Koko loma-asunto
Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake!
Majoituspaikan taso: 3
Majoituspaikka, jossa käytössäsi on keittiö ja patio
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake! valokuvagalleria





Mökki tarjoaa asiakkaidensa käyttöön sataman. Majoituspaikan majoituspaikoissa on keittiöt, patiot ja DVD-soitin.
Koko koti
3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta5 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)
- Venesatama
- Ilmastointi
- Grillausmahdollisuus
- Leikkikenttä
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Leikkikenttä paikan päällä
- 3 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Televisio
- Patio
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Breezy Point Cabin w/ Fire Pit - Walk to Lake
Pequot Lakes
Breezy Point Cabin w/ Fire Pit - Walk to Lake
Pequot Lakes
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 2 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
2 arvostelua

Riverside Retreat in Crosby: Pet Friendly!
Crosby
Riverside Retreat in Crosby: Pet Friendly!
Crosby
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti

1 Mi to Beach & Lake: Breezy Point Cabin w/ Yard!
Pequot Lakes
1 Mi to Beach & Lake: Breezy Point Cabin w/ Yard!
Pequot Lakes
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Cabin on Private Lake in Minnesota's Northwoods!
Grand Rapids
Cabin on Private Lake in Minnesota's Northwoods!
Grand Rapids
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Hinta on 264 €
264 €
sisältää verot ja maksut
7.9.–8.9.

Bungo Creek Retreat w/ Multi-use Trails & a Creek
Pine River
Bungo Creek Retreat w/ Multi-use Trails & a Creek
Pine River
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi

Pequot Lakes Cabin w/ Dock on Loon Lake!
Pequot Lakes
Pequot Lakes Cabin w/ Dock on Loon Lake!
Pequot Lakes
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Dock & Fire Pit: Shamineau Lake Retreat!
Motley
Dock & Fire Pit: Shamineau Lake Retreat!
Motley
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
2.0 kautta 10, 1 arvostelu
2,0
1 arvostelu

16 Mi to Mount Ski Gull: Pequot Lakes Cabin
Pequot Lakes
16 Mi to Mount Ski Gull: Pequot Lakes Cabin
Pequot Lakes
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
Hinta on 442 €
442 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.

Stunning Crosslake Cabin w/ Deck and Lake Views!
Crosslake
Stunning Crosslake Cabin w/ Deck and Lake Views!
Crosslake
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

Lakefront Home on 17 Acres: 9 Mi to Dtwn Brainerd!
Brainerd
Lakefront Home on 17 Acres: 9 Mi to Dtwn Brainerd!
Brainerd
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Crosslake, MN
Lähettyvillä
- Cross Lake - 1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
- Cross Lake Recreation Area - 8 min ajomatka - 7.9 km:n päässä
- Gull Lake - 33 min ajomatka - 51.9 km:n päässä
- Brainerd International Raceway - 41 min ajomatka - 61.6 km:n päässä
- The Classic at Madden's Golf Course - 54 min ajomatka - 75.2 km:n päässä
Liikkuminen
- Brainerd, Minnesota (BRD-Brainerd Lakesin alueellinen lentokenttä) – 43 min ajomatka
- St. Cloud, MN (STC-St. Cloudin alueellinen lentoasema) – 104 min ajomatka
Ravintoloita
- Moonlite Bay Family Restaurant & Bar - 5 min ajomatka
- The Wharf - 14 min kävelymatka
- 50 Lakes Bar & Bottle Shop - 19 min ajomatka
- Norway Ridge Supper Club - 10 min ajomatka
- 14 Lakes Craft Brewing - 6 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake!
- Mökki tarjoaa asiakkaidensa käyttöön sataman. Majoituspaikan majoituspaikoissa on keittiöt, patiot ja DVD-soitin.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen mökki
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
- Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: apartment.
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikit sallitaan*
- Avustajaeläimet tervetulleita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
- Ilmainen pysäköinti lähistöllä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
- Yksityisranta
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
- Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
Perheille
- Leikkikenttä
Keittiö
- Mikroaaltouuni
- Jääkone
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
- Tehosekoitin
- Talouspaperi
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 2 kylpyhuonetta
- Suihku
Viihde
- Televisio
- DVD-soitin
- Kirjoja
Ulkotilat
- Patio
- Grilli
- Ulkotulisija
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Kattotuuletin
- Lämmitys
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
- Lemmikkiystävällinen
- 132.58 USD per majoitustila per yöpyminen
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Tekemistä
- Venesatama paikan päällä
- Metsästysmahdollisuus paikan päällä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
- Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)
Maksut ja käytännöt
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
- Lemmikeistä veloitetaan 132.58 USD:n suuruinen lisämaksu per majoitustila per yöpyminen
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Majoituspaikan rekisteröintinumero 001310
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Scenic W Private In Crosslake
Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake! Cottage
Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake! Crosslake
Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake! Cottage Crosslake
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko mökki lemmikit?
Kyllä, lemmikit ovat tervetulleita. 132.58 USD:n suuruinen maksu veloitetaan per majoitustila per yöpyminen. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Tarjoaako mökki pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan mökki sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00. Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
Mitä tekemistä Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake! ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake! tarjoaa asiakkaille paikan päällä aktiviteettimahdollisuuksia, esimerkkinä metsästysmahdollisuus.
Löytyykö majoituspaikasta Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake! keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös tehosekoitin, ruoanlaittovälineet ja jääpalakone.
Löytyykö majoituksesta Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake! yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, tästä mökistä löytyy patio.
Millaisella alueella Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake! sijaitsee?
Scenic Cabin w/ Private Beach in Crosslake! sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Cross Lake ja 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Rush Lake.