Aal Aoudeh

Majoituspaikan taso: 2
Matkustajakoti

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kohteessa Deir al Qamar vieraillessasi Aal Aoudeh on loistava vaihtoehto. Asiakkaat voivat uida kauden mukaisessa ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen. Muihin palveluihin kuuluu terassi ja puutarha.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (6)

  • Kauden mukainen ulkouima-allas
  • Terassi
  • Puutarha
  • Hiiligrilli
  • Matkatavarasäilytys
  • Televisio yleisissä tiloissa

Kodin mukavuudet (6)

  • Puutarha
  • Terassi
  • Takka
  • LED-televisio
  • Hiiligrilli tai hiiligrillejä
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
deir el qamar, Deir al Qamar, deir el qamar, 5725

Lähettyvillä

  • Saidet et Tallén kirkko - 13 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
  • Marie Baz -museo - 17 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
  • Fakhreddinen moskeija - 17 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
  • Hamra Street - 38 min ajomatka - 44.2 km:n päässä
  • Zaitunay Bay -venesatama - 39 min ajomatka - 45.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Beirut (BEY-Rafic Haririn kansainvälinen lentokenttä) – 47 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Domino's Pizza - ‬9 min ajomatka
  • ‪KFC - ‬8 min ajomatka
  • ‪Tawlet Jdoudna - ‬12 min ajomatka
  • ‪Kampus8 - ‬26 min ajomatka
  • ‪Day Break - ‬20 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Aal Aoudeh

  • Kohteessa Deir al Qamar vieraillessasi Aal Aoudeh on loistava vaihtoehto. Asiakkaat voivat uida kauden mukaisessa ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen. Muihin palveluihin kuuluu terassi ja puutarha.

Yleistä

Hotellin koko

    • 2 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
    • Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 15 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.3

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 15

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Hiiligrillejä

Palvelut

  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Puutarha
  • Terassi
  • Televisio yleisissä tiloissa
  • Kauden mukainen ulkouima-allas
  • Ympäri vuorokauden auki oleva uima-allas
  • Ulkokalusteet

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • 25-tuumainen LED-televisio
  • Satelliittikanavat

Nuku hyvin

  • Lakanat

Nauti olostasi

  • Takka

Henkilökohtainen hygienia

  • Saippua ja sampoo
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 25+ Mbit/s)

Ruoka ja juoma

  • Minijääkaappi
  • Talouspaperi

Muuta

  • Siivousvälineet

Maksut ja käytännöt

Uima-allas, kylpylä ja kuntosali (jos saatavilla)

  • Uima-allas on avoinna ympäri vuorokauden
  • Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä 15. kesäkuuta – 30. syyskuuta

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana ulkovalaistus.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Aal Aoudeh Guesthouse
Aal Aoudeh Deir al Qamar
Aal Aoudeh Guesthouse Deir al Qamar

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Aal Aoudeh uima-allas?

Kyllä, täällä on kauden mukainen ulkouima-allas. Asiakkaat voivat käyttää uima-allasta ympäri vuorokauden.

Salliiko Aal Aoudeh lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Aal Aoudeh pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Aal Aoudeh sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.3.

Mitä tekemistä Aal Aoudeh ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Aal Aoudeh tarjoaa asiakkaiden käyttöön kauden mukaisen uima-altaan ja puutarhan.

Millaisella alueella Aal Aoudeh sijaitsee?

Aal Aoudeh sijaitsee vain 16 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Fakhreddinen moskeija ja 16 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Marie Baz -museo.

Arvostelut

Aal Aoudeh – arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

10

Siisteys

10

Palvelut/mukavuudet

10

Henkilökunta ja palvelu

10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

It is a lovely guesthouse with amazing views