SGH MADELEINE INN
Majoituspaikan taso: 3
Hotelli, jossa käytössäsi on ravintola
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan SGH MADELEINE INN valokuvagalleria





SGH MADELEINE INN on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Barranquilla. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja päivittäin klo 7.00–9.00 tarjottava itsepalveluaamiainen.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (7)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (7)
- Päivittäinen siivous
- Ravintola
- Kahvila
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa
- Ilmastointi
- Puutarha
Kodin mukavuudet (4)
Kodin mukavuudet (4)
- Oma kylpyhuone
- Televisio
- Puutarha
- Päivittäinen siivous
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Yhden hengen deluxe-huone kuvat

Yhden hengen deluxe-huone
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen deluxe-huone kuvat

Kahden hengen deluxe-huone
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hotel Prado 72 INN
Kolumbia
Hotel Prado 72 INN
Kolumbia
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Baari
7.8 kautta 10, Hyvä, 106 arvostelua
7,8
Hyvä
106 arvostelua
Hinta on 36 €
36 €
1.9.–2.9.

Hotel Dorado Plaza Alto Prado
Alto Prado
Hotel Dorado Plaza Alto Prado
Alto Prado
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.2 kautta 10, Upea, 184 arvostelua
9,2
Upea
184 arvostelua
Hinta on 88 €
88 €
19.9.–20.9.

Mosaic Studios Buenavista
Riomar
Mosaic Studios Buenavista
Riomar
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 175 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
175 arvostelua
Hinta on 68 €
68 €
10.9.–11.9.

Hotel Caribe 79
Alto Prado
Hotel Caribe 79
Alto Prado
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
7.6 kautta 10, Hyvä, 64 arvostelua
7,6
Hyvä
64 arvostelua
Hinta on 44 €
44 €
30.8.–31.8.

Hotel 56 Avenue Plaza
Metropolitana
Hotel 56 Avenue Plaza
Metropolitana
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
7.8 kautta 10, Hyvä, 47 arvostelua
7,8
Hyvä
47 arvostelua
Hinta on 26 €
26 €
7.9.–8.9.

Hotel Yivinaca
El Porvenir
Hotel Yivinaca
El Porvenir
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
8.6 kautta 10, Loistava, 34 arvostelua
8,6
Loistava
34 arvostelua
Hinta on 28 €
28 €
2.9.–3.9.

Hotel Aquarius
Historiallinen Keskusta
Hotel Aquarius
Historiallinen Keskusta
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 69 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
69 arvostelua
Hinta on 28 €
28 €
30.8.–31.8.

CASA HOTEL YEMI
Las Delicias
CASA HOTEL YEMI
Las Delicias
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
9.2 kautta 10, Upea, 9 arvostelua
9,2
Upea
9 arvostelua
Hinta on 22 €
22 €
30.8.–31.8.

HOTEL SAN FRANCISCO INN
Las Delicias
HOTEL SAN FRANCISCO INN
Las Delicias
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesutilat
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Med suites 94
Riomar
Med suites 94
Riomar
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
5.6 kautta 10, 4 arvostelua
5,6
4 arvostelua
Hinta on 68 €
68 €
12.9.–13.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

CRA. 45 B, 96-23, Barranquilla, ATLANTICO
Lähettyvillä
- Venezuelan puisto - 11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
- Buenavistan ostoskeskus - 12 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
- CC Viva Barranquilla -ostoskeskus - 14 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
- Clinica Iberoamerican klinikka - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- Mall Plaza Buenavista - 4 min ajomatka - 1.7 km:n päässä
Liikkuminen
- Barranquilla (BAQ-Ernesto Cortissozin kansainvälinen lentokenttä) – 39 min ajomatka
Ravintoloita
- McDonald's - 6 min kävelymatka
- La Esquina del Sabor - 7 min kävelymatka
- Sopas y Asados - 5 min kävelymatka
- Totuma Y Verbena - 1 min kävelymatka
- Frogg - 5 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
SGH MADELEINE INN
- SGH MADELEINE INN on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Barranquilla. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja päivittäin klo 7.00–9.00 tarjottava itsepalveluaamiainen.
Yleistä
Hotellin koko
- 11 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.30.
- Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lapset
- Vanhemmilla tulee olla lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyyskortti mukanaan*
Lemmikit
- Lemmikit sallitaan (vain koirat ja kissat)*
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 50+ Mbit/s)
Pysäköinti
- Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
- Ilmainen itsepalveluaamiainen päivittäin klo 7.00–9.00
- Ravintola
- Kahvila
- Kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa
- Ilmaiset päivittäiset hotellinjohtajan kutsut
Palvelut
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Tilat
- Puutarha
Huoneen palvelut/mukavuudet
Viihdykettä
- Televisio
Ole kuin kotonasi
- Ilmastointi
Henkilökohtainen hygienia
- Yksityinen kylpyhuone
- Saippua
- Vessapaperi
Yhteydenpito
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus 50+ Mbit/s)
Muuta
- Päivittäinen siivous
Maksut ja käytännöt
Hyvitettävät takuumaksut
- Takuumaksu: 30 COP per majoitustila per yöpyminen
- Takuumaksu vaurioiden varalle: 500000 COP per yöpyminen
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Kolumbian arvonlisävero (19 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske matkailijoita, jotka ovat varanneet turistimatkapaketin (majoituksen sekä muun matkapalvelun), jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla ulkomailta sekä esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin osoittaakseen, että he eivät ole Kolumbian asukkaita.
Remontit ja kiinniolokaudet
Majoituspaikka on suljettu 20.8.2025–19.8.2027 (päivät saattavat muuttua).
Lapset ja lisävuoteet
- Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta asiakkailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.
Lemmikit
- Lemmikeistä veloitetaan 50000 COP:n suuruinen lisämaksu per lemmikki per yöpyminen
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Mastercard, American Express ja Diners Club
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Onko SGH MADELEINE INN avoinna tällä hetkellä?
Majoituspaikka on suljettu 20.8.2025–19.8.2027 (päivät saattavat muuttua).
Salliiko SGH MADELEINE INN lemmikit?
Kyllä, kissat ja koirat ovat tervetulleita. 50000 COP:n suuruinen maksu veloitetaan per lemmikki per yöpyminen.
Tarjoaako SGH MADELEINE INN pysäköintipaikkoja paikan päällä?
SGH MADELEINE INN ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan SGH MADELEINE INN sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.30. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.
Onko majoituspaikassa SGH MADELEINE INN kasino?
Ei, tässä hotellissa ei ole kasinoa, mutta lähistöllä sijaitsevat Buenavista Gran Casino (14 minuutin kävelymatkan päässä) ja Casino Aladin (5 minuutin ajomatkan päässä).
Mitä tekemistä SGH MADELEINE INN ja sen lähiympäristö tarjoavat?
SGH MADELEINE INN tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Tarjoaako SGH MADELEINE INN ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?
Kyllä, paikan päällä on ravintola.
Millaisella alueella SGH MADELEINE INN sijaitsee?
SGH MADELEINE INN sijaitsee vain 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Venezuelan puisto ja 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Buenavistan ostoskeskus.