Tridev Restaurant By GRB
Majoituspaikan taso: 3
Hotelli, jossa käytössäsi on ravintola
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Tridev Restaurant By GRB valokuvagalleria





Tridev Restaurant By GRB on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Muzaffarpur. Muihin palveluihin kuuluu terassi ja puutarha.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen aamiainen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (9)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (9)
- Päivittäinen siivous
- Ravintola
- Huonepalvelu (rajoitettuina aikoina)
- Terassi
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Ilmastointi
- Puutarha
- Ilmaiset sanomalehdet aulassa
- Juhlasali
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Oma kylpyhuone
- Erillinen ruokailualue
- Erillinen oleskelualue
- Puutarha
- Terassi
- Päivittäinen siivous
Nykyinen hinta on 18 €
18 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe-huone, parveke, kaupunkinäköala kuvat

Deluxe-huone, parveke, kaupunkinäköala
- Näkymä kaupungille
- 149 m²
- 1 makuuhuone
- 3 henkilöä
- 1 parisänky
Samankaltaisia majoituspaikkoja

santosh lodge
Muzaffarpur
santosh lodge
Muzaffarpur
Hinta on 7 €
7 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

THE BLESSING PALACE
Muzaffarpur
THE BLESSING PALACE
Muzaffarpur
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
Hinta on 17 €
17 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Sharfuddinpur Rd, Sharfuddinpur,, Muzaffarpur, Bihar, 843118
Lähettyvillä
- Litchi Gardens - 44 min ajomatka - 26.0 km:n päässä
- Ashok Pillar - 46 min ajomatka - 27.4 km:n päässä
- Kali Mata Temple - 50 min ajomatka - 28.5 km:n päässä
- Jubba Sahni Park - 52 min ajomatka - 28.5 km:n päässä
Liikkuminen
- Patna (PAT) – 148 min ajomatka
- Kaparpuran asema – 30 min ajomatka
- Kantin asema – 31 min ajomatka
- Muzaffarpurin risteysasema – 36 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Tridev Restaurant By GRB
- Tridev Restaurant By GRB on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Muzaffarpur. Muihin palveluihin kuuluu terassi ja puutarha.
Yleistä
Hotellin koko
- 12 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.30.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
- Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lapset
- Ei vauvansänkyjä
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Paikan päällä rajoitetusti pysäköintipaikkoja
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
- Ilmainen täysi aamiainen päivittäin klo 9.00–11.00
- Ravintola
- Myöhäisillan huonepalvelu
Palvelut
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Ilmaiset sanomalehdet aulassa
Tilat
- Puutarha
- Terassi
- Juhlasali
Huoneen palvelut/mukavuudet
Viihdykettä
- 32-tuumainen LED-televisio
- Kaapelikanavat
- Maksulliset elokuvat
Ole kuin kotonasi
- Ilmastointi ja lämmitys
- Kattotuuletin
- Kylpytakit
Nuku hyvin
- Lakanat
Nauti olostasi
- Parveke
- Erillinen ruokailualue
- Erillinen oleskelualue
Henkilökohtainen hygienia
- Yksityinen kylpyhuone
- Vain suihku
- Saippua
- Pyyhkeet
- Vessapaperi
Yhteydenpito
- Työpöytä
- Ilmaiset sanomalehdet
- Sähköadapterit/laturit
Ruoka ja juoma
- Ruokailupöytä
Muuta
- Päivittäinen siivous
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Tridev Restaurant By GRB Hotel
Tridev Restaurant By GRB Muzaffarpur
Tridev Restaurant By GRB Hotel Muzaffarpur
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Tridev Restaurant By GRB lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Tridev Restaurant By GRB pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä. Pysäköintipaikkojen määrä saattaa olla rajoitettu.
Mitkä ovat majoituspaikan Tridev Restaurant By GRB sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.30. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.
Mitä tekemistä Tridev Restaurant By GRB ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Tridev Restaurant By GRB tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Tarjoaako Tridev Restaurant By GRB ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?
Kyllä, paikan päällä on ravintola.
Löytyykö majoituksesta Tridev Restaurant By GRB yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy parveke.