Unlimited Collection
Dublinin keskusta
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Yhdistettäviä huoneita saatavilla
9.0 kautta 10, Upea, 1 523 arvostelua
9,0
Upea
1 523 arvostelua
Hinta on 162 €
162 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Clayton Hotel Burlington Road
Ballsbridge
Clayton Hotel Burlington Road
Ballsbridge
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Yhdistettäviä huoneita saatavilla
9.2 kautta 10, Upea, 1 625 arvostelua
9,2
Upea
1 625 arvostelua
Hinta on 133 €
133 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Latroupe Jacobs Inn
Dublinin keskusta
Latroupe Jacobs Inn
Dublinin keskusta
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Baari
8.6 kautta 10, Loistava, 1 000 arvostelua
8,6
Loistava
1 000 arvostelua
Hinta on 129 €
129 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Maldron Hotel Parnell Square Dublin City
Dublinin keskusta
Maldron Hotel Parnell Square Dublin City
Dublinin keskusta
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
- Baari
9.0 kautta 10, Upea, 1 027 arvostelua
9,0
Upea
1 027 arvostelua
Hinta on 124 €
124 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Keavans Port
Dublinin keskusta
Keavans Port
Dublinin keskusta
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
- Baari
9.0 kautta 10, Upea, 1 223 arvostelua
9,0
Upea
1 223 arvostelua
Hinta on 109 €
109 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

The Hendrick Smithfield
Dublinin keskusta
The Hendrick Smithfield
Dublinin keskusta
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Yhdistettäviä huoneita saatavilla
- Ilmastointi
8.8 kautta 10, Loistava, 1 026 arvostelua
8,8
Loistava
1 026 arvostelua
Hinta on 114 €
114 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Staycity Aparthotels, Dublin, Tivoli
Dublinin keskusta
Staycity Aparthotels, Dublin, Tivoli
Dublinin keskusta
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Kuntosali
9.2 kautta 10, Upea, 1 002 arvostelua
9,2
Upea
1 002 arvostelua
Hinta on 134 €
134 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Athy, County Kildare
Lähettyvillä
- Athy Heritage Centre-Museum - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
- Kildare Village - 26 min ajomatka - 27.3 km:n päässä
- K Club (golfkerho) - 47 min ajomatka - 72.1 km:n päässä
- Wicklow Mountains National Park (kansallispuisto) - 51 min ajomatka - 59.9 km:n päässä
- Kilkennyn linna - 59 min ajomatka - 85.6 km:n päässä
Liikkuminen
- Athyn asema – 7 min kävelymatka
- Portlaoisen asema – 23 min ajomatka
- Carlow'n asema – 24 min ajomatka
Ravintoloita
- Restaurant 1180 - 10 min ajomatka
- J-One Cafe - 3 min kävelymatka
- New Moon Tandoori - 6 min kävelymatka
- O’Brien - 2 min kävelymatka
- Insomnia - 5 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Tranquil Athy Apartment With 3 Bedrooms
- Huoneisto on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Athy. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja parveke.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 6 huoneistoa
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Keittiö
- Jääkaappi
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Astianpesukone
- Leivänpaahdin
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 2 kylpyhuonetta
- Suihku
- Pyyhkeet saatavilla
Viihde
- Televisio
Ulkotilat
- Parveke
Pyykinpesu
- Kuivausrumpu
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 6 huonetta
- Käynti huoneisiin ulkokäytävän kautta
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Majoituspaikan taso
Tällä majoituspaikalla ei ole maan Irlanti matkailulautakunnan luokitusta. Asiakkaidemme hyödyksi olemme tehneet luokituksen oman luokitusjärjestelmämme perusteella.
Tunnetaan myös nimellä
Tranquil Athy With 3 Bedrooms
Tranquil Athy Apartment With 3 Bedrooms Athy
Tranquil Athy Apartment With 3 Bedrooms Apartment
Tranquil Athy Apartment With 3 Bedrooms Apartment Athy
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko huoneisto lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako huoneisto pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan huoneisto sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Löytyykö majoituspaikasta Tranquil Athy Apartment With 3 Bedrooms keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös leivänpaahdin, jääkaappi ja mikroaaltouuni.
Löytyykö majoituksesta Tranquil Athy Apartment With 3 Bedrooms yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneistosta löytyy parveke.
Millaisella alueella Tranquil Athy Apartment With 3 Bedrooms sijaitsee?
Tranquil Athy Apartment With 3 Bedrooms sijaitsee vain 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Athyn asema ja 2 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Athy Heritage Centre-Museum.