Hongqiaoyue Hostel

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Hongqiaoyue Hostel on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Wenzhou.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen pysäköinti
  • Pyykinpesutilat
  • Lapsiystävällisiä aktiviteetteja

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)

  • Aamiainen saatavilla
  • Pelihalli/-huone
  • Tallelokero vastaanotossa
  • Itsepalvelupesula
  • Matkatavarasäilytys

Kodin mukavuudet (4)

  • Pyykinpesutilat
  • Hissi
  • Pelihalli/-huone
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 6/6 huonetta

Boutique Queen Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Mini Double Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Superior 2-bed Room

  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Superior Queen Room

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Elegant Tatami Room

  • 2 henkilöä
  • 1 futon (150–180 cm leveä)

Business Suite

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
No. 188 Liming West Road, Yueqing, Zhejiang, 325608

Lähettyvillä

  • Leqingin Punaisen huivin kapinan paikka - 2 min ajomatka - 2.0 km:n päässä
  • Wenzhoun Xishan-vuori - 13 min ajomatka - 11.1 km:n päässä
  • Leqingin Etelä-Song Wang Shipengin hauta - 13 min ajomatka - 11.4 km:n päässä
  • Leqingin itäinen torni - 15 min ajomatka - 16.0 km:n päässä
  • Wenzhoun kansainvälinen kokous- ja messukeskus - 40 min ajomatka - 54.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Wenzhou Longwanin kansainvälinen lentoasema (WNZ) – 47 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪KFC 肯德基 - ‬2 min ajomatka
  • ‪McDonald's (麦当劳) - ‬2 min ajomatka
  • ‪星巴克 - ‬3 min ajomatka
  • ‪CanaCafe - ‬3 min ajomatka
  • ‪新泰火锅 - ‬4 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Hongqiaoyue Hostel

  • Hongqiaoyue Hostel on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Wenzhou.

Yleistä

Hotellin koko

    • 60 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Aamiainen saatavilla (lisämaksusta)

Palvelut

  • Pyykinpesutilat
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Rakennettu vuonna 2015
  • Tallelokero vastaanotossa
  • Pelihalli/-huone

Esteettömyys

  • Hissi

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Union Pay
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.

Tunnetaan myös nimellä

Hongqiaoyue Hostel Hotel
Hongqiaoyue Hostel Yueqing
Hongqiaoyue Hostel Hotel Yueqing

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Hongqiaoyue Hostel pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Hongqiaoyue Hostel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Voit kirjautua sisään klo 14.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä Hongqiaoyue Hostel ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Hongqiaoyue Hostel tarjoaa asiakkaiden käyttöön pelihuoneen.