Koko loma-asunto
Green House con Piscina Privata 7 Posti
Lomakoti
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Green House con Piscina Privata 7 Posti sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Zingaron luonnonpuisto ja San Vito Lo Capon ranta.
Arvostelut
5,45,4 kautta 10.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Lemmikkiystävällinen
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- 4 lomakotia
- Puutarha
- Grillausmahdollisuus
Kodin mukavuudet (4)
Kodin mukavuudet (4)
- 2 makuuhuonetta
- Oma kylpyhuone
- Puutarha
- Grilli tai grillejä
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Villa Makar Sea View
San Vito Lo Capo
Villa Makar Sea View
San Vito Lo Capo
- Ilmainen Wi-Fi
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

San Vito Lo Capo, TP
Lähettyvillä
- Macarin ranta - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- Cala Bue Marino - 18 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
- Isuliddan ranta - 3 min ajomatka - 1.9 km:n päässä
- Cala dell'Arena - 3 min ajomatka - 1.9 km:n päässä
- Zingaron luonnonpuisto - 54 min ajomatka - 19.9 km:n päässä
Liikkuminen
- Trapani (TPS-Trapani–Birgi) – 69 min ajomatka
- Palermo (PMO-Falcone Borsellino) – 84 min ajomatka
- Trapanin asema – 42 min ajomatka
- Pacecon asema – 45 min ajomatka
- Trapani Salina Granden asema – 48 min ajomatka
Ravintoloita
- Caffè Pino - 9 min ajomatka
- Allantica Osteria - 8 min ajomatka
- Caffè Savoia - 9 min ajomatka
- Pizzeria Da Salvo - 8 min ajomatka
- Peralta Vito - 8 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Green House con Piscina Privata 7 Posti
- Green House con Piscina Privata 7 Posti sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Zingaron luonnonpuisto ja San Vito Lo Capon ranta.
Yleistä
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 9.30
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25
Lemmikit
- Lemmikit sallitaan
- Avustajaeläimet tervetulleita
Pysäköinti
- Pysäköinti mahdollista kadulla
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
- Grillejä
Tilat
- Puutarha
Huoneen palvelut/mukavuudet
Nuku hyvin
- 2 makuuhuonetta
Henkilökohtainen hygienia
- Yksityinen kylpyhuone
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupunki perii veron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.12.–31.3. välisenä aikana 0.00 EUR per henkilö per yö, korkeintaan 10 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 10 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.4.–30.11. välisenä aikana 2.00 EUR per henkilö, per yö, korkeintaan 10 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 10 vuotta vanhoilta lapsilta.
Lapset ja lisävuoteet
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kiellettyä majoituspaikassa.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club ja JCB International
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteytt ä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Green House con Piscina Privata 7 Posti San Vito Lo Capo
Green House con Piscina Privata 7 Posti Private vacation home
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Green House con Piscina Privata 7 Posti lemmikit?
Kyllä, lemmikit ovat tervetulleita.
Tarjoaako Green House con Piscina Privata 7 Posti pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Valitettavasti ei, mutta katupysäköinti on saatavilla.
Mitkä ovat majoituspaikan Green House con Piscina Privata 7 Posti sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 9.30.
Mitä tekemistä Green House con Piscina Privata 7 Posti ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Green House con Piscina Privata 7 Posti tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Millaisella alueella Green House con Piscina Privata 7 Posti sijaitsee?
Green House con Piscina Privata 7 Posti sijaitsee vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Macarin ranta ja 14 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Cala dell'Arena.