Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool
Maalaistalo, jossa käytössäsi on ulkouima-allas ja sisäuima-allas
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Citta della Pieve yöpymällä Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool -majoituspaikassa. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on sisäuima-allas ja ulkouima-allas, ja huoneissa on muun muassa pyykinpesukoneet/kuivausrummut ja jääkaapit.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (7)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (7)
- Sisäuima-allas ja ulkouima-allas
- Terassi
- Ilmastointi
- Puutarha
- Pelihalli/-huone
- Grillausmahdollisuus
- Lokeroita saatavilla
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 3 makuuhuonetta
- Mikroaaltouuni
- Puutarha
- Terassi
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
- Kahvin-/vedenkeitin
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 2/2 huonetta
Avaa kaikki huonetyypin Comfort-talo, 2 makuuhuonetta kuvat

Comfort-talo, 2 makuuhuonetta
- 65 m²
- 2 makuuhuonetta
- 5 henkilöä
- 1 yhden hengen suuri sänky, 1 vuodesohva (125–150 cm leveä) ja 1 yhden hengen sänky
Avaa kaikki huonetyypin Classic-talo, 2 makuuhuonetta kuvat

Classic-talo, 2 makuuhuonetta
- 48 m²
- 2 makuuhuonetta
- 5 henkilöä
- 2 vuodesohvaa (125–150 cm leveää) ja 1 yhden hengen suuri sänky
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Air-conditioned Flat With Pool and Wellness Area
Citta della Pieve
Air-conditioned Flat With Pool and Wellness Area
Citta della Pieve
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

Cozy Farmhouse in Paciano With Private Pool
Paciano
Cozy Farmhouse in Paciano With Private Pool
Paciano
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi

Pg-c744-cipi0at - La Villetta di Dante 6
Citta della Pieve
Pg-c744-cipi0at - La Villetta di Dante 6
Citta della Pieve
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

Il Poggio Alle Trese 14 Emma Villas
Citta della Pieve
Il Poggio Alle Trese 14 Emma Villas
Citta della Pieve
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Citta della Pieve, PG
Lähettyvillä
- Lasimuseo - 9 min ajomatka - 10.1 km:n päässä
- Viininmaistelu al Fontanaro - 10 min ajomatka - 8.2 km:n päässä
- Porsennan labyrintti - 11 min ajomatka - 9.7 km:n päässä
- Chiusin kansallinen etruskimuseo - 11 min ajomatka - 9.7 km:n päässä
- Chiusin katedraalimuseo - 11 min ajomatka - 9.7 km:n päässä
Liikkuminen
- Perugia San Francesco d’Assisi – Umbrian kansainvälinen lentoasema (PEG) – 59 min ajomatka
- Chiusi Chianciano Termen asema – 12 min ajomatka
- Castiglione del Lagon asema – 16 min ajomatka
- Fabro-Ficullen asema – 24 min ajomatka
Ravintoloita
- Osteria La Solita Zuppa - 11 min ajomatka
- Pellicano Pub - 9 min ajomatka
- Dolci e Tradizioni - 14 min ajomatka
- Bar del Gallo - 12 min ajomatka
- Ristorante Da Masolino - 12 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool
- Nauti vierailustasi kohteessa Citta della Pieve yöpymällä Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool -majoituspaikassa. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on sisäuima-allas ja ulkouima-allas, ja huoneissa on muun muassa pyykinpesukoneet/kuivausrummut ja jääkaapit.
Yleistä
Hotellin koko
- 2 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
- Grillejä
Tilat
- Puutarha
- Terassi
- Ulkouima-allas
- Sisäuima-allas
- Pelihalli/-huone
- Lokeroita saatavilla
Huoneen palvelut/mukavuudet
Viihdykettä
- Digitaalikanavat
Ole kuin kotonasi
- Ilmastointi ja lämmitys
- Kahvin-/vedenkeitin
- Vedenkeitin
- Pyykinpesukone ja kuivausrumpu
Nuku hyvin
- 3 makuuhuonetta
- Lakanat
Nauti olostasi
- Yksilöllisesti kalustettu
Henkilökohtainen hygienia
- 2 kylpyhuonetta
- Vain suihku
Ruoka ja juoma
- Jääkaappi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Leivänpaahdin
- Astianpesukone
- Syöttötuoli
Maksut ja käytännöt
Hyvitettävät takuumaksut
- Takuumaksu vaurioiden varalle: 200.0 EUR per yöpyminen
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupungin perimä vero: 1.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 5 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 14 vuotta vanhoilta lapsilta.
Lapset ja lisävuoteet
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool uima-allas?
Kyllä, täällä on sisäuima-allas ja ulkouima-allas.
Salliiko Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Farmhouse With air Conditioning, Private Terrace and Pool tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, pelihuoneen ja puutarhan.